אתר חדש ל- VAC...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...על הדרך אפשר לראות את המגבר החדש הנקרא: Statement VAC Power והכולל 12 מנורות למגבר: http://www.vac-amps.com/homepage.htm

בתמונות: Phi 200 ,Statement 440, Pre mk3, Phi 300.

תומר

תמונות מצורפות

• ren_pre_mk3_large.jpg
    ren_pre_mk3_large.jpg
    KB 123 · צפיות: 438
  • phi300p1a_silver_small.jpg
    phi300p1a_silver_small.jpg
    KB 98.3 · צפיות: 442

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מגברים מדהימים.
רק חבל שהמחירים תמיד בשמיים ושיש שם הסטריה להוציא דגמים חדשים בסיטונות.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ויש גם Avatar Super אחד למכירה

fermono

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אם כך נראה האתר החדש אז איך...?

מוצרים מופלאים, חברה מהמעלה הראשונה, מחירים מכובדים, אך אוי ואבוי לאתר המרושל, חבל! ממש חבל!

בעידן האינטרנט הנוכחי ניתן לצפות לאתרים קצת יותר מושקעים, האתר שלהם נראה כמו אתרים מאמצע שנות התשעים. לא לעיניין!

אופיר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מוצרים מופלאים, חברה מהמעלה הראשונה, מחירים מכובדים, אך אוי ואבוי לאתר המרושל, חבל! ממש חבל!

בעידן האינטרנט הנוכחי ניתן לצפות לאתרים קצת יותר מושקעים, האתר שלהם נראה כמו אתרים מאמצע שנות התשעים. לא לעיניין!

אופיר

היי,

תראה איך האתר לפני...

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כנראה שזה לא ממש פוגע להם במכירות....כשיש מוצר מצויין הוא נמכר, למרות המחיר היקר.

אגב, הדוגמא הכי קיצונית היא של קרימזון שלאחרונה נדונו כאן: מגברים שאין עוררין על איכותם,אמנם לא יקרים ולא בעלי שם כמו VAC אבל מישהו ניסה להכנס לאתר שלהם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תנו לנו הרבה נחושת!

ואק הפכה להיות חברה מעצבנת,איכות המוצרים ובמיוחד ההשקעה בזיווד ירדה לרמת גולידה,כל הזכוכיות עם הפאסות נעלמו,ואם כן השקיע המחיר מטורף,
מה שכן הבחור יודע ליצר מגברים שמצלצלים באמת טוב-אבל כנראה קמצן,לא תמצא שם שנאי אוברסייז וספק כוח מפותח ווגדול שיספיק למגבר וחצי,החברה תתן שנאים ספקים וקופסאות בצניעות מדויקת,ותקח מחיר מקסימלי על המוצר שלה,
עדיף ללכת על ואק ישן מתקופת הלארגיות של בעל החברה ואז יש סיכוי לרכישה של מכשיר באמת מושקע ומשובח,אני לא אוהב מחברי 100 ואט עם שנאים בגודל קופסת סיגריות ,יהיו משוכללים ככל שיהיו.
בכללי התופעה הזו פשטה בכל האאודיו המודרני ובכדי לקנות מגבר כמו שהיו בונים צריך לשלם ים של כסף,וזו גם הסיבה שרוב המגברים עברו דיאטה רצינית-ומגברים של 100 ואט עם זוג מנורות שוקלים כעשרים וחמש קילוגרם,מגברים כאלו משנות התשעים שוקלים למעלה מחמישים קילו בגלל שנאים ספקים וקופסאות OVERSIZE .
ואני באופן אישי מעדיף את מתאבקי הסומו הטיפשים הללו מכיוון שהם מנצחים בקלות את כל הרזים והחכמים של ואק,אוקטב ,ואחרים.

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
כנראה שזה לא ממש פוגע להם במכירות....כשיש מוצר מצויין הוא נמכר, למרות המחיר היקר.

אגב, הדוגמא הכי קיצונית היא של קרימזון שלאחרונה נדונו כאן: מגברים שאין עוררין על איכותם,אמנם לא יקרים ולא בעלי שם כמו VAC אבל מישהו ניסה להכנס לאתר שלהם?
http://www.audio-stereo.de

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פוקסי - לא נראה לי שזה אתר החברה. החברה היא בריטית ולמיטב זכרוני אין לה כלל אתר. זה נראה כמו אתר היבואן בגרמניה או משהו כזה. תקן אותי.

שניצל צודק, אבל זה תהליך שעובר כנראה על מרבית התעשיה. מצמצמים עלויות (ומשקל), מה שלא תמיד מפריע להעלות מחירים.
EAR עדיין מייצרים טנקים - כבדים, מכוערים להפליא ונשמעים נהדר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פוקסי - לא נראה לי שזה אתר החברה. החברה היא בריטית ולמיטב זכרוני אין לה כלל אתר. זה נראה כמו אתר היבואן בגרמניה או משהו כזה. תקן אותי.

שניצל צודק, אבל זה תהליך שעובר כנראה על מרבית התעשיה. מצמצמים עלויות (ומשקל), מה שלא תמיד מפריע להעלות מחירים.
EAR עדיין מייצרים טנקים - כבדים, מכוערים להפליא ונשמעים נהדר.
הטנקים שאני אוהב יותר כבדים(אתמול קניתי JL 2 של CONVERGINT AUDIO TECNOLOGY )

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
הטנקים שאני אוהב יותר כבדים(אתמול קניתי JL 2 של CONVERGINT AUDIO TECNOLOGY )

תתחדש (ורד)
מה הוא מחליף? יש ייבוא לארץ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור