אסוס טרנספורמר פריים – טאבלט עם 4 ליבות מושק בישראל

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

א

אורח

אורח
חשוב לציין שבפריים רכיב הג'י.פי.אס אינו עובד ואין כל אפשרות לתקן את זה.

עקב תיכנון לקוי של מעטפת המכשיר (אלומיניום) רכיב הג'י.פי.אס באסוס אמנם קיים אך אינו פועל.
לכל מי שמתכנן להשתמש בו גם כמכשיר ניווט, אין שום סיכוי ואין כל דרך לתיקון. אסוס הסירה את פרסום רכיב הג',י.פי.אס ממפרט הפריים ועתידה להוציא מחשב פריים מתוקן בעתיד הקרוב.

חבל שלא פרסמו זאת לפני הרכישות, מאסוס הייתי מצפה ליותר, מהחנויות בארץ וודאי שאינני מצפה לאמת והגינות.

מעבר לאמור, המכשיר מצויין, רכשתי אותו ואת הגלאקסי טאב 10.1 ואין כל מקום להשוואה.
המקלדת עדיין לא הייתה בשימוש והיא (לאחר שרכשתי את החבילה השלמה), קצת מיותרת.

א

אורח

אורח
G.P.S

שלום לכל החוששים, ברשותי הטרנספורמר פריים ואין לי שום בעיה עם ה -G.P.S - הוא עובד מצויין.
נכון, בתוך מבנה הוא לא עובד כל כך טוב, אבל אני יודע טוב את הדרך מהמטבח לסלון וכ"ו ולא אלך לאיבוד בתוך הבית, אומנם הבית שלי גדול, אבל לא עד כדי כך...

א

אורח

אורח
ב - TF201 ה - GPS לא עובד !

ב - TF201 שברשותי באנדרואיד יש אפשרות להפעיל את שירותי ה - GPS (בברירת המחדל זה לא פעיל) אך GPS Test כמו גם תוכנות אחרות לא מראות שום סימני חיים.
לפי פורומים זרים, אסוס הודיעו כי הרכיב לא פעיל, ואפילו ראיתי כי ייפותח רכיב חיצוני למבקשי שירותי ה - GPS. אין לי מושג מה אמינותם של הדיווחים ....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור