"אתה תמיד מקבל מה שאתה משלם עבורו"?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ברור.
ואתה חושב שהוא נשמע טוב כי לא השקיעו בו?
השקעה במוצר מתבטא באיכות צליל. לא תשקיעו {זמן, פיתוח, ניסוי וטעיה, חומרים} לא ישמעו טוב.

כל אלה עולים כסף ולא את כל הכסף המושקע במוצר עצמו רואים במוצר. חלק מהסכומים המושקעים {חלק נכבד אגב} הם בפיתוח.

אין לי כל ספק שאלה רמקולים מושקעים ויקרים לייצור.

מה שכתבתי הוא שרכשתי אותם מתוך איך שהם נשמעים, לא מתוך בדיקת היחס בין עלויות הייצור למחיר לצרכן.

אבל, בניגוד לרמקולים אלה, יש מוצרים רבים המוגדרים על ידי היצרנים שלהם כ- High End שהם זולים מאד לייצור, ללא כל יחס ופרופורציה למחירם לצרכן.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא לשכוח שכמו בכל תחום צרכני גם בתחום האודיו בכלל ובתחום האודיו HIGH END בפרט, חלק נכבד מהמחיר/ תימחור נובעי משיקולי מיתוג.

כלאמר, גם אם מדובר במותג ותיק ויוקרתי/ יקר או במותג חדש שרוצה למצב את עצמו כיוקרתי/ יקר..זה חלק בלתי נפרד מהחבילה הכוללת.

שלמה

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
שיקול מאוד מכריע אצלי בבחירת מוצרים הוא היחס בין עלות המוצר לרמת ההשקעה בו-יחס קטן IN
יחס גדול OUT

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
כל המרכיבים חשובים! חומרי גלם, פיתוח, שכירות, פרסום, חשמל...

לכל יצרן קיימת נוסחה שבעצם מחשבת את היחס שבין המרכיבים הנ"ל, לדוגמא-
[אני גם מאמין שיש משתנים רבים הגורמים ליצרן לשנות את הנוסחה]

יצרן X - יכול להחליט שאת סכום ההשקעה המסכם שלו הוא ישקיע כך חומרי גלם 50% , פיתוח 10% , פרסום - 5% ...

יצרן Y - יכול להחליט שאת סכום ההשקעה המסכם שלו הוא ישקיע כך חומרי גלם 30% , פיתוח 50% , פרסום - 5% ...

אם כך, האם לדעתכם יש השפעה על איכות/ביצועי/יכולת המוצר הסופי כאשר הנוסחה הנ"ל משתנה?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
לא נראה לי שכל היצרנים עובדים על פי נוסחאות כאלה.
יש יצרנים הנוקבים במחיר לצרכן על פי מה שהם חושבים שאנשים ישלמו, ללא כל קשר להוצאות הפיתוח, הייצור, השיווק והפרסום.

coolguy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כל המרכיבים חשובים! חומרי גלם, פיתוח, שכירות, פרסום, חשמל...

לכל יצרן קיימת נוסחה שבעצם מחשבת את היחס שבין המרכיבים הנ"ל, לדוגמא-
[אני גם מאמין שיש משתנים רבים הגורמים ליצרן לשנות את הנוסחה]

יצרן X - יכול להחליט שאת סכום ההשקעה המסכם שלו הוא ישקיע כך חומרי גלם 50% , פיתוח 10% , פרסום - 5% ...

יצרן Y - יכול להחליט שאת סכום ההשקעה המסכם שלו הוא ישקיע כך חומרי גלם 30% , פיתוח 50% , פרסום - 5% ...

אם כך, האם לדעתכם יש השפעה על איכות/ביצועי/יכולת המוצר הסופי כאשר הנוסחה הנ"ל משתנה?

:מה??????????: וואו, רק שלא יהיו שאלות כאלה בקורס האלקטרוניקה של JOSHUA_G...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור