אני אוהב טיונרים מקנדה...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
... חברת Magnum Dynalab הקנדית בבעלותה החדשה של ברייסטון (מאפריל), מתחילה בייצור של כמה מקלטי רדיו אנלוגים וגם כאלה עם שפופרות, הפופולריים ביותר.
בעבר היו לי כמה מוצרים שלהם שנקנו מאלון ליפשיץ, בניהם אני זוכר לטובה את הטיונר MD102 - מאחל להם בהצלחה :).

תרשו לעצמכם לשרשר טיונרים מיוחדים שהיו לטעמכם?

FB_IMG_1691510484106.jpg

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אבל יש רדיו אינטרנטי איכותי עם מבחר ענק

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אכן, הטיונר הדיגיטלי האינטרנטי מכה בטיונר האנלוגי. חברי שמי נוסע בטויוטה והוא מאזין לטיונר כזה בתחנה של תזמורות ג'אז מארה"ב ונהנה מאוד, לא שמעתי ירידה באיכות. אכן בעיה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
מתבייש,לומר שכחובב טיונרים, טרם יצא לי לשמוע את החברה הקנדית המדוברת, בפורומים הדעות לכאן ולשם... מעניין יהיה פעם לשמוע ולהשוות.
בקשר לרדיו אינטרנטי, היתרונות שלו קיימים יחד עם זאת הסאונד שמוציא טיונר fm stereo טוב ניתן להשוות אותו לפטיפון. אז כמו שמדיה הדיגיטלית הכתה בכל מי שאהב אותה, ולא הכתה במי שפחות, הוא הדין לגבי הטיונרים האנאלוגיים לעומת האינטרנטיים.
אני עם האנאלוגי, אגב.
(ומודה שלא שמעתי מספיק רדיו אינטרנטי)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מתבייש,לומר שכחובב טיונרים, טרם יצא לי לשמוע את החברה הקנדית המדוברת, בפורומים הדעות לכאן ולשם... מעניין יהיה פעם לשמוע ולהשוות.
בקשר לרדיו אינטרנטי, היתרונות שלו קיימים יחד עם זאת הסאונד שמוציא טיונר fm stereo טוב ניתן להשוות אותו לפטיפון. אז כמו שמדיה הדיגיטלית הכתה בכל מי שאהב אותה, ולא הכתה במי שפחות, הוא הדין לגבי הטיונרים האנאלוגיים לעומת האינטרנטיים.
אני עם האנאלוגי, אגב.
(ומודה שלא שמעתי מספיק רדיו אינטרנטי)

FM מוגבל מבחינת רוחב פס, נדמה לי שאודיו נחתך עד 15KHz

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
FM מוגבל מבחינת רוחב פס, נדמה לי שאודיו נחתך עד 15KHz
אכן, ועדיין... כשהקליטה טובה והכוכבים מסתדרים יש קסם באוויר...
אומנם סרטוני נייד לא בדיוק משקפים את התמונה, והם יותר סוג של שיעמום מהול בהתלהבות, אבל... מי שישים אוזניות
וגם יבדוק את אלו שהעליתי בערוץ יוטיוב (שהבת שלי השתלטה עליו..) יוכל אולי לשער מהו אותו קסם אנאלוגי שיש ב FM סטראו.

נערך לאחרונה ב:

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
היה לי את ה MD-102 הראשון בארץ , הוא נשמע כל כך טוב ( עד כדי גיחוך ) מטיונרים אחרים שזה לא יאומן , לא אשכח שתוך חצי שעה מרגע שהגיע התייצב אצלי שמוליק קפלן הגדול ז"ל שהיה חובב טיונרים והכיר את הטובים ביותר ושנינו נקרענו מצחוק מכמה זה נשמע טוב , אפילו מהפרסומות . היה תענוג גדול להאזין בלילות לציפורי לילה משוחחות עם גדעון רייכר , הייתה תחושה כאילו אני יושב באולפן . אין סאונד כזה , הטיונר הזה הגיע לשיאים שהטרנספורט והדאק של מארק לווינסון שלי לא הצליחו להעפיל אליהם . מתגעגע לתקופה הזו

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
הוא מקומפרס, הוא חתוך בתדרים, , השידור הוא לא Flat ,הוא תלוי קליטה ... אבל מי שחי עם אחד כזה טוב יודע את האמת...
זו חוויה אחרת

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
הוא מקומפרס, הוא חתוך בתדרים, , השידור הוא לא Flat ,הוא תלוי קליטה ... אבל מי שחי עם אחד כזה טוב יודע את האמת...
זו חוויה אחרת
חחחח אז אתה איתנו או "נגדנו"?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
חחחח אז אתה איתנו או "נגדנו"?
אני אתכם יש לי Naim Nat 02 אין הבדל
בין קול המוזיקה לבין דיסקים קלאסים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור