בחירת מצלמה

נועם ר...

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הי, אני צריך מצלמה חדשה. אני חדש בתחום ולא כל כך מבין בעיניין..
ראיתי כמה סקירות על ה Nikon d3400 שהבנתי שזו מצלמה טובה.
מצאתי בחנות אחת שמוכרת עם עדשה של Tamron 18-200mm
האם זו עדשה טובה?
האם יש מצלמה טובה אחרת מומלצת בטווח מחירים של עד 3000₪?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הי נועם, בגדול המצלמה הזו מצלחת העדשה פחות (הייתי חושב על ניקון 18-140), אבל לפני זה,
מה אתה הולך לצלם? נוף, משפחה, פורטרטים, ספורט, ציפורים...)
האם אתה חושב לצלם עם המצלמה גןם וידאו (המצלמה הזו לא עושה אוטופוקס בוידאו)
האם אתה רוצה לקחת את המצלמה לטיולים (אולי גוף יותר קטן יתאים לך)?
האם אתה חושב להתקדם בתחום?

יש מצלמות שמתאימות יותר ופחות לכל סוג צילום. אומנם זה לא סכום קטן, אבל עבור מצלמה שמאפשרת כל היכולות צריך להשקיע הרבה יותר.

נועם ר...

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
בכללי אני הולך לצלם כל מיני דברים משפחה נופים מקרו פורטרטים וכדו' (ספורט לא נראה לי ווידאו אני בכלל לא צריך!) בדקתי והבנתי שהעדשה שהצעת עולה בסביבות 1000+. אם זאת לא עדשת קיט אז להוציא יותר מ500₪ נראה לי מיותר לצלם מתחיל.
אני מתכנן טיול בעוד כחצי שנה לחול, האם זאת כבדה? אפשר בתיק מיוחד לא? יש לי הרגשה שבא לי להתקדם בתחום, זה נראה כמו תחום די מעניין.
תודה רבה על העזרה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קודם כל הרבה נקודות שקשורות לאיכות התמונה מושפעת מהעדשה. לדעתי לעדשה יש חשיבות רבה יותר באיכות התמונה מגוף המצלמה. צלמים מחלפים גוף מצלמה פעם בכמה זמן והעדשות נשארות. אתה יכול להבין שאני ממש לא ממליץ על עדשת קיט זולה לצלם מתחיל היות וגם הוא רוצה איכות תמונה טובה.
עדשות טובות זה נושא יקר גם יותר מהגוף בהרבה מקרים וכאמור נשארים איתנו יותר זמן

כך שאני ממליץ על מצלמה ניקון d5300 שזה דגם קצת יותר מתקדם מה ה d3400, ק
אומנם קצת ישן יותר, אבל יכולת תפעול נוחות יותר ואיכות תמונה זהה. אני נשאר עם ההמלצה על העדשת ניקון 18-140

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן, זה הסט שאני ממליץ עליו

בשלב מתקדם חיבור bt להעברת לטלפון יהיה פחות חשוב עבורך. ובכלל בטח תרצה לעבוד עת התמונות במחשב או לפחות לשנות את גודל התמונה שיוצג בצורה טובה יותר באתרים שיתוף תמונות

נועם ר...

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
זה כמובן לא חייב להיות רק ניקון, גם קנון מדבר אלי...אם יש משהו טוב מהם באזור אותו המחיר ולאותם הצרכים כמובן :)
תודה רבה!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
באופן מפתיע מצלמות בטווח מחיר מקביל של קנון בשנים האחרונות מביאות חיישנים הרבה פחות טובים מאלו שיש בניקון.
כך שאני לא ממליץ לך על מצלמות קנון לצרכים שלך - הן יהיו פחות טובות

ואופציות אחרות שניתן להתקדם איתן יהיו יקרות יותר

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור