בחירת טלפון נייד

גילי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני צריכה להחליף את הנייד שלי באורנג'. אני זקוקה לטלפון שיוכל לאפשר לי לקרוא אימיילים ולכתוב אימיילים כדי לא לסחוב את המחשב הנייד לכל מקום. אם יש אפשרות לסינכרון עם אאוטלוק אז זה מאד יעזור. אני גם צריכה gps.
mp3 יכול להיות נחמד אבל לא הכרחי.
חשבתי על הe71 - קרינה מטורפת.
חשבתי על n96 - הבנתי שהבטריה נגמרת מהר מאד. מאחר ואני נמצאת מחוץ למשרד הרבה זה יכול להיות מאד בעייתי.
אופציה אחרונה היא או 6210 navigator או לחכות עוד כמה חודשים.
הבנתי שאורנג' אמורים להשיק את ה n96 ולקראת סוף השנה האזרחית את ה5800 tube.
רציתי לשמוע המלצות.
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- N85 יוכל להתאים לך אם לא מחפשת מקלדת QWERTY מלאה.

גילי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה. אבל האם יש באורנג'?

אני קונה דרך אורנג' כי ככה יש לי החזר מלא על המכשיר עם מספר דקות השיחה שלי בחודש. לא מצאתי את המכשיר בקטלוג של אורנג'...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם אתה מחפש מכשיר עם מקלדת QWERTY מלאה, שמעתי דברים טובים על מה E71

גילי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא קריטי לי המקלדת. הבעיה עם e71 זה הקרינה העצומה.

הקרינה שלו ממש "מגרדת" את הגבול התחתון המותר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
N85 אמור להגיע בקרוב, ביחד עם N96.
מכשירים נוספים באורנג' שיכולים להתאים עבור כתיבת מיילים הם: ASUS P750, Samsung Blackjack, HTC S630

גילי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ואיך ה-6210 navigator?

במכשירים שציינת אין gps למעט האסוס שגם לו, כמו ה-n95 סוללה חלשה. נשמע שכדאי לי להמתין כמה חודשים עד להשקת הדגמים החדשים באורנג'? האם הקרינה של ה-e71 היא משהו שבאמת צריך להטריד? (1.58).

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
דגמים חדשים תמיד יהיו - השאלה עד כמה הדגמים החדשים קורצים לך כעת.
לגבי הקרינה - זו נקודה שאתה כתבת - אני אישית לא מתיחס עליה (אבל זה אני)
עד כמה נושא הניווט (GPS) באמת חשוב לך.

כפריק של מכשירים מבוססים פוקט פיסי בעבר - אני חייב לציין שזה לא מתאים לכל אחד, לכן לא המלצתי לך. אבל אם זה מתאים לך, מכשירים יכולים גם להיות אופציה.

גילי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה זה מכשירים מבוססים פוקט פי סי??? ודרך אגב אני היא ולא הוא.

מפריע לי עניין הקרינה למרות שאני לא יודעת על זה כלום. פשוט איכשהו להיות עם הטלפון עם הקרינה הכי גבוהה שמגרדת את הגבול המותר ככה נשמע לי לא להיט. למרות שהטלפון עצמו נשמע כן להיט. אבל באמת שבנוסף לזה אני לא בטוחה שאני ממש חייבת מחשב כף יד. נכון שאני צריכה את האפשרות לבדוק אימיילים לפעמים ולענות כשאני לא עם המחשב הנייד אבל זה לא שאני כל היום הולכת לעבוד מול המחשב. gps כן מאד חשוב לי.
אני יודעת שהמכשירים מסדרת n הם בעלי קרינה פחותה יותר.
מה לגבי הנוקיה 5800 דרך אגב? שמעתי שהוא אמור להיות סבבה של טלפון. הוא אמור להגיע לאורנג' בחודשים הקרובים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ה- NOKIA 5800 כנראה יגיע בעוד מספר חודשים והוא בהחלט מכשיר מעניין.
לגבי ענין הקרינה, אם את משתמשת באוזניית בלוטות' או מדברת בספיקר אז נושא SAR לא רלוונטי.

ענין ה- SAR מתייחס לרמת חימום רקמות הגוף כאשר הטלפון נמצא צמוד לאוזן, זה משתנה גם לפי "התאמצות" משדר הטלפון (תלוי במרחק מאנטנות קרובות), כך שבד"כ זה לא נמצא בערך המקסימלי, אבל על סכנה לא חושב שמישהו באמת יכול לענות לך, זה נושא שעדיין לא הוכח לכאן או לשם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מכשירים מבוסיס פקוט פיסי הם מכשירים עם מערכת הפעלה של מיקרוסופט בשם זה, מכשירים אלו לדעתי בדרך כלל פחות נוחים לשימוש עבור הקהל הרחב למרות שיש להם את קהל יעד שמעדיף אותם. היות ואת לא מכירה את המכשירים האלו - אז אני לא ממליץ על הכיוון הזה.

בדרך כלל נוח יותר לענות לדוא"ל (דואר אלקטרוני) עם מקלדת QWERTY, אבל זה עניין יחסי של כל אחד ונוחות שלו.
עוד בנושא נוחות ל 5800 יש מסך מגע ואני לא בטוח שכולם אוהבים את החוסר תחושה בלחיצה על מסך מגע מול לחצן אמיתי.
במקרה שלך, נראה לי, שאת לא יכולה לרכוש מכשיר היום ללא בדיקה של ה 5800, שכאמור עדיין לא עשה עליה.

royi09

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום גילי

כתבת שאת מחפשת מכשיר שיפתור לך את הצורך במחשב נייד למיילים.
המכשיר הכי טוב שיש לצורך זה הוא Nokia E71,( יש סינכרון של Outlook כולל יומן פגישות) לידיעתך למכשיר זה יש גם GPS מובנה, מצלמה נחמדה ומקלדת QWERTY (מקלדת מלאה כמו של המחשב).
בנושא הקרינה אני יכול להגיד לך שהמכשיר עבר את הבדיקות של מכון התקנים ושל משרד הבריאות .
מכשירים נוספים שמתאימים הם N95 N85 ו-N96 - כרגע משווק רק N95 השניים האחרים כרגע לא נמצאים בקטלוג החברה (אולי בעתיד הקרוב), 6210 Navigator ו- 5800 לא תומכים בסינכרון המייל לנייד (רק ע"י כבל).
המכשירים הנוספים שהוזכרו ( ASUS וכו') הם מחשב כף יד מעולה אבל הם לא מכשיר נייד טוב (לדעתי האישית).
בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור