פלזמה אשמח לעזרה דחוך דחוף

adir110

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
אני מחפש טלויזיה דחוף 40" /.42" ואני בהתלבטות לאחר שראיתי כמה דגמים אני קראתי גם בפורום על שאלות דומות של אנשים אבל אני אשמח עם תוכלו לעזור לי
אני משתמש לרוב 80% בשידורים רגילים דרך הממיר ורואה ערוץ 2, 10,וערוץ הילדים
ו20% סרטים דרך המחשב ולפי מה שקראתי בפורום לשידורים אלו הכי מומלץ פלזמה אבל יש לה בעיה של הישתקפות נוראית, בסלון שלי יחסית יש אור לאומת שיצא דגם חדש לפנסוניק X30 שיש לו גם USB והמסך יותר משופר {התמונה יותר טובה ועדינה ובריאה יותר לעיניים במיוחד לילדים שהם בדרך כלל עומדים קרוב מאוד למסך אבל ברגע שיש אור לא רואים כמעט} מחיר 3500 ש"ח 5 שנים אחריות מלאות יורקום תוצרת תאילנד וזה רק READY ולא FULL
לאומת LCD של פיליפס 5405 { מחיר 4000 ש"ח 2 שנים אחריות של אלקטרה תוצרת אירופה} או סמסוג C530 {מחיר 3200 ש"ח 3 שנים אחריות של ליין תוצרת אירופה} ,
בLCD רואים טוב שידורים רגילים ממרחק של מטר ומעלה והתמונה יותר צועקת עם הרבה אור וצבע ומעט מריחות לא כמו שמתארים בפורום עדין רואים טוב {לא כמו הפלזמה} ,
הבעיה בפיליפס שהשמע שלה לא משהו בכלל אבל התמונה שלה יותר טובה מאשר הסמסוג ,
בשידורי HD רואים מעולה בכל הדגמים אין שינוי ממשי גם בפלזמה וגם בLCD
יש דגם נוסף של סמסוג שנקרא C5000 שהוא סוג של LED לא מלא רק נורות מסביב למסך שלא ראיתי שום הבדל לבין ה LCD
תודה רבה :)

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
בLCD רואים טוב שידורים רגילים ממרחק של מטר ומעלה והתמונה יותר צועקת עם הרבה אור וצבע ומעט מריחות לא כמו שמתארים בפורום עדין רואים טוב {לא כמו הפלזמה} ,

אני לא יודע מי אמר לך את זה אבל בLCD לא רואים טוב יותר אלה בפלזמה שיש לה מנגנונים יותר טובים להתמודד מול תכנים נחותים כמו SD
בוא אני יסבר לך משהוא קטן כדי שתבין ככול שהרזלוציה יותר נמוכה במסכי פלזמה או LCD ככה האיכות בSD
תהיה יותר נעימה לעין כי....
הרזלוציה יותר קורה לאיכות השידור עצמה וככה הוא לא צריך לעשות אפקיסיל יותר מידי אפקיסיל זה המרה של תוכן SD
לולציה של 1080-1920 בדרך ככל זה מופיע בDVD של פיוניור החדשים ובערוצי השידורים של יס שמהירים תכנים שמשודרים בב4:3 ל16:9 ומרזלוציה 579P ל1080I
מקווה שהבנתה בקשר לאור החזקר אכן בLCD יש תאורה חזקה יותר וצבעים יותר חזקים יש כאלו שלא יכולים לסבול את זה וואהבים תמונה טבעית יותר אני אישית אוהב תאפקט של הLCD והLED
עם תרוצה עוד הסברים ומדרכים איך לקנות ממי לקנות תפנה עלי בפרטי או באשכול

adir110

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
דבר ראשון תודה רבה על התגובה המהירה
להמשך התגובה אני ראיתי גם את הפלזמה של פנסוניק שהיא FULL {סדרה V ו Z} ועדין ראו בא יותר טוב מה LCD וגם מהסידרה X30 שהיא רק READY
{איך אפשר לפנות אליך בפרטי}

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
סדרה V וZ הם סדרות מעולת וכמעת אין כיום LCD שיכולת להתחרות בהם בפירוט דיוק צבעים ובשחורים
כמובן שיש טלוזיות עם טכנלוגיה LCD LED שעוברים אותם והם גם תלת מימיד
מה התקציב שלך?
האם אתה מעונין בפלזמה או LCD?
מה התקציב שלך?
מה התנאים שבם אתה צופה?
מה תמצפה מהטלוזיה? אתה אודופיל או חובב טלוזיות מתחיל שלא מבין ממש בכולמני מונחים טכנים והבהדל ניכר בסין האיכות עם אין לך עין מקצועית היה קשה לך להדיל בפרטים הקטנים בין הטלוזיות
מקווה שעזרתי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור