בחירת מצלמה

libat

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חדש. זה יוצא קצת מעל 4000

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אפשרות מעניינת, למרות שה D90 זה דגם קצת ישן, יש לו גוף מאוד מוצלח ונוח לשימוש, אבל למצלמות החדשות של ניקון כדוגמת ה D5100 יש חיישן ומעבד תמונה חדשים יותר שמספקים איכות תמונה טובה יותר

ה D5100 עם גוף קצת יותר קטן, אבל מצלמה מוצלחת מאוד (דרך אגב עם מסך מפרקי ויכולת וידאו מוצלחת) וזו גם אופציה לבדוק (ואפילו יותר זולה)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
דרך אגב חשבון פשוט
ניקון D5100 כ 2400 ש"ח
עדשת טמרון 17-50 F2.8 עבור ניקון כ 1800 ש"ח
סט מדהים לדעתי

libat

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם יש הבדל בין עדשות מקוריות לכאלו שהם לא?
והאם יש הבדל בין אחריות על המצלמה מהיבואן או מהחנות עצמה?
לפי הבנתי ה90D היא דגם ישן אבל הוא עדיין מיוצר כי הוא טוב, מה גם שיש לו מנוע פוקוס פנימי ו D5100 לא...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עדשות של ניקון נחשבות עדשות מעולות לדוגמה ה 17-55 F2.8 של ניקון עולה כ 5000 ש"ח מצד שני ה 17-50 F2.8 של טמרון עבור ניקון עולה כ 1800 ש"ח - לדעתי הניקון טובה יותר, אבל גם הטמרון לא רעה בכלל והרבה יותר זולה
שלא יהיה ספק הטמרון המדוברת הרבה, הרבה יותר טובה מעדשת הקיט (18-55) של ניקון

רק לעדשות מאוד ישנות של ניקון אין פוקוס היות ואין לך עדשות כאלו - מנוע פוקוס פנימי במצלמה הוא חסר משמעות עבורך

כאשר קונים ציוד מהיבואן הרשמי מקבלים אחריות מהיבואן הרשמי אם זה עדשות או מצלמה - לארליך שהוא יבוא מקביל יש מעבדה שלהם שניתן לקבל ציוד דרכם בזול יותר וכך להזיל רכישה האם זה מתאים לך או לא לשיקולך (אני רכשתי בארליך)

זה שדגם מיוצר או לא - לא קשור לזה שהוא טוב או לא, זה קשור לאסטרטגיה של החברה המייצרת
אני לא יכול להגיד שה D90 הא מצלמה רעה, אבל לדעתי ה D5100 משתלמת יותר - אבל חשוב להחזיק את שתי המצלמות להרגיש איזו מהם יושבת לך טוב ביד - היות והן שונות מאוד במבנה ואני לא יכול לדעת מה יתאים לך יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור