בארץ, ממתין לשיחרור מהמכס - מכין את הברינקס

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
לא מסטרים דיגיטליים אבל כנראה גם.סוני מחזיקה תחתיה חברות כמו קולומביה ועוד שאיני זוכר כרגע שברשותם אלפי סרטים אנלוגים.

לא סביר שהסלילים הללו משנות השישים והשבעים שווים הרבה , בהרבה מקרים המסטר המקורי ניזוק/אבד/התבלה ויש הכרח לגשת לסלילים המקוריים ולבצע עריכה מחדש (אם אמנם מצבם מאפשר זאת) ברור שעריכה זו תבוצע בדומיין הדיגיטלי (בהנחה שלא עורכים היום עם מספריים וסלוטייפ) ,לכן לדעתי יותר סביר שמשתמשים מראש במסטרים הדיגיטליים עבור הכנת התקליט

זה כמובן מאפשר להם לדרוש מחיר כמעט משולש עבור התקליט, תוסיף לזה שתקליט אינו ניתן לצריבה אז די ברור מהו התיעדוף של התעשייה

למשל זה:
http://www.mdt.co.uk/haydn-symphonies-4-il-giardino-armonico-giovanni-antonini-alpha-vinyl.html

הדיסק המקביל עולה 10 פאונד מ.ש.ל

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אני יוצא מתוך הנחה שלפחות האמריקאים,גרמנים,אנגלים לא משקרים כאשר הם כותבים ומצהירים "עריכה אנאלוגית מהסרטים האנלוגים המקוריים" כן זה עולה...

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
אני יוצא מתוך הנחה שלפחות האמריקאים,גרמנים,אנגלים לא משקרים כאשר הם כותבים ומצהירים "עריכה אנאלוגית מהסרטים האנלוגים המקוריים" כן זה עולה...

אפשרי קישור כלשהו? יש לשים לב לניסוח .מנסיוני - ההדפסות החדשות שונות מהישנות וככל הידוע לי זו גם ההתרשמות של קובי ועופר ( לא שחורי)

אניווי תתחדש

gtr

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
מעבר לאיכות,ומה יותר "טוב",
שככל הנראה, לעולם לא תיהייה הסכמה,
כי הדבר נוגע בפאן הריגשי סנטימנטלי ומה לא,כמעט כמו אמונה דתית.

דרך ההאזנה, והפרוש שכל אחד מאיתנו נותן לעיניין.
לאחד,עבודה עם פטיפון,ולא משנה מחירו כרגע, הינה טרחנות לשמה.
לשני-דווקא האזנה קריטית, ופחות לזפזפ באייפד.
האחד רואה קידמה ונוחות , וכן,גם איכות.
והשני רואה ביטים מקולקלים.

אין אמת אבסלוטית.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אפשרי קישור כלשהו? יש לשים לב לניסוח .מנסיוני - ההדפסות החדשות שונות מהישנות וככל הידוע לי זו גם ההתרשמות של קובי ועופר ( לא שחורי)

אניווי תתחדש
http://www.elusivedisc.com/Michel-L...imited-Edition-180g-LP/productinfo/IMXLP6028/
הנה למעלה.יש מן הסתם הרבה מאוד כאילו...

http://www.elusivedisc.com/Tina-Brooks-True-Blue-180g-LP/productinfo/MMLLP84041/

נערך לאחרונה ב:

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מציע להזהר מההדפסות החדשות האלה ובכלל - שום דמיון ל"בלונוטים" של פעם .
נאמר זאת כך - עדיף "בלונואט" מוקדם על פטיפון בינוני מאשר בלונואט מאוחר על פטיפון על..

וכנ"ל לגבי האחרים.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
נאמר זאת כך - עדיף "בלונואט" מוקדם על פטיפון בינוני מאשר בלונואט מאוחר על פטיפון על..

וכנ"ל לגבי האחרים.

אז מה הועילו החכמים?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113

וכנ"ל לגבי האחרים.
נכון שום דימיון חדשים נשמעים טוב יותר .אתה יכול להגיע להשוואות....אבל כבר עשינו השוואה כזו ואתה גם בטח לא "זוכר".והגדלתה והתעקשתה שהפחות טוב נשמע יותר טוב.מודה לא יכול עליך...התקליט היה somethin' else קוננבול אדרלי...ופרט לכך ביקשתה קישור קיבלתה...עכשיו כולם שקרנים ואתה מציע להזהר....תהנה מעולמך.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
ההשוואה היתה מול הסידי המקביל מסדרת RVG ולא מול תקליט מהדפסה מוקדמת שלא היה מצוי ברשותך אז ( אולי היום כן ? ) נשמח לעדכונים..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

וכנ"ל לגבי האחרים.

החיפושיות בהדפסה מקורית נשמע נורא - החדשה נשמעת וואו.
סגול כהה אותו כנ״ל

גם כמה יצירות קלאסיות כמו השניה של מהאלר, הפטנסטית של ברליוז ועוד.

בקיצור. אין הרבה קשר בין המציאות לטענות שלך.

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
לא יודע לגבי החיפושיות.לגבי התקליטים הקלאסיים דווקא כן שהרי היו ברשותי מאות (!!) הדפסות ראשונות במצב מצויין
והן נשמעות לחלוטין אחרת ( לטעמי טוב יותר ) מאלו החדשות . זו כאמור ההתרשמות גם של חבר'ה אחרים מהתחום הנ"ל
בעלי וותק של שנים ,כאלה שמכירים קצת יותר מאלבום וחצי..
בקיצור. אין הרבה קשר בין המציאות לטענות שלך.
רק בהפוך

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בקיצור. אתה לא מעודכן, תתעדכן.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
ההשוואה היתה מול הסידי המקביל מסדרת RVG ולא מול תקליט מהדפסה מוקדמת שלא היה מצוי ברשותך אז ( אולי היום כן ? ) נשמח לעדכונים..
גם וגם וגם טענתה שהסידי נשמע טוב יותר אבל זה מחלקה אחרת לא בזה עסקינן...
עדכונים-קיבלתי בלונוטים ישנים מיפן.....נפילה:(

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
גם כמה יצירות קלאסיות כמו השניה של מהאלר.
לגבי השניה של מהאלר: הריאשיו של ספיקרס קורנר (פיל' לונדון, שולטי, דקה) אכן נשמע מבחינה טכנית הרבה הרבה הרבה יותר טוב.
אך, אליה וקוץ בה, זה טוב במובן ה"דיסקי" של המילה ומשהו מהקסם האנלוגי (יהיה אשר יהיה) הולך שם לאיבוד ולכן אני לא סגור על זה (כמו עוד הרבה הפקות של ספיקרס קורנר שהם מהממות אבל הסידי, ובטח הסופר אודיו, עושה את אותה עבודה).
לגבי הפנטסטית - לא יצא לי להשוות ואין מנוס, אצטרך להשוות ממש ממש בהקדם האפשרי אצלך על המערכת. תודה. :p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי השניה של מהאלר: הריאשיו של ספיקרס קורנר (פיל' לונדון, שולטי, דקה) אכן נשמע מבחינה טכנית הרבה הרבה הרבה יותר טוב.
אך, אליה וקוץ בה, זה טוב במובן ה"דיסקי" של המילה ומשהו מהקסם האנלוגי (יהיה אשר יהיה) הולך שם לאיבוד ולכן אני לא סגור על זה (כמו עוד הרבה הפקות של ספיקרס קורנר שהם מהממות אבל הסידי, ובטח הסופר אודיו, עושה את אותה עבודה).
לגבי הפנטסטית - לא יצא לי להשוות ואין מנוס, אצטרך להשוות ממש ממש בהקדם האפשרי אצלך על המערכת. תודה. :p

קדימה. אני מחכה לך בחול המועד.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
קדימה. אני מחכה לך בחול המועד.
אבאל'ה - האוטו כבר ב9 אלף סלד מחזיק רק עם האמברקס.
I'm comingggggggggg

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
.
בדיוק, מעבר לכך שמדובר בביצוע שקצת התיישן לדעתי והביצוע השני שלו לשניה (עם שיקגו) עדיף , היום הייתי פונה לביצוע של איוון פישר בצ'אנל קלאסיק ואגב סאונד - מהטובים שהוקלטו אי פעם .

תמונות מצורפות

• thCM5KU12P.jpg
    thCM5KU12P.jpg
    KB 13.8 · צפיות: 466

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113

אם הסידי והסופר אודיו היו עושים את אותה עבודה, לא היו מדפיסים תקליטים חדשים מלכתחילה....
Speakers Corner הם אחת מהחברות שדווקא מקפידים לעבוד רק בתהליך רמאסטר אנלוגי (AAA) מאז שנוסדו.
בכל השוואה להדפסות מהדורה ראשונה שעשיתי, בעצמי או עם חברים, החדשות נשמעות יותר טוב.
בקשר לBlue Note שהוזכרו, גם כאן, כותרים שהופקו ע"י Music Matters נותנים נוקאאוט למהדורות ראשונות, גם במצב Near Mint

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
אם הסידי והסופר אודיו היו עושים את אותה עבודה, לא היו מדפיסים תקליטים חדשים מלכתחילה...
שיקולי מסחר נטו , התקליט עולה כמעט פי 3 ואינו ניתן להעתקה אז די ברור מה התעשייה מעדיפה לשווק..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור