בחירת מסך 32, עזרה בבקשה

gunnerinsoul

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

אני חדש פה בפורום.
אני מחפש לחדר שלי (בין2 וחצי ל3 מטר מרחק צפייה) טלוויזיה 32.
נכנסתי כבר ללא מעט חנויות (בניהן - אל"מ, שקם אלקטריק, בסט ביי ועוד).
קיבלתי המלצות מחברים על דגמים - טושיבה AV500, C3500,
LG SCARLET.
האמת היא שבשלושת הדגמים האלו כשנכנסתי לחנויות לא ראיתי טוב לצערי למרות ההמלצות ובגלל זה נמנעתי מלקנות.
הדגם היחידי שבאמת תפס את עיניי הוא פנסוניק LX 700 אבל הוא קרוב ל2000 שקל יותר במחיר אבל ראו בו הרבה יותר טוב בהרבה.
כשחזרתי הביתה והסתכלתי על פרטים בזאפ ראיתי שהרזולוציה שלו משום מה היא 1024 ולא 1366 כמו השאר שזה מאד מוזר.
השימוש העיקרי שלי הוא YES ולפעמים קצת סרטי DVD.
אני כבר שבועיים לא מצליח להגיע להחלטה.
אשמח מאד לשמוע המלצות.

תודה,

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרזולוציה של PANASONIC LX 700 היא 1366X768 , בדיוק כמו של שאר דגמי ה- LCD
האם כל המסכים היו מחוברים לאותו מקור?

אבי_1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לידע כללי הדגם: C3500 אזל אצל היבואן הרשמי AV500 מחליף תדגם הישן וכמובן שהוא יותר טוב מהדגם הישן
אני רכשתי תדגם החדש ודווקא אני חושב שרואים בו מעולה ליחס המחיר ששלמתי ראיתי אותה במחסני חשמל ורצו עליה שם 4690
רכשתי אותה בהרבה יותר זול . אם תרצה אני יוכל להגיד לך היכן קניתי. תדגם LG SCARLET אני לא מכיר.
אני חושב שיותר כדי לך ללכת על 37 אינץ בגלל המרחק צפיה
בהצלחה:)
נ.ב היבואן הרשמי זה ניופאן

gunnerinsoul

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לליאור - כן, הכל היה מחובר לאותו דבר.
וראו בה הרבה יותר טוב.
השאלה, שוב, אם זה שווה את ה2000 שקל? האם אין להם אינטרס לכוון את האחרות שיהיו לא משהו כדי למכור את הפנסוניק, כי באמת שראו בה פשוט מדהים.
האם אתה ממליץ על הדגם הזה בכלל? אתה מכיר אותו? האם יש לך דגמים אחרים להמליץ עליהם?

לאבי - אוקיי, לא הבנתי בדיוק מה זה הדגם החדש? C3500? AV500?
כי AV זה פשוט שיפור של הדגם הישן - A
בקרוב יצא CV
אני לא הבנתי כ"כ למה אתה התכוונת..

נערך לאחרונה ב:

אבי_1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מתכוון ל-AV500 שזה הדגם החדש.
תיאור קצר - מסך רגיל מגיע עם מעבד וידאו 8bit, בסידרת ה AV500 המסך הינן 10bit (כמו בסדרות היקרות של Full HD) – תכונה זו מאפשרת העברת תמונה באיכות גבוהה ביותר ללא קישור לשיטת השידור.
התמונה המתקבלת בעלת יותר פרטים והמעבר בין הצבעים חלק יותר. תמונת עם הצבעים טבעיים יותר.
קונטרסט גבוהה במיוחד – בשילוב עם הטכנולוגיה הייחודית של טושיבה Intelligent Backlight Control , רמת הבהירות מותאמת באופן אוטומטי לתמונה המשודרת ומאפשרת צבע שחור כהה ועמוק יותר במקומות בהם יש צבע שחור בתמונה – תמונה באיכות גבוהה מאוד
מעבר התמונה החדש של טושיבה – Power Meta Brain – לתמונה טבעית

אם אתה רוצה ת-32A3500 אתה יכול למצוא רק עם אחריות של י שלום ולא של ניופאן

gunnerinsoul

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
זה הדגם החדש, נכון, אבל לפי מה שהבנתי הוא עדיין מסידרת A שזו סידרה ישנה של טושיבה.
זאת אומרת שזה דגם חדש משופר של הדגם הישן A3500 ולפי מה שהבנתי לC3500 יש מעבד יותר טוב עדיין ובקרוב גם אמור לצאת CV500.
בכל מקרה, ראיתי את שתיהן, ולצערי הרב, לא התלהבתי בכלל.
נדלקתי חזק על הפנסוניק, חבל על ההבדלים במחיר.

וכבר מצאתי את הAV500 עם אחריות מלאה של ניופאן.

gunnerinsoul

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בקיצור, אני הולך לקנות את הפנסוניק LX700 מחנות סאונד ויסיון.
מישהו בעד? נגד? אשמח לשמוע המלצות.
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור