מגבר אני בודק "שינמוך" למגבר משולב

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה כל כך מסובך לך ? .... לפות 8 , פרגיות 5 , קבב 2 וטחול 1 .....פלטת סלטים וקינוח קפה ומעמול על חשבון הבית.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה, הסתכלתי בגוגל על ה-82 וראיתי שהכניסות שלו DIN והיציאות שלו BNC - זה אכן כך גם אצלך ?

האם יש כאלה שמשדרגים DIY ל-RCA ?
ה בי אנ סי זו כניסה לפטיפון.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה זה ה-"לפות 8" הזה??
זה המתקן שמחזיק את ווסת העוצמה כולל האלקטרוניקה. ישנם כמה סוגים של "פותים" שההבדל העקרוני ביניהם זו האלקטרוניקה שמשמשת את וסת העוצמה.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה כל כך מסובך לך ? .... לפות 8 , פרגיות 5 , קבב 2 וטחול 1 .....פלטת סלטים וקינוח קפה ומעמול על חשבון הבית.

יא מניאק...:)
אתה מסתלבט עלי??

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
איך שאריה אמר לפות 8 התחלתי לרייר, ביחוד על הלפה עם הטחול......אתה חייב לנסות את זה פעם.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
ברוך שלא עשני ניימיסט
יותר מדי שמות של מכשירים, ספקי כח, ומתקנים שמחזיקים ווליום

אריה וגאברין נא לא לריב

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
dor_s, אתה לא מבין כלום מהחיים שלך ....הצליל האלוהי מפצה על הכל.
ועוד בקשה קטנה לי אליך, אל תאמר "מתקנים שמחזיקים ווליום" אמור בבקשה לפות 8.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
יותר מדי שמות של מכשירים, ספקי כח, ומתקנים שמחזיקים ווליום

מי שאוכל לפה, לא צריך ווליום...
במיוחד! אם זה בא עם "טחול 8"

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוברט, לא "לפות" אלא "פות" POT.
מעין גליל שמחזיק את הפוטנציומטר של הווליום ואת האלקטרוניקה שלו.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
רוברט, לא "לפות" אלא "פות" POT.
מעין גליל שמחזיק את הפוטנציומטר של הווליום ואת האלקטרוניקה שלו.

אריה

אריה,
אתה מסביר את עצמך במושגים מפתיעים, ובעלי קונוטציה סקסיסטית..
אילו רק היית יודע לזהות זאת מראש ולהבין שרוב משתתפי הפורום הזה לא מכירים את מושגי הבסיס ב-ניים, אני משוכנע שהיית בוחר להשתמש במונח יותר חד משמעי.

ועכשיו לעניין הטכני, מה זה הפוטנציומטר הזה, STEP LADDER??? או שמדובר מנגנון אקטיבי??
האם תוכל להציג תמונה של הדבר הארור הזה...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
האם ל-82 יש שלט ? אם לא אפילו אם הוא אחלה זה די מבאס בתיפעול .

אריה, אני לא ציני, האם יש DIY של כל מני "משוגעים לדבר" שמתקינים מנוע לווליום כדי להקל על התפעול?

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
ווליום שונה משפיע זה ברור
מה משנה מחזיק הווליום?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
ווליום שונה משפיע זה ברור
מה משנה מחזיק הווליום?

נראה ש- ניים מציע ללקוחותיו שידרוגים ועידכונים אחת לכמה שנים, וזה יפה...
מהות השידרוגים נשמרת בסוד, מכיוון שלמרות שתוצאות השידרוג חיוביות ואכן יש שיפור בצליל, אך ה-מהות ועלות המודים הללו מזעריות ביחס לחיובים עבור השידרוג. וכל אחד עם טיפה הבנה באלקטרוניקה יכול לבצע בעצמו.
התבוננתי עכשיו בדיאגרמות של מכשירים של ניים, ואומר לכם... זו טופולוגיה ארכאית.. קבלי צימוד, מעגלים סינגל אנד, וקוואזי קומפלימנטרי..
נוסטלגיה...
לא אבוא ואומר שאין בזה כלום.. אך זה מה שזה.
מזכיר לי את המגבר הראשון של גיורא הנדלמן...

נערך לאחרונה ב:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
נראה ש- ניים מציע ללקוחותיו שידרוגים ועידכונים אחת לכמה שנים, וזה יפה...
מהות השידרוגים נשמרת בסוד, מכיוון שלמרות שתוצאות השידרוג חיוביות ואכן יש שיפור בצליל, אך ה-מהות ועלות המודים הללו מזעריות ביחס לחיובים עבור השידרוג. וכל אחד עם טיפה הבנה באלקטרוניקה יכול לבצע בעצמו.
התבוננתי עכשיו בדיאגרמות של מכשירים של ניים, ואומר לכם... זו טופולוגיה ארכאית.. קבלי צימוד, מעגלים סינגל אנד, וקוואזי קומפלימנטרי..
נוסטלגיה...
לא אבוא ואומר שאין בזה כלום.. אך זה מה שזה.
מזכיר לי את המגבר הראשון של גיורא הנדלמן...
עכשיו הבנת מדוע טדי פארדו מצליח

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
את המונח פות 8 לא הכרתי לרגע חשבתי שאני בכחול ,יש עוד תסבוכת שלמה מהשולחנות שלהם , הפריים מרווחים ,איזה מכשיר מניחים איפה ,איך להעביר את הכבלים בשמות שונים, אני מכיר מספר אלקטרוניים שמשפרים לטענתם ניים ושמעתי,ולדעתי הקסם הולך , מקבלים בס טרבל ועוד, אבל נימופילים לא אוהבים ,, הם לא מסתירים להפך מסבירים למה השינוי,הסנוביזים היחידי שאני לא אוהב אצלם שרק הדילר יודע להתקין שישמע טוב ,בגדול לא מסכים .כמדומני ניים החברה הגדולה ביותר לסטריאו איכותי למרות המחירים הגבוהים ,אני ממתין שנים למצוא ביד שניה בארץ מגבר 500 חדיש או קומפאקט 555 ביד שניה אבל יוק לא משחררים.משאר החברות מלוא החופן פריטים .

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
עכשיו הבנת מדוע טדי פארדו מצליח

בלי קשר ל-ניים, טדי פרדו מצליח כי הציוד שלו נשמע מצויין, וכי הוא מצליח לשווק את זה בזול יחסית.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
טדי פארדו איש מקסים ונעים הליכות, מאחל לו שיעבור את ניים ושיהיה אחד החברות הגדולות ביותר בתחום , ואולי אחליף לציוד שלו ואקנה סטייטמנט בזול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור