בבקשה המלצה "עמוקה" לגבי SMART TV 65" לחדר שינה :-)

techy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,

אני מחפש טלויזיה לחדר שינה שלי, כרגע יש לי שם PLAZMA שך LG ישנה.

המרחק צפיה שלי זה 3.2 מטר
רוב הזמן אצפה בחדר חשוך לגמרי
יש לי HTPC מחובר למסך וכך יהיה גם עם החדש - מחובר בHDMI + שלט + שידורים של 540 עד 4K
מעוניין בSMART TV בכדי לצפות ביוטיוב + IPTV בעזרת איזה תוכנה כמו IPTV SMARTERS או משהו דומה
צופה גם בהרבה HOT וחשוב לי איך רואים שידורי כבלים
תקציב - עד 8000

יש כל כך הרבה טכנולוגיות היום... LED, OLED, QLED, NANO , לא ממש יודע מה אני צריך, אני מניח שהעובדה שהחדר חשוך בטח יעזור לכם להמליץ לי משהו מתאים...
ראיתי בLG 7600 נגיד בבית של ההורים והשידורים של 12-13 למשל ממש לא וואו !!
התקציב שלי הוא 8 אבל אולי באמת אין צורך בזה? העובדה שאני פונה להתייעצות שלכם היא העובדה שאני לא כל כך אוהב את החדות והתמונה שטלויזיות שהם באיזור של 2000-3000 שקלץ

אני חושב על 65", האם זה גודל שיכול להיות בסדר במרחק במדובר?
חוץ מזה אשמח להמלצות ... אין לי ממש נטיה לטלויזיה אחת או אחרת... לא ממש חשוב לי נגיד הפעלה קולית או שלט שיש לו כזה פוינטר אבל זה לא ממש מפריע לי, אני מבין שיש הבדלית במערכת ההפעלה והRAM שיש על הולויזיות, WEBOS או ANDROID, והבנתי שיש הבדל בין ANDROID TV ו ANDROID אן לגרסה שלה.
וחשוב לי גם קצת סאונד שיהיה סביר כי אני לא משתמש בחדר שינה במערכת סאונד אלה בזאת של הטלויזיה עצמה.

כשאני קונה סאונד למשל הכי חשוב לי זה ללכת לשמוע ולהחליט בעזרת האוזן והיתי שמח גם להמלצה איפה אוכל לראות את ההבדלים בין הטלויזיות בשידורים שונים כי רוב המקומות שמוכרים טלויזיות מנגנית תכניל של 4K על המסכים וזה נראה ממש טוב כמעט בכל טלויזיה, צריך תצוגה עם מבחר ולהבין מה ההבדלים.

תודה מראש :)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לגבי הגודל 65 למרחק הצפייה שלך זה בסדר.

לגבי טכנולוגיות.
מלחדר שינה ממליץ על מסכי אולד. או מסכי לד בעלי פאנל VA הכוללים תאורה אחורית . אותם תוכל לקבל במסכי סמסונג וסוני סדרהה9

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לחדר שינה ותנאי צפיה חשוכים, OLED תיתן חווית צפיה עדיפה על כל טכנולוגיה אחרת הקיימת היום. כל המסכים הללו מגיעים מ LG ומקבלים גם ברנדינג ובייחוד כוח עיבוד וקליברציה שונים אצל סוני, פנסוניק ופיליפס שאף הן מוכרות מסכי OLED. תכונות הסמארט חשובות פחות שכן ממילא דבר ראשון שהייתי עושה הוא לארגן איזה סטרימר משובח כמו NVIDIA שעובד על אנדרואיד, שגם ישפר את חווית הצפיה וגם יתן ורסטיליות רחבה מאוד באפליקציות ובאתרים.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
SONY 9505

techy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לחדר שינה ותנאי צפיה חשוכים, OLED תיתן חווית צפיה עדיפה על כל טכנולוגיה אחרת הקיימת היום. כל המסכים הללו מגיעים מ LG ומקבלים גם ברנדינג ובייחוד כוח עיבוד וקליברציה שונים אצל סוני, פנסוניק ופיליפס שאף הן מוכרות מסכי OLED. תכונות הסמארט חשובות פחות שכן ממילא דבר ראשון שהייתי עושה הוא לארגן איזה סטרימר משובח כמו NVIDIA שעובד על אנדרואיד, שגם ישפר את חווית הצפיה וגם יתן ורסטיליות רחבה מאוד באפליקציות ובאתרים.

לגבי הסטרימר... אתה חושב שבאופן גורף סטרימר טוב יעשה עבודה טובה יותר מכל מערכת הפעלה שיושבת עלח SMART TV?
אם כך... לא עדיף לי להשאר עם הפלזמה עד שתמות ולהשקיע בסטרימר טוב?
תן איזה לינק לסטרימר שאתה ממליץ עליו ובאמת תענה לי על השאלה האם זה יותר טוב מSMART ולמה?
רוב המעבר שלי הוא בשביל התקנה של IPTV + NETFLIX זתורמת האלמנט הSMART שבטלויזיה

תודה לכולם על התגובות

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ממילא דבר ראשון שהייתי עושה הוא לארגן איזה סטרימר משובח כמו NVIDIA שעובד על אנדרואיד, שגם ישפר את חווית הצפיה וגם יתן ורסטיליות רחבה מאוד באפליקציות ובאתרים.

זה לא נכון..מיותר לחלוטין.
במסך שהצעתי הכל עובד חלק למשעי..לא צריך סטרימר.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לגבי הסטרימר... אתה חושב שבאופן גורף סטרימר טוב יעשה עבודה טובה יותר מכל מערכת הפעלה שיושבת עלח SMART TV?
אם כך... לא עדיף לי להשאר עם הפלזמה עד שתמות ולהשקיע בסטרימר טוב?
תן איזה לינק לסטרימר שאתה ממליץ עליו ובאמת תענה לי על השאלה האם זה יותר טוב מSMART ולמה?
רוב המעבר שלי הוא בשביל התקנה של IPTV + NETFLIX זתורמת האלמנט הSMART שבטלויזיה

תודה לכולם על התגובות

יחידת הסמארט במסכי סוני סמסונג עדיפה ע"פ NVIDIA וסטרימרים יקרים יותר משמועתית

techy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
יחידת הסמארט במסכי סוני סמסונג עדיפה ע"פ NVIDIA וסטרימרים יקרים יותר משמועתית

זו בדיוק השאלה, LG אחלה טלויזיות אולי אבל יש הרבה תוכנות שלא הצלחתי להתקין על VWEBOS שלהם ובכללי נראה לי שANDROID זו בחירה יותר טובה
אבל לא מנסיון..

techy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
זה לא נכון..מיותר לחלוטין.
במסך שהצעתי הכל עובד חלק למשעי..לא צריך סטרימר.

תודה לך על ההצעה אחי אבל הטלויזיה הזאת שמלצת לי עולה 11 אלף או משהו כזה שזה טיפלה מעל התקציב שציינתי בפוסט שלי חחחח
SONY 9505 ?? נראית מעולה אבל קצת גדול עלי במחיר, לא?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה לך על ההצעה אחי אבל הטלויזיה הזאת שמלצת לי עולה 11 אלף או משהו כזה שזה טיפלה מעל התקציב שציינתי בפוסט שלי חחחח
SONY 9505 ?? נראית מעולה אבל קצת גדול עלי במחיר, לא?

תבדוק שוב, אם התקציב שלך 8K ש"ח אתה תקבל עודף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור