בחירת מצלמה

Matanmazor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום , אשמח לעזרה/התיעצות בבחירת מצלמה איכותית נוחה וקלה לטיול לדרום אמריקה .
חיפשתי קומפקטית - במהלך החיפושים המליצו לי על sony a6000 . מוכרים את המצלמה עם עדשת קיט 16-50 , לפי המידע שקראתי הבנתי שהיא לא טובה . האם זה נכון ?
- כיום אני מצלם עם איפון 7 שלי אך זה לא מספיק איכותי ואני מחפש משהו הרבה יותר טוב לטיול
- בהתחשב שאין לי ניסיון ואני לא מקצועי בתחום - חשוב לי רק תמונות איכותיות לתיעוד הטיול (נופים, מקומות , אנשים וחוויות ) תודה מראש על העזרה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מצלמת סוני A6000 עם מצלמה מאוד מוצלחת למחירה, עדשת הקיט היא לא רעה, אבל גם לא מדהימה - אפשר להשתמש איתה ולקבל תמונות טובות, אבל עם מחברים למצלמה עדשות טובות יותר ניתן יהיה לקבל איכות תומנה טובה יותר ולנצל טוב יותר את המצלמה.

לאחר שאמרתי זאת בפרוש אפשר לחיות עם המצלמה הזו עם עם עדשת הקיט ולהוציא תמונות מעולות בטוח בכמה רמות מעל מה שטלפון ואפילו מצלמה קומפקטית רגילה מסוגלת לספק. - רק כדי לרכוש איתה סוללה נוספת לטיול.

עוד אפשרות מעניית זו מצלמה קומפקטית איכותית כמו שוני מסדרת RX100 או פנסוניק LX100, מדובר על חיישנים קטנים יותר זה שיש ב A6000 אבל עדיין מדובר על מצלמות מאוד טובות - גם כן הייתי ממליץ על רכישה סוללה נוספת.

אשמח לפרט יותר - על כל נושא אם יש צורך?

Matanmazor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מאוד מעריך את העזרה :)
מצאתי מישהי שמוכרת יד שניה עקב חוסר שימוש את הsony a6000 ב2,000 שח , הענין היחיד הוא שהמצלמה הזאת יחסית ישנה היא מ2014 .. האם עדיף לקנות rx 100 ? או lumix מהסדרת הקומפקטיות ?
- לגבי fuji xt 10 זה גם נכנס להבתלבטות כי יש עוד מישהו שמצאתי שמוכר ב2,000 אני קצת מבובלבל :)
מה הכי טוב וכדאי מבין כולם?
תודה !

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה a6000 חדשה עולה ₪1800 וכ &2800 עם קיט, אז תעשה את החשבון אם משתלם.

זה שזו מצלמה ישנה פחות חשוב, כן יש כבר דגמים יותר חדשים, אבל ההבדל הוא בעיקר בתמיכה בוידאו ושיפר בנושא הפוקוס, אין הבדל גדול באיכות התמונה.

מצד שני ב a6000 בעלת חיישן גדול יותר שזה מביא יתרונות מול פתרונות עם חיישן קטן יותר.

הפוגי x-t10 גם כן מצלמה עם חיישן גדול בגודל זהה לזה שיש ב a6000 אבל המחיר קצת יותר יקר כ 3400 ₪ ואם היא נכנסת בתקציב והגודל הפיזי שלה שיותר גדולה מה A6000 אז היא יכולה לביות אפוציה

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
כרמי - סליחה על ההתערבות בשירשור - איפה אפשר למצא a6000 חדשה במחיר הזה?
אני רואה מחירים גבוהים יותר בזאפ....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי - סליחה על ההתערבות בשירשור - איפה אפשר למצא a6000 חדשה במחיר הזה?
אני רואה מחירים גבוהים יותר בזאפ....
צודק טעות שלי מחיר של גוף לבד יותר יקר, אבל מחיר שרשמתי עם עדשת קיט הוא נכון

dror

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
8
תודה,
מה דעתך על הצורך במייצב תמונה? אין כזה ב a6000 אבל יש ב a6500 שהיא הרבה יותר יקרה כמובן...

Matanmazor

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקי..
לצורך העניין מה יתן לי תמונה יותר טובה a6000 עם עדשת קיט 16-50 או rx100 ?
או קומפקטית אחרת .. מה הכי כדאי לי ?
חשוב לי להדגיש שאני לא מקצועי , אני לא מחפש לערוך את התמונות ולעבוד עליהם , פשוט לצלם בכיף ולהנות מתמונות טובות ואיכותיות של הנוף בטיול ושאר החוויות
שוב תודה רבה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי rx100 תספק אותך מעל הראש
דגם 3 ובטח שדגם 4 עם וידאו טוב יותר, איכות תמונה בנוה מאוד.

כן ה a6000 תספק תמונה טובה יותר בעיקר בתאורה חלשה ויש אפשרות להתקדם בעתיד, אבל אתה לא חייב אותה ותמיד תהייה מצלמה טובה יותר, אז לא חייבים לרכוש את המצלמה הטובה ביותר גם נוחות שימוש גם חשובה ולדעתי rx100 תהייה יותר נוחה לשימוש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור