ביקורת - הרמן קרדון AVR 255 - הקו החדש

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: הרמן קרדון AVR 255 - הקו החדש

ד

דניאל27

אורח
קניתי כזה לפני חודש, מחובר לסט של וורפדיל 9.1 (כרגע רק עם נגן DVD) ונהנה מכל רגע.

I

IGAL_D

אורח
Harman Kardon AVR 355

מה ההבדל בין דגם 255 ל- 355 ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי הנתונים, ל- 355 יש תוספת 15 וואט לכל ערוץ, יציאה לשני סאבים (במקום לאחד) ושלט משוכלל יותר (ניתן ללמדו לשלוט על מכשירים נוספים).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אגב, בדקנו אותו בין השאר, גם עם דגמי רמקולים אשר עלותם יקרה ממנו פי 4-5 ודורשים הגברה חזקה יחסית (טוטם הוק ואקוסטיק זן אדג'יו), הוא עמד במשימה, אם כי חיבור למגבר הספק חיצוני שיפר את הסאונד (פיזור טוב יותר בחדר).

למי, למשל, שיש מגבר סטריאו עם כניסת קולנוע ביתי ומחפש רסיבר עם תמיכה בכל הפורמטים החדשים הוא יכול להוות פיתרון טוב (חוסך כסף על רסיברים יקרים יותר שם משלמים גם על הגברה יותר חזקה).

א

אילון

אורח
שימוש במגבר הספק / יכולות Pre של סדרת AVR החדשה

ליאור,
בהמשך להצעתך - יש לי רסיבר עתיק וטוב של NAD (Monitor 3100).
אני אשמח להמשיך ליהנות מהצליל והעצמה של ה NAD.
עד כמה החיבור ל HK יפגע בסאונד אליו אני רגיל?

האם יכול להמליץ על רסיבר ק"ב שתומך בפורמטים החדשים ואשר רכיב ה Pre שלו ידוע במידותיו הטובות?

תודה

אילון

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. תוכל לשרשר את שני המכשירים, למרות שאז הסאונד יעבור דרך שני מעגלים בקולנוע ביתי (אם כי בסטריאו תמשיך להנות ישירות מה- NAD).
2. אתה מתייחס למוסיקה בסטריאו? מה התקציב לרסיבר?

א

אורח

אורח
שימוש כ Pre

1. תוכל לשרשר את שני המכשירים, למרות שאז הסאונד יעבור דרך שני מעגלים בקולנוע ביתי (אם כי בסטריאו תמשיך להנות ישירות מה- NAD).
2. אתה מתייחס למוסיקה בסטריאו? מה התקציב לרסיבר?

תודה ליאור.
1# -
להבנתי, בחיבור ה NAD כ Power , הרמקולים קדמיים יחוברו לרסיבר. לאור זאת,איך אמשיך ליהנות בסטריאו ישירות מ ה NAD? אני מפספס פה משהו?
2# - השאלה היתה גנרית אבל, כמובן, מידת ההשפעה על השמע בסטריאו יותר מהותית. תקציב של 3.5K -4.5K ש"ח.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נגן הקומפקט דיסק ממשיך להיות מחובר ישירות אל ה- NAD
לגבי איכות סטריאו, צריך לשמוע גם את הדגמים המקבילים של דנון, מרנץ.
הדגמיפ האחרונים של ימאהה נשמעים נעים יחסית בסטריאו.

orian6

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מעוניין לקנות את המכשיר הנ"ל אך שאלתי היא כזאת לפי הנתונים של המכשיר הוא 50 RMS עכשיו לי יש רמקולים של ימהאה 100 W לרמקול האם זה יפריע למכשיר או לא

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא אמורה להיות שום בעיה.

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור שלום..
אני מחזיק במכשיר כבר זמו מה וברצוני לשדרג אותו אך מה שחשוב לי בשדרוג הוא עניין הסטריאו אני מעונין להשקיע בסטריאו ברמה גבוהה (עד 15000 ש"ח) השאלה היא האם אני יכול לקנות מגבר סטריאו ולחבר אותו להרמן קרדון 255 (אני יודע שיש פרה אאוט וזה אפשרי,תקן אותי אם אני טועה)ולא לאבד מאיכות הסאונד או שבשביל מגבר סטריאו מאוד טוב עדיף שהרסיבר יהיה משוכלל יותר ואני אצטרך להחליף גם את הרסיבר?
(וכמובן אשמח לדעת אולי שווה לי רק לקנות פאוור ברמה ממש טובה ובכך לשפר את הסטריאו)

תודה ויום טוב

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה יכול לשרשר את הרסיבר (דרך PRE OUT) לכניסות במגבר אינטגרייטד סטריאו וכך להנות משני העולמות.
פאוור יעזור לך בשליטה טובה יותר על הרמקולים, אבל הוא לא ישנה את גוון הצליל הכללי, אותו מקנה הרסיבר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אצל כרמי יש כזה דבר, הוא המומחה :)

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור שלום..אבקש שתחדד לי את העניין ברשותך..
מה זה אומר מגבר אינטגרייטד? האם זה כניסה לקולנוע ביתי?
ולפי מה שאתה אומר שאני אוכל להנות משני העולמות, השאלה היא אם הרמקולים אמורים להיות מחוברים לסטריאו וגם הרסיבר יהיה מחובר אליו, או שהרמקולים אמורים להיות מחוברים לרסיבר והסטריאו יהיה מחובר לרסיבר? מה יותר עדיף? והאם החיבור של הרסיבר לסטריאו לא יוריד מאיכות הסאונד של הרסיבר ולהפך?

תודה וסופש נעים..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה אומר מגבר משולב (שכולל בתוכו Pre Amp ו- Power Amp).
הרמקולים יהיו מחוברים למגבר הסטריאו, מקורות הסטריאו כמו נגן CD או טיונר יהיו מחוברים למגבר הסטריאו, כך שאתה נהנה מהאיכות שלו במוזיקה.
שאר הרמקולים (סנטר, אחוריים), מחוברים לרסיבר ישירות. במקום להגביר את הקדמיים, הוא מוציא את האות למגבר הסטריאו.

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
עזרת לי מאוד..אבל אם מקור הנגינה שלי הוא סטירמר אני לא יכול לחבר אותו לסטריאו אלא רק לרסיבר (כי אין יציאת HDMI בסטריאו) או שאפשר לחבר את הסאונד לסטריאו דרך כבל קואקסיאלי והתמונה דרך HDMI לרסיבר?או שיש דרך יותר טובה בחיבור סטרימר למערכת שאנו מדברים עליה (הסטרימר הוא DVICO 6500)?
תודה..
ואם יש לך המלצה למגבר משולב עד 15000 ש"ח אשמח לקבל (אוהב כל סוגי המוזיקה מגאז ועד לאלקטרוני ומחזיק ברמקולים WHEFEDALE EVO40 שגם אותם מתכוון לשדרג מתי שהוא כך שאם הם לא כל כך מתאימים להמלצה שלך ,לא נורא הם יוחלפו בעתיד )

נערך לאחרונה ב:

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור מצטער על הנדנוד אבל אפשר ברשותך לקבל תשובה לשאלה לעיל?
תודה..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש יציאות סטריאו אנלוגיות ב סטרימר, אפשר לחבר אותן במקביל ליציאת הוידאו.

-windavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ז"א את הסטירמר לחבר דרך יציאה אנלוגית למגבר סטריאו ואת הוידאו( HDMI) לרסיבר? וכך הכל יעבוד כמו שצריך..?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור