בחירת מצלמה פול פריים

yoly

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
ברשותי sony a7111
sony 24-70q2.8 gm
אני מחפש לקנות עוד גוף מצלמה פול פריים
אני לא בטוח שאני רוצה עוד מיררלס מה גם שהעדשות הטובות של סוני יקרות מאוד
בגוף הנוסף אני צריך עדשה 70-200/2.8
הוצע לי
canon 5d mark 1111
tamron 70-200q2/8 g type 2
מה דעתכם
אחרי שהתרגלתי למיררלס ברמה גבוהה
האם הקנון והטמרון יענו על הציפיות
תודה רב

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
אם הבנתי נכון,יש ברשותך Sony A7 III לא כן?

אם כן:

גם העדשות ל Canon 5D MIV יקרות לא פעם יקרות להחריד.

אני עם קנון כבר כמה עשורים ולכאורה צפוי ממני לעודד להגר ל 5D ולעדשה שציינת או התואמת של קנון שקצת יותר יקרה וגם קצת יותר חדה וגם עולה כמעט פי שתיים.

אבל: זו לא ממש המציאות.

ה סוני A7 III אחת המצלמות הטובות שיש כרגע בשוק נמצאת בשפיץ העליון של הטובות והקנון 5D לא שם,קצת למטה משם וכנ"ל לגבי הניקונים הבכירים. תישאר עם הגוף הנפלא הזה - זו המלצתי.

ולגבי עדשות: נכון העדשות הטובות של סוני יקרות אבל מי אמר שהעדשות הבכירות של ניקון/קנון זולות - הן לא בכלל לא.

ולפי האתר של טמרון יש את העדשה הזו לסוני שלך.....

מנחם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אני מבין נכון אז יש לך עדשת סוני 24-70 F2.8 G שמתאימה ל סוני A7 - אז זה נראה לי ביבוז לא לרכוש מצלמה סוני A7 אחרי הכל היא לא תתאים למצלמות קנון או ניקון.
אין מה להשוואת את איכות התמונה של מצלמת סוני A7III לזו של קנון 5D III שהקנון ממש לא ברמה של הסוני.

ראה השוואה של איכות החייישן של מצלמות FF (ראה איפה נמצאת קנון)
https://www.dxomark.com/cameras/bra...Options=false&viewMode=list&yDataType=rankDxo

אני לא מבין למה אתה לא רוצה לצלמה ללא מראה?
אני מבין שעדשות סוני מאוד יקרות, וזה יכול להיות שיקול - יש עדשת סוני 70-200 F4 האם זה יכול לספק אותך היא במחיר יחסית שפוי, אפשרות אחרת היא לרכוש עדשת טמרון 70-200 F2.8 עבור קנון ולהשתמש עם מתאם עבור סוניף זה עובד לא רעה, הפוקוס קצת פחות טוב מעדשות סוני, אבל צריך להיות בסדר גמור - יש הרבה דומאות YOUTUBE על כך, אתה בטח לא הראשון שמחפש פתרון כזה :)

אם אתה חייב DLSR עדיף כבר ללכת על זו של ניקון בגלל איכות תמונה טובה יותר, השאלה היא מה אתה הולך לצלם עם המצלמה - זה שאלה הראשונה כדי להתאים לך אחת וכן מה התקציב?

yoly

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
תודה חברים שכנעתם אותי
אזמין סוני וזהו
הdale מאחורינו
תודה רבה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור