LCD או פלזמה בחירת מסך בפעם הראשונה

duduch

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי,

בשנים האחרונות לא הייתה לי טלוויזיה כלל ולפני כן CRT 21 פשוטה,

לקראת המעבר לדירה חדשה אני מעוניין במסך לסלון להלן הנתונים שאני יודע אשמח להכוונה וייעוץ.

מרחק בין הצופה למסך = 3.5 מטר ~

בשלב הראשון צפייה בשידורי עידן +
חיבור למחשב צמוד (באיזה חיבור כדאי?)
DVD
קונסולה כלשהיא (WII או/וPS3)
בעתיד אולי YES
3D יכול להיות נחמד
משמאל למסך יש חלון גדול

התקציב לעניין הוא 5000 ש"ח עם יכול מתיחה קלה

דודו

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
לא ניתן להחליט לטעמך דרך אינטרנט
עליך ללכת לחנויות ולראות מסכים בתקציב שלך
תוכל לראות בזאפ

לצפות בסרטים HD +SD
לצפות ב- 3D
לצפות בערוצי לווין או כבלים
לא סרטים אנימציה

לרשום תוצאות בכל TV ולביא לכאן

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום.
למאחק צפייה הזה מתאים לפחות 47 היתי ממליץ לעלות את התקציב בעוד 1000 שקל ולקנות את D6400 טלוזיה מעולה כוללת סמרט TV איכות מעולה ב2D אבל בעיה ב3D של חצ רוולציה ושל כפליות וזווית צפייה צרה לפי מה שרראיתי. חוץ מזה טלוזיה מדהימה לדעתי עם תמעאונין במסך יותר חדש היתי ממליץ על המסכים החדשים של LG לשנת 2012 כמו LG LM620 שעולה 6800 שקל לפי ביקרות היא טלוזיה מציוניות אבל טרם יציא לי לראות או לבחון אותה בהצלחנ וכמו שאמר חברי מקוד על דפי האיטרנט אפשר אך ורק לתת לך הכוונה וסניון מסכים אבל בשביל להחליט החלטה סופית ונבונה תצתרך לעשות לבד בעמך בעזאת צפייה במסכים בתכנים שונים מSD עד HD ומשחקים עם יש

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
matan148
אתה משחק בכסף של אחרים ומשקר בלי הבנה

מסכים החדשים של LG לשנת 2012 כמו LG LM620 שעולה 6800 שקל לפי ביקרות היא טלוזיה מציוניות אבל טרם יציא לי לראות או לבחון אותה
באיזה זכות אתה ממליץ על מסכים שאין לך , לא ראית , קראת ביקורות עליהם ?
מי נתן לך זכות לגנוב מהלקוח ולשקר
?
הדיעות שלך שלא מבוססות על כלום עלובות ,גרועות .
גורמות נזק כלכלי .
זאת נוכלות לשמה .

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
לRRRR1 היקר הבנתי שאחרי תגובתי הדי מעליבה החלטתה לתקוף אותי ולרדת לפסים אישים אין בעיה באנשים כמוך טיפלתי גם בפרו וגם בחוץ עם כלומנקים שחושבים שהכול מגיע להם ור הם צודקים שהיה לך את כמות הידע שיש לי בנוגע למסכים דקים אני לא מכיר את ,LG LM620 אישית אבל יצא לי לקורא עליה ביקראות והיא חיוביות וכמו שצינתי בעיה חמורה בהנת הנקרא שיצפה במסכים ויחלט הינה ציטוט: מסכים אבל בשביל להחליט החלטה סופית ונבונה תצתרך לעשות לבד בעמך בעזאת צפייה במסכים בתכנים שונים מSD עד HD ומשחקים עם יש
לפני שתקוף ומציף אותו " ברכות" ויורד עלי מקצועית תקרא עד הסוף כמוך עברתי הרבה רובם או הודו בטעות או פשוט עזבו אותי במנוחה פתחתה איתי פה קו אש ואני לא מכוון להמשיך את המריבה הזאות על דפי הפרום. הבנתי את עקרונתיך שרק מסכי פרמיום הם טובים ורק מסכים יקרים הם טובים עם תמכיר תמשפט הזה לא כול הנוצץ זהב הוא תפנים אותו לא כול אחוד בא עם תקיב גבוה אז הוא יהנה ממסך קצת או הרבה פחות טוב משלך אבל לפחות היה לו מה לראות לא כול אחד צריך מסך פרמיום ולא יהרסו לו העאנים.
ועוד משהוא עם תכזה מביו:
תענה לי על כמה שאלות:
1. למה יש מריחות במסכי LCD
2. מזה מקטב פלרויד ולמה הו משמדש
3. מזה פרמור צבע
4. מזה מעלות קווין
3. מזה השבחת תמונה) אפקסיל)
5.מזה עומק שחור ונקדיות ולמה זה משפיע
זה כלום ממה שאני יודע יש לי ידע קרוב ל90 עמודים רק על טלוזיות אז להגיד שאני לא מבן זה כמו להגיד שעגבניה לא אדוממה קיוצר אוויל קטן בזה סימנו

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
באנשים כמוך טיפלתי גם בפרו וגם בחוץ
שחושבים שהכול מגיע להם ור הם צודקים
אני לא מכיר את ,LG LM620 אישית אבל יצא לי לקורא עליה ביקראות והיא חיוביות וכמו שצינתי בעיה חמורה בהנת הנקרא
שיצפה במסכים ויחלט הינה ציטוט
החלטה סופית ונבונה תצתרך לעשות לבד בעמך בעזאת צפייה
לפני שתקוף ומציף אותו
לא כול אחוד בא עם תקיב גבוה אז הוא יהנה ממסך קצת או הרבה פחות טוב משלך
אחד צריך מסך פרמיום ולא יהרסו לו העאנים.

תקרא את דבריך ,זה לא עברית
כאילו עברת תאונה ונפגעת במוח ,אנא גש דחוף לרופא
אתה לא בריא

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני יסבר לך בפעם האחרונה כדי שתבין אני סובל מדיצלקציה עם מוחך הרקוב מבין מה זה...
זה בעיה ברראה וכתיבה אנשים גדולים ממני וממך סבלו מזה כמו אלברט אנשטיין לאנרדו דה ונצי ועוד כמה כמו צרציל נשיא אנגליה במאה 20 עם תבכלל מכיר אותו שגם היה לו הפרעת קשב וריכוז אנשים גדולים היו בעלי הפרעות נפש כמו ואן גוח ניטשה מכאלנגו ועוד שלל גאונים אוטיסיטים כמו קים פיט דניאל דמיאט ועוד אז לפני שאתה שופך את בורך ויורד על אנשים חולים תלמד שאנשים : חולים" גילו את העולם הזה וגרמו לו להראות כמו שהוא דילו נסחאות פזיקיות מטמטקאיות ועוד אז הצחוק שלך על חולים או כנניו אותי לחולה לא במקום זה כבר כמה אדם נחות אתה שצחוק על אנשים ששונים ממך שהרבה יותר מיוחדים וחכמים קיוצר אני גמרתי איתך

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני יסבר לך בפעם האחרונה כדי שתבין אני סובל מדיצלקציה עם מוחך הרקוב מבין מה זה...
זה בעיה ברראה וכתיבה אנשים גדולים ממני וממך סבלו מזה כמו אלברט אנשטיין לאנרדו דה ונצי ועוד כמה כמו צרציל נשיא אנגליה במאה 20 עם תבכלל מכיר אותו שגם היה לו הפרעת קשב וריכוז אנשים גדולים היו בעלי הפרעות נפש כמו ואן גוח ניטשה מכאלנגו ועוד שלל גאונים אוטיסיטים כמו קים פיט דניאל דמיאט ועוד אז לפני שאתה שופך את בורך ויורד על אנשים חולים תלמד שאנשים : חולים" גילו את העולם הזה וגרמו לו להראות כמו שהוא דילו נסחאות פזיקיות מטמטקאיות ועוד אז הצחוק שלך על חולים או כנניו אותי לחולה לא במקום זה כבר כמה אדם נחות אתה שצחוק על אנשים ששונים ממך שהרבה יותר מיוחדים וחכמים קיוצר אני גמרתי איתך

אלברט אינשטיין לא סבל מזה ( או כמו שאתה כותב מזבה )
לאנרדו דה ונצי לא סבל מזה
ואתה לא צרציל

אתה אדם חולה נפש כל הקורא אותך חושב שאדם מסכן שלא מבין כלום כותב
אני לא מצליח להבין כלום ממך !

אני מצטער יש לך מחלת נפש ואתה פוגע בפורום

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור