בחירת סטרימר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
יאללה נצטרף למסיבה כי רונן הפסיק להתייעץ איתי בפרטי ואני מתגעגע אליו.

א. דאק של וייס 202 מחובר לשני מקורות דיגיטליים שונים: אחד מחשב, שני סטרימר. הם נשמעים שונה אך מנגנים את אותם קבצים. באיזה כיוון אתה רוצה ללכת עכשיו?
1. זה לא מבחן עיוור אז ההתרשמות לא מדויקת.
2. הדאק לא מתוכנן נכון.
ב. ניסוי זהה בוצע על דאק אחר, metronome c6+. התוצאות דומות מאד. שני הטרנספורטים נשמעים שונה. האם גם כאן ישנו מבחן לא נכון או שהדאק לא מתוכנן נכון?

שאלתי אותי, אמרתי לך שכן. מיכאל123 גם אמר לך שכן. יש מוצרים שכתוב בהם שהם מכילים דיסק פנימי. אתה רוצה לשאול עוד כמה אנשים כדי לקבל אישרור סופי שלא צריך מחשב? הלו! צחי! תגיד - אפשר לשמוע קבצים ישירות מסטרימר בלי לעבור דרך מחשב? כרמי? מישהו?

ואתה יודע את זה משנותיך הרבות כטכנאי הקלטות / שידור בגל"ץ או כי עזרת לתכנן מעגלים דיגיטליים עם מימושי כניסה של USB בשנים האחרונות?

על איזה תוצאה אתה מדבר? תוצאה סונית? הרי לשיטתך זה לא משנה עם מזינים דאק בסטרים דיגיטלי דרך לפטופ, מחשב שולחני עם יציאת USB משנת 2007, סטרימר ב- 10,000 יורו, MINI PC, טלויזיה, מקלט BLUETOOTH או כל מקור סטרים דיגיטלי אחר.

מת על הדיונים התיאורטיים האלה שרובם ככולם הם בחזקת מסטורבציה מחשבתית. הרי רובכם לא באמת אף פעם הישווה סטרימר איכותי למחשב איכותי, עם כמה דאקים שונים, ובדקו עקביות של הבדלים, ניסו לכמת אותם וכו'.
עם צחי, למשל, למרות שאני לא מסכים איתו לגבי השימוש במחשב, לפחות הוא מבסס את זה על ניסיונות האזנה. גם על הרושם של רונן שעשה ניסוי וראה שה- AVM מנגן דומה מאד קבצים ודיסקים - ולפיכך הסיק שאין הבדל ביניהם - אני חולק. (ולדעתי כי הניסוי היה לא נכון) אבל לפחות הם ניסו והסיקו מסקנות מהאזנה, ולא מקריאה ברשת. כל התיאורטיקנים האחרים כאן - זה פשוט מריחת מילים אחת גדולה.

לטענת ההוא מ- TOTALDAC: סטרימר טוב מכיל:
1. שעון איכותי הרבה יותר מזה שיהיה במחשב ולפיכך מוציא אות דיגיטלי עם פחות ג'יטר,
2. ספק כוח איכותי יותר שמכניס פחות רעש למערכת,
3. מערכת מיחשוב רזה שמייצרת מראש פחות רעש (אבל היה החלק הזול ביותר בכל הסיפור).

כמה זה משפיע על הצליל? במערכת הדי-טובה שלי - מאד. במערכת שעלתה שליש - גם מאד.
האם זה תלוי בדאק? כן. יש כאלה שיושפעו יותר ויש כאלה שפחות.

ועכשיו לפרקטיות:
רונן,

1. בשביל להנות מקבצים כמו שאתה נהנה מדיסקים, ועל המערכת הטובה שלך - שאני מקווה שתישאר איתה ולא תמכור אותה עוד חודש כי נמאס לך - יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי להתחרות בדיסק אופטי מבחינת איכות הסאונד.

2. כמובן שיש יתרונות אחרים, ולכן אתה עושה בשכל שאתה מתעקש על ROON אם כי זה זה לא צריך להיות דיל ברייקר. יש מספיק שירותי סטרימינג אחרים שרון לא תומך בהם (deezer, quoboz או איך שלא קוראים לצרפתים האלה) ותצטרך בכל מקרה להזרים את החומר מהם בדרך אחרת.
קח בחשבון שהם נשמעים מעפן. והכימות המטופש של חברנו האהוב תומר123 (שגנב אותו כנראה ממיכאל כי מקוריות זה לא הצד החזק שלו :)), של 5%, הוא חסר משמעות. ה- 5% עושים אצלי את ההבדל אם אני מסוגל לשבת ולהנות מהמוסיקה או לא. לכן אצלי זה לא 5% אלא 45%.

3. ההתעקשות שלך על כניסת USB כי זה מה שהדאק שלך תומך היא לא בהכרח מוצדקת. הרי מחר בבוקר תחליף את הדאק למשהו הרבה יותר טוב ואז תהיינה לך עוד כניסות. ובכל מקרה, אתה יכול תמיד לקנות ריקלוקר מצויין על סטרימר בינוני ולשפר את התיווך בין הטרנספורט לדאק. בניגוד לפיוריסטיות שאתה חושב שהאודיופיליה דוגלת בה בכל מקרה, בדיגיטל (ובחשמל) זה חסר משמעות.
טוב שאתה פה.אם לא הייתה היה צריך להמציא אותך:).וזה היה בטח קשה.
לפחות יש פה משהוא שנוסע בחמישי,
כולם עדיין בשני...
(רק הרגשה שלי,שום דבר לא אישי)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
טוב שאתה פה.אם לא הייתה היה צריך להמציא אותך:).וזה היה בטח קשה.
כולם עדיין בשני...
(רק הרגשה שלי,שום דבר לא אישי)
מזל שיש רק אחד ממנו.
העולם לא היה יכול להכיל 2

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
רובינו מושקעים במיטב ומרבית כספנו כדי לשמוע עוד טיפה מאותו צליל משובח
אז בחיי שאני לא מבין איך התגברת על "נוט גוד אנאף" בהנחה שגם אתה מושקע בימבה כסף.
ידוע שיש רוכבי אופנים שמוותרים אפילו על צביעת השילדה כדי לחסוך 50 גרם של צבע....
גם אני מהשרוטים ומאוד מקווה לא לטפס למצב שלך ;)

רשמתי שזה נשמע גוד אנאף, לא נוט גוד אנאף.
בוא נגיד שעד לא מזמן לא הייתי חולם שיהיה לי את הסאונד שאני מקבל עכשיו במערכת שלי. מנסה להזכיר לעצמי את זה מידי פעם.
לא נראה לי שהרוכב אופניים שלך יפסיק לרכב כי יש לו 50 גר צבע עודף. מתנוש אמר שהוא לא יכול לשמוע מוסיקה ככה, זה ההבדל.

נערך לאחרונה ב:

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
2 הסנט שלי:
אף סטרימר או מחשב, כולל הטובים ביותר, לא מתקרבים בכלל לקומפקט איכותי.
מה הכוונה ״לא מתקרבים״? באחד אני יכול לשמוע קטע ולהקפיץ לקטע הבא וכן הלאה ערב שלם, ובשני אני פשוט מניח דיסק, כמעט כל דיסק, ונהנה מחוויה מוזיקלית משמעותית ומעולה. הסטרימר הוא רע. הוא מורח את הסאונד, הכלים לא מוגדרים נכון בחדר, הם כמו ״צפים״ באיזו בועה ענקית, הבאס הוא לא באס, הוא חיקוי של באס, הגבוהים לעיתים מלאכותיים והמוסיקה פשוט מרדימה.
לעומת זאת, בקומפקט, הכלים מסודרים במקומות שלהם, עם נוכחות פיזית ומשקל שהסטרימר רק מרמז עליו, עם בשר ודינמיקה עצומה, הכל נשמע ״נכון״ יותר, טבעי וריאליסטי.
עכשיו לגבי מה אני שמעתי/לא שמעתי, לפני שיגיע החכמולוג התורן, כנראה שאותו אחד לא עשה עשירית מהניסויים שאני עשיתי בבית, בסביבה מוכרת, עד רמת הביט (זה התחום שלי).
מי מכם השווה בכלל הארד דיסקים שונים? מי פה יודע למשל ששרתי מוסיקה שעובדים עם דיסק בודד אסור שיהיו מדגם Western Digital Red כיוון שהוא מיועד ל-NAS או פתרונות Multi-Mirror ולכן יש בו טכנולוגיה שהיא בעצם ריק - לא מתקן שגיאות.
מי השווה בין כבלי חשמל ל-Switch?
מי בדק עשרות מוצרים להפחתת jitter?

שורה תחתונה: אני השקעתי המון כסף ומאמץ בסטרימר ובכל המסביב, כנראה שיותר מרוב האנשים בפורום, NDS של ניים עם שני ספקים 555DR, כבלי רשת מטורפים של Chord, נתב ברמה של ארגון Enterprise וכבל אינטרקונקט שעולה יותר מרוב הסטרימרים. ההשקעה לא שווה, המוסיקה מנגנת אבל לא מרגשת, היא בדיוק מה שתיארתי למעלה, עם שינויים ושיפורים קטנים, והסטרימר שלי נשמע מדהים (יחסית לאחרים).
מגיע לקומפקט לוחץ play ונהנה יותר, טכנולוגיה שנות ה-80.
עצוב, כי הסטרימר באמת הרבה יותר נוח ומגיע עם שלל יתרונות שאינם קשורים לסאונד.

חלקכם יהיו בתערוכה הקרובה במינכן, אתם תשמעו שם את המילה האחרונה בתחום - מגברי על, רמקולים מטורפים, אבל יחידה אחת, קטנה, שנקראת סורס, עלולה לדפוק את כל העסק, להישמע משעמם.
יש כמה דיסקי הדגמה שנשמעים טוב על הסטרימר, הרוב המוחלט אינו כזה, כולל היי רז.
הקומפקט הוא יחידה סגורה שנועדה לבצע דבר אחד, היקרים ביותר כוללים מנועים מיוחדים ושיכוך ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לסיבוב הדיסק, קשה מאוד לעבור את זה עם קובץ שמגיע ממחשב.
יום יבוא והסטרימר יעבור את הקומפקט, אין פה ספק בכלל, אבל אנחנו עוד לא שם, תפנימו.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כולם עדיין בשני...

להגיד חמישי בימנו זה מעט אנלוגי....... שביעי, שמיני זה בחדשים

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
היה נדמה לי שלא הבנת את השאלה.
עכשיו ברור לי שלא הבנת אותה :D

אני לא שואל אם ניתן לנגן קבצים מדיסק.
אני שואל אם ניתן להוריד אותם ישירות לדיסק שבסטרימר, כלומר האם הסטרימר מאפשר גלישה לאתרים כמו מחשב.

חוצמזה, אתה צודק לגבי זה שהמטרונום על הגריל בגלל השרשור הזה :)
סליחה, אתה צודק. לא הבנתי.
השאלה שלך אם אפשר לגלוש בסטרימר ולהוריד קבצים ישירות היא הגיונית בערך כמו לשאול אם אפשר לאפות פיצה באמצעות הטלויזיה החכמה שלך. חוץ מזה, בשביל מה אתה צריך את זה? איזה מין שאלה דבילית. מה, החלטת להתנזר משימוש במחשב מטעמי מצפון? יש לך מחשב בבית. תגדיר שכל הורדות הקבצים הולכות ישירות לדיסק של הסטרימר.

מה שגורם לך לא להיות מסוגל לשמוע מוסיקה זה לא איכות הסאונד שיוצאת מהסטרימר אלא הידיעה שיש סאונד יותר טוב בסידי. זה יותר באיזורים של קומפולסיב דיסאורדר מאשר איכויות סוניות. אני מקווה שכבר הבנת את זה.
אצלי זה כרגע בגדר ״נשמע גוד אנאף להאזין ולהנות מהיתרונות הפונקציונלים של הפורמט״ ואני מאוד מקווה לא להידרדר למצב שלך.
❤️
גם אני נכנסתי לרשימת המנותחים פסיכולוגית? חבל שאתה גר רחוק ממני, הייתי בא לפגישות מסודרות וחוסך הרבה כסף.
אם כבר נכנסים לדקויות:
1. הידיעה ש-CD נשמע יותר טוב מסטרימר לא גורמת לי לא לשמוע סטרימר אלא להתבאס לשמוע בו קטעים שיש לי ב- CD. אבל מה שמבאס אותי עוד יותר זה לקום לארונית ולפשפש בה דקות ארוכות כדי למצוא דיסק מסכן.
2. טידאל זה סיפור אחר. הם פשוט נשמעים כ"כ פלסטיים ומקומפרסים שזה בלתי שמיע להאזנה קריטית אלא רק לגילוי מוסיקה חדשה, מצווה ראויה לכשעצמה.

האם הדיאגנוזה שלך נשארה בעינה?

חוץ מזה, מה שלומך כפרה? מתעגעגים אליך. רואים אותך פה רק כשאתה מתנגח ברונן או באיציק.

מתנוש, לגבי הדיון אתה הגדרת זאת טוב ממני ולהלן אני מצטט אותך:
צר לי, אתה פשוט מגוחך.
כמה מקובעת, מלאת אגו ויומרנית צריכה להיות המחשבה שלך כדי לא להיות מסוגלת לקלוט שמבחן עיוור הוא לא רק לא נכון (זה, ניחא, וויכוח מקצועי שלא אני ולא אתה מבינים בו מספיק), אלא גם לא הכרחי?
יושבים חמישה אנשים, מאזינים לאותו קטע. באופן עקבי מציגים התרשמויות דומות עד זהות מבלי לדבר אחד עם השני. מה עוד אתה רוצה?

משום מה, הדוקטרינה הנלעגת שלך למבחנים עיוורים חלה רק על ציוד שאתה לא מאמין בצורך שלו, קרי: כבלים, סטרימרים וכל דבר שלא למדו עליו בשנות ה- 70 או ה-80, עת היית צעיר שזוף ומסוקס בעל בלורית מתנפנפת. משום מה מעולם לא ראיתי אותך מצדד במבחן עיוור לרמקולים.
או במילים אחרות: אח שלי, אבד עליך הכלח. שחרר אותנו. מיסיונריות זה טוב רק בפורנו.

למצנזרי הפורום שתיכף יעופו עלי:
1. תומר ורונן חברים. רחוקים אמנם, אבל עדין. לכן אני מרשה לעצמי לדבר אליהם ככה.
2. רוברט הוא מאוס. או יותר נכון, דעותיו המגחיכות. לכן אני מרשה לעצמי לדבר אליו ככה.

לגבי כל השאר, אני מתנצל אם פגעתי.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
2 הסנט שלי:
מה הכוונה ״לא מתקרבים״? באחד אני יכול לשמוע קטע ולהקפיץ לקטע הבא וכן הלאה ערב שלם, ובשני אני פשוט מניח דיסק, כמעט כל דיסק, ונהנה מחוויה מוזיקלית משמעותית ומעולה. הסטרימר הוא רע. הוא מורח את הסאונד, הכלים לא מוגדרים נכון בחדר, הם כמו ״צפים״ באיזו בועה ענקית, הבאס הוא לא באס, הוא חיקוי של באס, הגבוהים לעיתים מלאכותיים והמוסיקה פשוט מרדימה.
לעומת זאת, בקומפקט, הכלים מסודרים במקומות שלהם, עם נוכחות פיזית ומשקל שהסטרימר רק מרמז עליו, עם בשר ודינמיקה עצומה, הכל נשמע ״נכון״ יותר, טבעי וריאליסטי.
עכשיו לגבי מה אני שמעתי/לא שמעתי, לפני שיגיע החכמולוג התורן, כנראה שאותו אחד לא עשה עשירית מהניסויים שאני עשיתי בבית, בסביבה מוכרת, עד רמת הביט (זה התחום שלי).
מי מכם השווה בכלל הארד דיסקים שונים? מי פה יודע למשל ששרתי מוסיקה שעובדים עם דיסק בודד אסור שיהיו מדגם Western Digital Red כיוון שהוא מיועד ל-NAS או פתרונות Multi-Mirror ולכן יש בו טכנולוגיה שהיא בעצם ריק - לא מתקן שגיאות.

שורה תחתונה: אני השקעתי המון כסף ומאמץ בסטרימר ובכל המסביב, כנראה שיותר מרוב האנשים בפורום, NDS של ניים עם שני ספקים 555DR, כבלי רשת מטורפים של Chord, נתב ברמה של ארגון Enterprise וכבל אינטרקונקט שעולה יותר מרוב הסטרימרים. ההשקעה לא שווה, המוסיקה מנגנת אבל לא מרגשת, היא בדיוק מה שתיארתי למעלה, עם שינויים ושיפורים קטנים, והסטרימר שלי נשמע מדהים (יחסית לאחרים).

חלקכם יהיו בתערוכה הקרובה במינכן, אתם תשמעו שם את המילה האחרונה בתחום - מגברי על, רמקולים מטורפים, אבל יחידה אחת, קטנה, שנקראת סורס, עלולה לדפוק את כל העסק, להישמע משעמם.
הקומפקט הוא יחידה סגורה שנועדה לבצע דבר אחד, היקרים ביותר כוללים מנועים מיוחדים ושיכוך ברמה הגבוהה ביותר בכל הקשור לסיבוב הדיסק, קשה מאוד לעבור את זה עם קובץ שמגיע ממחשב.
יום יבוא והסטרימר יעבור את הקומפקט, אין פה ספק בכלל, אבל אנחנו עוד לא שם, תפנימו.
האם ה-CD והסטרימר מושמעים דרך אותו DAC ?
במידה ולא אתה יכול להשמיע אותם דרך אותו DAC ? - פשוט לחבר את היציאה הדיגיטאלית של ה-CD לDAC של הסטרימר .

......וכמובן להשמיע בסטרימר את בדיוק אותו קובץ שאתה משמיע ב-CD !!!!

אתה יכול לבצע זאת בבקשה ולדווח על הממצאים ? -תודה מראש.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
2 הסנט שלי:
מסכים.

2
א. מה בין SWITCH לבין כבל חשמל, לא הבנתי? מה הקשר?
ב. תנחומיי על כל הניסויים. חוץ מלהחליף את הבטריות בשלט של הטלויזיה, עשית שם הכל.
ג. עם כל הציוד הפריפריאלי שציינת פה, לא ראיתי אף איזכור לאף סטרימר חוץ מהניים שלך. וכמו שכולנו זוכרים, אתה ניימולוג ידוע. נשאלת השאלה: האם הישווית סטרימר לנגן דיסקים, או טרנספורט אופטי לטרנספורט קבצים על אותו דאק? והשאלה השניה: עם איזה עוד סטרימרים התנסית?
2
לסטרימר יש סיכוי להתחרות באיכות הסאונד רק כאשר מדובר על היי-רז.

ואגב, בכל הדיון שיש פה אין שום התייחסות לחומר המקור - לקבצים. איך משיגים אותם? כל הריפים שעשיתי אצלי נשמעים על הפנים לעומת קבצים קנויים, למשל. למה? אין לי מושג. מין הסתם ברור שלא יעברו בדיקת CRC (תיקון שגיאות) אחד מול השני מאלף ואחת סיבות (מסטרינג שונה, כותרות בתחילת הקובץ וסופו, ובטח עוד דברים), אבל בשורה התחתונה האיכות של הריפינג שלי היתה מעפנה.

אגב, באותה נשימה עדיאל - עשית השוואה בין סוגים שונים של ריפים? או שאת כל הריפים עשית דרך הניים?

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
גם אני נכנסתי לרשימת המנותחים פסיכולוגית? חבל שאתה גר רחוק ממני, הייתי בא לפגישות מסודרות וחוסך הרבה כסף.
אם כבר נכנסים לדקויות:
1. הידיעה ש-CD נשמע יותר טוב מסטרימר לא גורמת לי לא לשמוע סטרימר אלא להתבאס לשמוע בו קטעים שיש לי ב- CD. אבל מה שמבאס אותי עוד יותר זה לקום לארונית ולפשפש בה דקות ארוכות כדי למצוא דיסק מסכן.
2. טידאל זה סיפור אחר. הם פשוט נשמעים כ"כ פלסטיים ומקומפרסים שזה בלתי שמיע להאזנה קריטית אלא רק לגילוי מוסיקה חדשה, מצווה ראויה לכשעצמה.

האם הדיאגנוזה שלך נשארה בעינה?

חוץ מזה, מה שלומך כפרה? מתעגעגים אליך. רואים אותך פה רק כשאתה מתנגח ברונן או באיציק.

.

תמיד הצחיק אותי הביטוי ״האזנה קריטית״
מה כל-כך קריטי בלהאזין למוזיקה? כאילו שחיים של בנאדם תלויים עכשיו באיך תישמע המערכת שלך.
בוא בוא לטיפול, אמנם שעה וטיפה נסיעה אבל יכול לשנות לך את החיים

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני לא שואל אם ניתן לנגן קבצים מדיסק.
אני שואל אם ניתן להוריד אותם ישירות לדיסק שבסטרימר, כלומר האם הסטרימר מאפשר גלישה לאתרים כמו מחשב.

חוצמזה, אתה צודק לגבי זה שהמטרונום על הגריל בגלל השרשור הזה :)
לא יודע לגבי כל הסטרימרים שבעולם,
בסטרימר שלי (X35 ) וכנראה גם בסטרימרים אחרים אפשר לגלוש רק לאתרי מוסיקה מובנים מראש.
לחלק מהאתרים יש אפשרות להקליט ישירות לדיסק (למשל אתרי רדיו שמשדרים סטרימינג) לאתרים אחרים (למשל TIDAL ) אפשרות ההקלטה נחסמה (במוד HI FI ,לא יודע לגבי מוד רגיל, שבדומה לסלולרי אפשר להוריד קובץ מוצפן).
מה ש matanoosh כתב נכון מאוד, המחשב אצלי בבית רואה את הדיסק שנמצא בסטרימר ואפשר להוריד ישר אליו (או למחשב ואחר כך להעביר לדיסק שבסטרימר)

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
תמיד הצחיק אותי הביטוי ״האזנה קריטית״
מה כל-כך קריטי בלהאזין למוזיקה? כאילו שחיים של בנאדם תלויים עכשיו באיך תישמע המערכת שלך.
בוא בוא לטיפול, אמנם שעה וטיפה נסיעה אבל יכול לשנות לך את החיים
תומר, למרות שהביטוי מצחיק אותך אתה בטח יודע את משמעותו.
האזנה קריטית זה לא כשאתה בדומיה בנגמש מצפה למילת הקוד סדין אדום, אלא כשאתה יושב בנקודת ההאזנה האופטימלית והתנאים הסביבתיים גם הם אופטימליים ואתה מרוכז בהאזנה נטו.
להבדיל ממצב שאתה זורק דיסק על המערכת והולך לעשות חביתה.
אבל אני בטוח שמתנוש יוכל להסביר לך ולנו פי אלף יותר טוב...

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תומר, למרות שהביטוי מצחיק אותך אתה בטח יודע את משמעותו.
האזנה קריטית זה לא כשאתה בדומיה בנגמש מצפה למילת הקוד סדין אדום, אלא כשאתה יושב בנקודת ההאזנה האופטימלית והתנאים הסביבתיים גם הם אופטימליים ואתה מרוכז בהאזנה נטו.
להבדיל ממצב שאתה זורק דיסק על המערכת והולך לעשות חביתה.
אבל אני בטוח שמתנוש יוכל להסביר לך ולנו פי אלף יותר טוב...
אצל מתן גם כשאתה עושה חביתה אתה עדיין בנקודת ההאזנה האופטימלית. אולי אפילו עדיף שם:D

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
אצל מתן גם כשאתה עושה חביתה אתה עדיין בנקודת ההאזנה האופטימלית. אולי אפילו עדיף שם:D
חחחח....
אין כמו להסתלבט על מתן. תענוג צרוף.
אוהבים אותך אחינו.
:שתוי:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
מזל שיש רק אחד ממנו.
העולם לא היה יכול להכיל 2
מתנוש יש רק אחד.
אבל מכיוון שכנראה לא הובנתי אז כך.
כוונתי לא היתה בעניין הידע בנושא הנדון.מי כמוני אהבל בעניני סטרימרים?
סהכ הדיון לקורא כמוני היה די משעמם עד שמתן הגיע....
הבחור נתן קצת דרייב ויאלה קצת אקשן...
אז סליחה למי שנפגע שלא בכוונה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
2 הסנט שלי:

ממש רציתי להוסיף מילה אחת , אות קטנה , אבל אין לי , כל מילה בהר לא בסלע, נקודה .
ושלא תתבלבלו אני שומע המון בקטע של נוחות מהסטרימר ישירות לממיר של הטרנספורט / דאק
וזה נשמע בסדר ויש אלבומים שנשמעים מצויין , אבל כשאני שם דיסק , זה עולם פשוט אחר .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ואני לא מסכים, כתבתי את זה ואכתוב שוב - ממיר איכותי שנבנה לעבוד עם מחשב/סטרימר ישמע ברמה של CD באותם תכנים, והרבה יותר טוב עם היי-רז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ואני לא מסכים, כתבתי את זה ואכתוב שוב - ממיר איכותי שנבנה לעבוד עם מחשב/סטרימר ישמע ברמה של CD באותם תכנים, והרבה יותר טוב עם היי-רז
מתנוש , כפרון, תשמע למיכאל , לא לי, בור ועם הארץ כמוני , בוגר גלי צה"ל שחי אי שם בשנות השישים .....שאומר אגב בדיוק אותו דבר .

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113

לפי מה שאתה כותב מיכאל , כנראה שלא ניסית לחבר / להשוות טרנספורט איכותי ביותר לממיר שלך .
ואני מתכוון לממיר שלך ולא השוואה לקומפקט אחר שיש בו ממיר , מאחר ורק במצב כזה , על אותו הממיר
אתה תבין את הפער .
אתה כמובן מוזמן אליי לקפה , אחבר לטרנספורט דאק ברמה גבוהה מחשב עם קבצי הי רז ואת הדיסק המקורי לטרנספורט ואז תשמע את ההבדל . אגב ההבדל יותר גדול כשאתה שומע מסטרימר שמחובר לאותו הממיר
ושם לידו דיסק .
תראה .., מי שמאד נוח לו ונהנה מהסטרימר או מקבצים מעגל פינות ונהנה מאד אולם אודיופיל אמיתי שלא רוצה להתפשר על התוצאה בדיוק כמו באנלוג , יודע שזה המצב , ולכן אלה שאתה רואה אותם רוכשים טרנספורט דאק , הם אלה שלא יוותרו על האיכות המקסימאלית בדיסקים שיש להם בבית ובמקביל יהנו גם מהמחשב ומהסטרימר .
יש לי לקוח ששמע את ההבדל הבכלל לא קטן , ולמרות זאת העדיף מענייני נוחות להתפשר והעביר את אוסף הדיסקים שלו למחשב.
אז כמו שאמרתי , אם יצא לך מתישהו , שים טרנספורט איכותי / קח מחבר ( לא איזה קומפקט פשוט עם כונן מחשב שישמש כטרנספורט ) שמבוסס על מנגנון של פיליפס ברמה גבוהה, ותווכח במו אוזניך .

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מתנוש , כפרון, תשמע למיכאל , לא לי, בור ועם הארץ כמוני , בוגר גלי צה"ל שחי אי שם בשנות השישים .....שאומר אגב בדיוק אותו דבר .
שמעתי למיכאל. א, אני לא מסכים איתו, ב, הקשר בין מה שהוא אומר לבין מה שאתה אומר הוא רופף במקרה הטוב, ג, מיכאל בחור נפלא ואהוב ומוצלח ואודיופיל מנוסה, אבל העובדה שהוא מהנדס סיסטם בכיר בחברה גדולה לא הופכת אותו למומחה אודיו "ממוחשב" יותר מכל אחד אחר כאן.
הטענה הזאת בדיוק שלו, ש"ממיר שמתוכנן לעבוד עם מחשב" וכו' היא בדיוק הטענה שיצאתי לבדוק וההתנסות שלי הוכיחה אחרת. אלא אם כן, כמובן, ממיר של וייס שעובד עם FIREWIRE וממיר של מטרונום, צעיר ב- 6 שנים ממנו, לא נחשבים ממירים ש"מתאימים לעבוד עם מחשב".

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור