בחירת מצלמה

yaronis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני מעוניין לקנות מצלמה לצורך צילום בסיסי, כלומר טיולים, משפחה, נוף.
הידע שלי לא רב בכלל, והבנתי שמצלמה קומפקטית היא מתאימה למה שאני צריך.
ההתלבטות שלי היא בין קנון SX720, פנסוניק TZ80, סוני HX90, קנון G9X.

אשמח קצת לדעה, על מנת שאוכל להחליט בסופו של דבר מה לקנות.

אשמח מאוד לעזרה והכוונה.
תודה מראש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בבקשה רשימת התכונות של המצלמות
https://www.dpreview.com/products/c...s60&products=sony_dschx90v&products=canon_g9x

אבל לבטח זה לא אומר הרבה -
אז כך הקנון נחשבות קלות ביוותר לשימוש, פנסוניק ל SX720 יש טווח זום גדול יותר (לדעתי לא עד כד כך חשוב) פנסוניק וסוני מאוד דומות עם יתרון לפנסוניק ביכולות מצד שני לסוני יש NFC של פנוסוניק אין וסוני יש גם GPS

לאחר שאמרתי כל זאת GX9 אומנם בעלת טווח זום קטן יותר אבל עם חיישן הרבה יותר גדול של אחד אינצ מול 1/2.3 אינצ וזה הבדל מאוד משמעותי לאיכות התמונה - לכן לדעתי היא תספק את התמונה הטובה ביותר, בעוד שכל השאר יהיו די דומות בכך.

yaronis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום ותודה רבה על התגובה המהירה.
אם אני מבין ממה שנאמר קנון עדיפה על האחרות ומתוכן G9 עדיפה מהשתיים.
שאלה נוספת, האם באמת עדיף לי לקנות קומפקטית או דמוי SLR?

תודה שוב מראש על כל העזרה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מצלמות דמויות SLR הן תמורה רעה מאוד לכסף, בדרך כלל מדובר על מצלמה עם חיישן קטן מאוד ועדשה לא איכותית במחיר מופקע שמביא איכות תמונה לא מדהימה.

להסיר ספק יש כמה דגמים מוצלחים כאלו, אבל הם מעבר ל 2500 ש"ח.
כארש בכ 2000 ש"ח אפשר לרכוש מצלמה כמו פנסוניק GF7 עם עדשת קיט 12-32, מצלמה קטנה ועם חיישן בגדול 4/3'' כלומר אינצ ושליש וזה נחשב גדול וכן זה משמעתי לאיכות התמונה.

yaronis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה.
אז בעצם אפשר להגיד ש GF7 (היא לא נחשבת קומפקטית, נכון?) עדיפה על קנון קומפקטית?
מה היתרון שלה אם כן?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ה GF היא מצלמה ללא מראה כלמור ניתן להחליף בא עדשות אבל היא ללא עינית אופטית וללא מראה שמעלה את האור לעינית.

היתרון של מצלמה זו כמו שרשמתי זו חיישן גדול מול מצלמות קומפקטיות, מערכת פוקוס מהירה,תגובה מהירה ויכולות להחליף עדשות למי שרוצה - זה מביא יכולת לקבל תמנות טובות יותר ולצלם מצבים קשים יותר.

להסיר ספק היא לא מצלמה מושלמת ואין אחת כזאת - אבל לדעתי היא תמורה טובה לכסף

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור