בדיקת רמקולים

directse

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום

איך אני יכול לבדוק האם הרמקולים תקינים? האם יש שיטות או משהו מיוחד שאפשר לעשות בבית ?

תודה רבה

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
שלום

איך אני יכול לבדוק האם הרמקולים תקינים? האם יש שיטות או משהו מיוחד שאפשר לעשות בבית ?

תודה רבה
אני מריץ סריקת תדרים דרך האינטרנט (בשביל לבדוק את האקוסטיקה). עדיף לכל רמקול בנפרד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מחברים ומקשיבים.

אם הם לא מחרחרים אז הכל בסדר. אם כן, הם שרופים.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
מחברים ומקשיבים.

אם הם לא מחרחרים אז הכל בסדר. אם כן, הם שרופים.
שלי מחרחרים בתדרים נמוכים... כמו דג מפרפר.
אני מקווה שזה רק המגבר שאני מתכנן להחליף

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
יש שיטה של פעם . מורידים את המיכסה . ועם האצבעות דוחפים מיעט פנימה את הממברנה . אים מרגישים חיכוך . הרמקול מקולקל . התנועה צריכה להיות ללא רישרוש או גרוד

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
יש מצב שהרמקול חובר למגבר מאוווד חזק,זה לא הרס אותו אבל דפק לו חלק מהגמישות....לכן לי אישית יש בעיה לקנות רמקולים יד 2
זה כמו לקנות אוטו עם מנוע שפתחו לו את הצורה

זאת דעתי לפחות

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
יד 2 זה יכול להיות סיכון לא קטן , יכול להיות שאין בעיה במוצר כלל .
אבל קורה שיש סחורה פגומה , מדעת או לא מדעת .

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
סוחר א' הביא לי רמקולים מדפיים מטרייד בשעת לילה, אמר שאין לו זמן לעלות, לאחר כמה ימים בהסתכלות עם משקפיים נתגלו מלא סדקים קטנים בטבעות, כמובן שהוא אמר שהם במצב נפלא.
סוחר ב' אומנם העלה את הרמקולים הביתה אך לאחר זמן מה עם תחושה שמשהו לא בדיוק בסדר ובצורה מקרית הסתבר שאחד הקרוסאוברים פשוט הורכב מסובב ב180 מעלות.
באלקטרוניקה למזלי הייתי מיודד עם פרדי מ'טייגר אלקטרוניקה' שהיה היבואן של סנסוי דינמיק80' וציוד המעבדה המתקדם נשאר ברשותו ולפני רכישת יד2 הייתי בודק אצלו, השם ירחם איזה עוולות מצאתי בציוד שהוגדר כבמצב מצויין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור