רמקולים בחירת רמקולים ל522 של פיוניר

assaf17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רכשתי לאחרונה את הפיוניר 522K ועכשיו אני מנסה לצוות לו רמקולים..
כרגע המטרה היא 2 רמקולים וסאב כאשר בעוד כמה חודשים אני ארצה להשלים את זה לסראונד..
יצא לי לשמוע כמה סטים: B&W 685, דימונד 10.2, מורל אוקטב, והומלץ לי גם לשמוע את הKLIPSCH 81 שאותם אשמע בהמשך השבוע.
לגבי סאב יצא לי רק לשמוע סאב של מורל לבנתיים אבל הומלץ לי גם על הPC10..

התקציב הוא באיזור ה4-4.5K והשימושים העיקריים הם מוזיקה אלקטרונית (האוסים וכד') וסרטים

השאלות שלי הן
א. האם יש לכם המלצות כלשהן?
ב. ככל הנראה עם הKLIPSCH והמורל אני לא אצליח להוסיף סאב בשלב זה מפאת המחיר השאלה אם עדיין נתן להנות מהרמקולים למרות שהם ללא סאב?

תודה על העזרה :)

onoff

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לת

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פותח השירשור.
מה גודל החדר?
האם המערכת תשמש אותך גם למוסיקה?

נערך לאחרונה ב:

assaf17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
גודל החדר כרגע 4*4 שבעתיד הלא רחוק צפוי מעבר לדירה ואז החלל שם יהיה יותר גדול משהו כמו 6*6 לדעתי..
כן היחס אצלי זה בערך חצי חצי לסרטים ולמוזיקה שבמוזיקה זה בעיקר מוזיקה אלקטרונית (האוסים וכד')..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם כך אז ראשית אתה צריך רמקול ריצפתי גדול. החדר העתידי שלך ביחס לתקציב שלך והמוסיקה שאתה שומע, לא יאפשרו לך לבנות מערכת איכותית אך לפחות שתהיה כוחנית וחזקה.

האם יש שניה בא בחשבון?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
רכוש בכול התקציב רמקולים קדמיים טובים ביד שנייה (קילפיש לא לטעמי,אבל אם אהבת? לך על זה)
עבור מוזיקה. תשתדל לבדוק את ההתאה בין הרסיבר לרמקולים העתידיים
שב תנוח ותיהנה ממוזיקה. בעתיד כשהיה לך תקציב נוסף? רכוש סאב ביד שנייה.

כל רכישה/התנהלות שונה, כגון רכישת רמקולים קדמיים וסאב בייחד, ייתנו לך אומנם הרבה מוצרים אבל באיכות נמוכה
מה שיוביל בסופו של דבר, לשדרוג, או חוסר סיפוק. לשיקולך.

assaf17

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרגע אני יותר בכיוון של המדפיים
יד שניה פחות בא בחשבון
היום שמעתי את הקליפש ואהבתי את הסאונד שלהם (ההתלבטות היא ביניהם לבין המורל אוקטב)
לגבי רצפתיים בחדר כרגע יש לי בעיה של מקום ואין ממש איפה למקם אותם.. יש אולי הצעה לרמקול אחר חוץ מהמורל והקליפש? המלצות ביניהם? אגב בחנות שמעתי אותם עם רסיבר 922 ולי יש את ה522 יש הבדל גדול?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור