ביקורת - הרמן קרדון AVR 255 - הקו החדש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא כל כך מבין מה הבעיה בדיוק, אתה מדבר רק על ניגון מוזיקה בסטריאו דרך הסטרימר?

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כן אבל גם אני רוצה לראות סרטים דרך הסטרימר ז"א שאת המוסיקה אני רוצה לשמוע דרך הסטרימר מהסטריאו ולראות סרטים מהסטרימר דרך הרסיבר..האם זה אפשרי במערכת שדיברנו עליה לעיל?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן אפשרי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני לא מבין כאן נקודה אחת
אם מוסיפים למערכת מגבר איטגרטד סטריאו לשמוע טוב בסטריאו - אז איך בדיוק נכנס לסיפור הוידאו :)

לדעתי כאשר יש מערכת קולנוע ביתי טובה וה AVR 255 הוא לא רע בכלל, אפשר לשמוע עם המערכת ברב ערוצי כמו שבדרך כלל הסרטים מוקלטים ומגעים - וקשה להגיד עלי שאני לא חובב סטריאו :)

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה לכם..
כרמי- הוידאו נכנס לסיפור כי מקור הנגינה שלי למוסיקה הוא הסטרימר ואני רוצה לשמוע אותה דרך מגבר הסטריאו ולא דרך הרסיבר ואם אני אחבר את הסטרימר למגבר סטריאו כמו שליאור המליץ אז בשביל לראות גם סרט מידי פעם מהסטרימר אני אצטרך לשנות את החיבורים של הסטרימר להעביר אותם לרסיבר בשביל לקבל את אפקט הסראונד...אבל עכשיו אני מבין שלא, ושאפשר לראות סרט מהסטרימר דרך הרסיבר ולשמוע ממנו מוסיקה דרך הסטריאו מבלי לשנות את החיבורים מאחורה...ובתור המומחה לסטריאו משולב רסיבר אם יש לך הערות בנדון אשמח לשמוע..

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני לא יודע איזה סטרימר יש לך - אם יש לך בסטרימר מספר יציאות אז כך יציאת אודיו אנלוגית תכנס למגבר אינטגרטד סטריאו ויציאה אודיו דיגיטלית לרסיבר עבור קולנוע ביתי. כמובן שבניגון סרטים צריך שהאודיו יצא דרך היציאה הדיגיטאלית ועבור ניגון מויזקה ביציאה האנלוגית. אני לא בטוח שהסטרימר שלך מסוגל לכך.

אם מסיבה כל שהיא אתה לא יכול לעשות זאת עם הסטרימר שלך - אז לדעתי פשוט חבל להשקיע במגבר איטגרטד סטריאו. צריך לקחת בחשבון שהאיכות שהמקור מוציא המגבר לא יכול לשפר רק להגביר ואם הסטרימר לא מוציא אות סטריאו אכותי - גם חבל על ההשקעה.

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לאחרונה רכשתי מחו"ל את הסטרימר DVICO 6500 ,צריך לקבל אותו בקרוב כך שהוא יהיה מקור הנגינה שלי וחשובה לי מאוד האיכות כך שכל המוסיקה שלי היא בקבצי לוסלס. השאלה אם הוא ידע לעשות זאת, אני לא יודע, אם אתה יודע ומכיר את הסטרימר (הוא נסקר באתר) אשמח לתגובה..
בכל מקרה אם הוא לא יוכל לעשות זאת אז האפשרות שלי היא בזמן צפיה בוידאו מהסטרימר אני רק אצטרך להעביר את החיבור של האודיו מהסטריאו ולחבר לרסיבר כך שעדיין זה לא ימנע ממני לקנות את מגבר הסטריאו..תקן אותי אם אני טועה..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
סטירמר זה נחשב לאחד הטובים שיש כיום ולדגם הזה יש גם יציאות אודיו אנלוגיות וגם דיגיטאליות.
לא יצא לי לשמוע אותו בסטריאו ואני לא יודע עד כמה הוא מוצלח בנושא זה - אני ממליץ לך בשלב ראשון לחבר אותו לרסיבר שלך גם בחיבור אנלוגי (לסטריאו) וגם בחיבור דיגטאלי (לסרטים) ולראות (לשמוע) אם זה מספק אותך - אחר כך תמיד אפשר לחשוב לשפר

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כרגע מחובר לרסיבר שלי נגן CD ואני לא מסופק מהסאונד ולכן אני מעונין לקנות מגבר אינטרגרייד בשביל לשמוע מוסיקה מסטריאו כמו שצריך..כך שגם שיגיע הסטרימר זה לא יספק אותי, כי עדין אני אשמע מהרסיבר בסטריאו מוד. ואין מה להשוות למה שהרסיבר נותן בסטריאו מוד ולמה שמגבר סטריאו ייתן (זה לפחות מה שאני יודע)..אשמח לתגובה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
א) אני מסכים איתך
ב) אם הנגן CD שלך מחובר בחיבור דיגיטאלי, נסה לחבר אותו בחיבור אנלוגי ואם ההפך נסה את ההפך - כך שאת ההמרה לאנלוגי יעשה כל פעם מכשיר אחר וראה אם אתה מרגיש הבדל ואם זה מספק אותך.
ג) אני עדיין ממליץ להמתין לסטרימר לפני שאתה מקבל החלטות - היות והוא יהיה המקור שלך וההתיסות צריכה להיות כלפיו

א

אורח

אורח
יש לי וכבר שנה את ה 355 ואני מאד מאוכזב
הוא מחובר BOSE 301 קדמיים , BOSE 10 סנטר, וBOSE 30 אחוריים. כמו כם מחובר אליו סאב של קליפטש 12 אינטש.

הסנטר נשמע חלש מאד, ומוסיקה שומעים לא טוב גם בסטריאו וגם היקפי 5 ערוצים.

מחפש איש מקצוע שיוכל לבדוק האם כיילתי באופן שגוי את המכשיר.

מישהו מכיר?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הבעיה היא הרמקולים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
האח הקטן ה 255 היה מחובר אצלי ונשמע עם הרמקולים שלי מפתיע לטובה
למה אתה חושב שהבעיה במגבר ולא ברמקולים או משהוא אחר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כיול ידני סביר שיפתור את הבעיה.

א

אורח

אורח
שידרוג מערכת קיימת בעזרת הAVR 255

שלום,
ברשותי הציוד הבא:
Bose
קדמיים 2 Direct/Reflecting® cube speakers
1 VCS-10® center channel speaker מרכזי
161™ surround speakers -אחוריים
מחוברים לHarman Kardon AVR 40
שאלתי היא:
האם ניתן לחבר את הAVR 255 לרמקולים אלו ולקבל תוצאה טובה.
היתי שמח לנצל את AVR 40 האם חיבורו לרסיבר ולרמקולים הקדמיים ישדרג את התוצאה.
מה היתרון בAVR 355 בשילוב עם הרמקולים הנוכחיים והמגבר הנוכחי
תודה

gfem10

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מתלבט אם לרכוש את ההרמן קרדון AVR 255 או לקחת את הימאה RX-V565.
מבחינת עיצוב אני יותר אוהב את ה- AVR 255, אך ממה שהבנתי הוא לא תומך בחיבור ל-ipod והימאה כן (יש לי ipod שאני רוצה לשמוע ממנו מוסיקה). מצד שני הימאה יקר יותר בכ-800 ש"ח שזה לא קצת, מה אתה אומר? מה עדיף?
השימוש העיקרי שלי הוא לראות סרטים מה- DVD ומהמחשב וערוצי טלוויזיה רגילה של DTT, משחקי מחשב ומוסיקה CD ו-ipod. יש לי LCD פיליפס 37PFL8404H חדשה.
שאלה קטנה נוספת - האם ה- Upscaling חשוב אם יש לי DVD שגם כן עושה upscale וגם הטלויזיה עם מנגנון עיבוד התמונה. כמה כבר צריך לשדרג את האות של הסרט? האם בשלב כלשהו זה יכול לפגוע באיכות מיותר מדי upscaling של מכשירים שונים?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- UPSCALING ברסיברים כאלו הוא לא ממש המטרה ברכישה שלהם, אלא יותר לשמש כמרכזיה (עדיף בחיבורי HDMI).
הימאהה מחייב רכישה של תחנת עגינה לאייפוד, תברר מה העלות שלה.

gfem10

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ביררתי עלות תחנת העגינה של ימאהה YDS-11 עולה כ- 550-600 ש"ח. יוצא כבר עלות די גבוהה, האם שווה להשקיע כל-כך הרבה יותר עבור הימאהה RX-V565 מאשר בהרבה פחות כסף את ההרמן קרדון AVR 255? אין דרך אחרת להשמיע את ה-iPod?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ניתן לחבר את ה iPod כמו כל נגן אחר גם דרך יציאות האוזניות שלו.
במקרה זה יש הפסד בכך שאין אפשרות שליטה על ה iPod מהרסיבר.

gfem10

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
כן, זה גם פתרון, אבל אם קונים מכשיר שעולה אלפי שקלים, אני מצפה שיהיה תאימות מלאה לאייפוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור