אנחנו לא מגדירים את עצמינו כ״היי אנד״ - ראיון עם HEGEL

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ועכשיו ללא ציניות, המהנדסים שכנראה דיברת איתם הם "שליחי חברות אודיו שמנהלים עסק" והם מייצגים בכבוד את הייחוד שבמרכולתם - מה אתה מצפה שיגידו? איזה יחוד יהיה למוצר שלהם אם לכולם יש תוצאות מדידה מצוינות , וללא הבדלים שמיעים ? ......ופעם נוספת, הנאמר לא כולל רמקולים.

רוברט,
יש לך את הכיבעון שלך ולנו את שלנו,
אנחנו מאמינים באלוהים אתה לא,
אותנו לא מעניינים האמנות ואינטרסים
המסתוריים שלך לבלבול מח שאתה
מייצר פה, אם אתה בטוח בעמדתך
תרפה, ודבר על כל דבר חוץ מכבלים
גם אם הוויכוח הזה מחזיק אותך בחיים,
אתה צריך לחיות ואנחנו צריכים לחיות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ועם איזה מגבר אתה מפעיל אותם?
האם לא חשבת על שימוש ב- DAX ועוד מגבר עבור הבאס??
בעיה ב-8KHZ ??
החיתוך בין המיד/ טוויטר הוא בסביבות 600 HZ,למה שתהיה בעיה שקשורה לגיאומטריה בין הדריברים הללו כל כך גבוה מעל נקודת החיתוך???

אני לא משתמש במגבר אלא ברתכת, הרתכת נקראת Aragon 4004 Mk II או בשם האחר שלה "Krell לעניים "

מגברים "צעירים ומחוצ'קנים" קורסים מהרמקול הזה בעוצמות גבוהות, דגש עוצמות גבוהות - נצילות הרמקול היא 81 dB כלומר כדי להגיע לאותה עוצמת האזנה של רמקול "נורמאלי" ( 91 dB ) נדרש מגבר פי 10 יותר חזק !!! - 30W אקוויולנטי ל- 300W על הרמקול שלי.

upload_2017-10-30_15-17-49.png

upload_2017-10-30_15-20-20.png

אני לא משתמש ב SUB האוריגינאלי של ה MINI GRAND (היחידה מתחת לטרפז) אלא ב- " Velodyne 15 - אני נכנס אליו מיציאת ה-CD והוא מוציא אות חתוך ב-80 Hz עם קוטב מסדר ראשון (יענו השיפוע ה"רך" ביותר) ל- Power ומשם ל- Apogee . לSUB עצמו יש חיתוך עם קוטב מסדר 4 ב- 80 Hz

הכניסה לאקווליזר היא לא דרך PRE אלא ישירות מיציאת האוזניות של ה-CD מאחר והיציאה היא בעלת מתח גבוהה מ- 2V ועם התנגדות יציאה מאוד נמוכה (יציאה "בריונית" שמסוגלת לדחוף כבל ארוך + הפילטר שבתוך ה-SUB)

ה- CD נקנה ב-100 ש"ח והוא מתוצרת JVC בן 30 ומשהו בערך ולא הוחלף בו מאומה....קורא גם אריזות קרטון אם אתה חותך אותם עגולים ועושה להם חור באמצע.

האינטרקונקטים - אתה לא רוצה לדעת , פאר התחנה המרכזית , עם 2 הארכות של "זכר זכר RCA " בדרך.
כבלי הרמקול - עבים וב-10 ש"ח למטר ..אולי 20...הנחושת לא נחצבה ידנית בין סלעי בזלת בגבעות טוסקנה ואף ארכיבישוף איטלקי לא התפלל לטוהרתה (של הנחושת);)

בעיית הגאומטריה היא לא בן הפאנלים אלה בטוויטר מיד בלבד והיא ב-10 KHz ולא ב- 8 KHz. באקווליזר אני מתקן גם את הגבעה ב- 3-4 KHz וגם באיזור ה- 300 Hz - מצורף עקום ההיענות של הרמקול לכל דרייבר בניפרד.

upload_2017-10-30_15-24-12.png

תמונות מצורפות

• upload_2017-10-30_15-17-49.png
    upload_2017-10-30_15-17-49.png
    KB 71.7 · צפיות: 287
  • upload_2017-10-30_15-20-20.png
    upload_2017-10-30_15-20-20.png
    KB 66.3 · צפיות: 309
  • upload_2017-10-30_15-24-12.png
    upload_2017-10-30_15-24-12.png
    KB 85.9 · צפיות: 337
נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בעיית הגאומטריה היא לא בן הפאנלים אלה בטוויטר מיד בלבד והיא ב-10 KHz ולא ב- 8 KHz. באקווליזר אני מתקן גם את הגבעה ב- 3-4 KHz וגם באיזור ה- 300 Hz - מצורף עקום ההיענות של הרמקול לכל דרייבר בניפרד.

מהיכן גראף המדידה?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
Stereophile

קבל קישור :
1. לדף של הגרף עצמו
2. לכל ה- Review -ים שעשו על ה-Mini Grand/Stage ב- Sterephile סה"כ 5 מאמרים

נערך לאחרונה ב:

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
195
נקודות
43
נמר אמר אני רק עשיתי שירות טוב לחברה - מה יסתבר כשרות דב
אין לי ולא היה לי מילה רעה על החברה "הגל" -HEGEL
רק בדקתי אחד לאחד את הטיעונים שלו - מה שיסתברו שונים מהכתוב בראיון..
SONYES, לא אני ולא אתה ולא אף אחד כתב מילה רעה על החברה (למרות שיש לי ניסיון רע עם מוצרי החברה), אלא הגבנו לטיעונים של אנדרס שמבחינתי יש הרבה ממה שאמר צריך לזרוק לפח.

לגבי מה שנמר אמר "רק עשית שירות טוב לחברה".
אני לא יכול להגיד לך מה כוונתו המדויקת אבל
כל פרסום הוא פרסום טוב,
עם הזמן כל מה שנכתב נשכח ורק השם נזכר מכל הסיפור (במקרה הזה HEGEL).
במילים אחרות השרשור קיבל תשומת לב ונחשף להרבה אנשים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סוני יקירי.

מכיר את השף אייל שני?
כמה הוא לוקח על פיתה עם עגבניה?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אם הוא מתבל את הפיתה עם עגבניה באנטריקוט אז הוא צריך לקחת כ-100 ש"ח, אבל כנראה הוא רק מרטיב עם טחינה....שלא יהיה יבש...

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אם 16 וחצי קילו נותנים לך בראש, אתה כבר לא תקום..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אוכל בכפר - נין אחלה "חומוס" ופיתה עם עגבניות ונהנה יותר מה הי סוסיטי של משהו אחר .
15 שח - האמן לי טעים יותר משלו שכבר טעמתי לא לטעמי -חזרתי לאוכל עממי .
זה לא דוגמה יקירי .

זו דוגמא וחצי.

מה שהוא טוען זה שהיום ה״היי אנד״ הפך להיות משהו שלא קשור לסאונד אם כי להצגתו.
אכלתי בכמה וכמה מסעדות יוקרה במהלך חיי. השם של המנה, המרכיבים שלה, הסיפורים מאחורי מציאת החסה המושלמת והעגבניה שגדלה עם מים שהוגשו לה על ידי אדם שטעם אותם לפני זה ה״גורמה״ של היום. ה״גורמה״ זה משול ל״היי אנד״ של האודיו.

לזה בדיוק הוא מתכוון. ובזה הוא צודק. והיפנים אחי, מתים על זה!

אי לכך. התשובה שלך היתה צריכה להיות קצרה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
יש כאלה שמשלמים על חתיכת קנבס
עם כמה קשקושים מיליונים.או על איזה
כד בן 100 שנה מיליונים,אז יש מי שישלם
על קופסת פח עם איזה טרנזיסטור ומנוע ורצועה
20-30 אלף,פעם הייתי מאלה,עד שהתפכחתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הנה התשובה שלי לפי מה שהגדיר אנדאס החביב

כל HI-END

זה

בלה בלה בלה אחד גדול -

לפחות יש פיתה בכפר נין יותר טעימה בניחוח אחלה באלדי טעים יותר מכל אוכל יוקרתי .

אתה אלוף בלהוציא דברים מהקשרם ולקחת את חלק מהמשפט ולהפוך אותו לעיקר.

אני אומר לך. במשפורש אגב, בדיוק כמו שטענתי קודם, שאנדרס נתן מטאפורה. באותה מידה יכל לדבר על רגל של שולחן ולא על יפני.

אבל אני מוסיף ואומר לך. שאני חושב שהדוגמא על היפני אינה בלתי מציאותית. משום שהיפנים ידועים בתור כאלה שהופכים כל דבר פשוט לטקס כאילו עכשיו מינימום המציאו את הגלגל מחדש.

ולא. אני לא מדבר על סוני. גם לא על פיוניר. אני מדבר על אודיו היי אנד דו ערוצי כמו למשל אותה חברה שמלפפת שנאי ביד בטענה שזה מדויק וטוב יותר ממכונה. הרי כל בר דעת יודע שב-2017 יש מכונות לעבודה עדינה ומדויקת שיד אדם יכולה לחלום לבצע.

אני חושב שלקחת את זה למקום בו בגלל דת ומשם עשית סלט שאין שום קשר ליכולות הצליל שלו.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
חסר לי מתנוש עם שמאות....
מה אתם אומרים יגיע ל- 5000 צפיות ? ומתי - מחר/מחרתיים ?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אם כבר הזכירו פיתה עם עגבניה אז כבר עדיף שיהיה

עגל

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
מה מסובך בלהבין את סוני?
מוכרים לך מכשיר פרימיום? באלפי/עשרות אלפי דולר?
לפחות שזה יהיה מכשיר מוקפד, עם מסורת וכבוד עצמי ועם ״הרבה טקס בישבן״ - זה חלק מהעניין וזו התמורה. היא לא רק סונית, היא (אולי בעיקר) רגשית. ולכן בונים את הסיפור מסביב. אתה משלם עבור האיכות ועבור הסיפור ועבור הרגשת היחודיות.
(כנל במסעדת שף. כנל ברולקס. כנל באסטון - זה כל הסיפור במוצרי פרימיום. התמורה השולית בהם היא, מממ....ממש שולית).

בא הבחור החביב ומשתין מהמקפצה. אומר היי אנד זה קשקוש.
אפשר לאסוף כמה חלקים רגילים עד פשוטים, לשלוח אותם לאנשהו באאוטסורס ולהרכיב מכשיר סידי שינגן בצורה מ-ד-ה-י-מ-ה!
(אנחנו הרי יודעים את זה סאנשיין, אבל זה בערך הדבר האחרון בעולם שאנחנו רוצים לשמוע).
אבל - סבבה לגמרי! זה באמת מנגן נפלא.
ואז נשאלת השאלה החשובה באמת: למה לכל הרוחות כל הטוב הזה קורה ב5000 דולר.
זאת אומרת, אומרים לך, גם תשלם 5000 דולר וגם זה לא היי אנד וגם החלקים סטנדרט וגם הכל בסדר.
בשביל זה נדמה לי שמספיק נגן של מרנץ בפחות מעשירית המחיר.

אקיצר - מר נורווגי יקר, אל נא תשנה סדרי עולם. אנחנו רוצים היי אנד (יהיה זה אשר יהיה) ואנחנו מוכנים לשלם עליו טוב. אל תנסה לשכנע אותנו לשלם אותו דבר על לא היי אנד. בשביל זה יש מלאן מוצרים מצויינים אחרים והם עולים עשירית.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
תודה סוני. ערכתי בהתאם.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
אתה אלוף בלהוציא דברים מהקשרם ולקחת את חלק מהמשפט ולהפוך אותו לעיקר.

אני אומר לך. במשפורש אגב, בדיוק כמו שטענתי קודם, שאנדרס נתן מטאפורה. באותה מידה יכל לדבר על רגל של שולחן ולא על יפני.

אבל אני מוסיף ואומר לך. שאני חושב שהדוגמא על היפני אינה בלתי מציאותית. משום שהיפנים ידועים בתור כאלה שהופכים כל דבר פשוט לטקס כאילו עכשיו מינימום המציאו את הגלגל מחדש.

ולא. אני לא מדבר על סוני. גם לא על פיוניר. אני מדבר על אודיו היי אנד דו ערוצי כמו למשל אותה חברה שמלפפת שנאי ביד בטענה שזה מדויק וטוב יותר ממכונה. הרי כל בר דעת יודע שב-2017 יש מכונות לעבודה עדינה ומדויקת שיד אדם יכולה לחלום לבצע.

אני חושב שלקחת את זה למקום בו בגלל דת ומשם עשית סלט שאין שום קשר ליכולות הצליל שלו.
סליחה אני לא מבין .גם למזארטי לג'בלי ולפארארי יש בניות CUSTOM שיושבת איזה איטלקיה שמנה ותופרת אם חוט ומחט את העור של המושבים ושל הדשבורד אז מה זה אומר שזה דת או טכס .יש ערך לעבודת יד והערך הזה שווה כסף יותר צומת לב הקפדה וכו'.מבחינתי עצם זה שהם רושמים על המכשיר שלהם HIGH END זו סטירה אחת גדולה לכל מה שהוא אומר
מה לעשות שליפנים להבדיל ממכשירים אמריקאים יש אמינות ואורך חיים טוב יותר אולי בגלל "שהם מתפללים על המכשיר "יש בזה משהו לא ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב. אל תפגע. אבל אני לא מנהל דיונים על דת ובטח לא דיונים על דת עם חרדי.

רק אגיד לך שהציוד היפני (אודיו כן?) הוא לא הכי אמין. אם באמינות עסקינן, גרמניה חביבי - גרמניה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
הנה התשובה שלי לפי מה שהגדיר אנדאס החביב

כל HI-END

זה

בלה בלה בלה אחד גדול -

לפחות יש פיתה בכפר נין יותר טעימה בניחוח אחלה באלדי טעים יותר מכל אוכל יוקרתי .

אתה עדין בפניקה? אנדס בדיוק
תואם באישיותו, בהרצאתו ומה שחברתו
מייצגת,מוצרים בעלי חזות ספרטנית
אך מתחת למכסה יש פיתוח תחכום
וטכנולוגיה,זו פעם ראשונה ששמעתי
הרצאה כנה עם הסבר כללי וטכנולוגי
על תחכום בפעולת השעון בין כניסת
הסינגל והיציאה אין דפסאז' אין הבדלי
זמן, הדיוק מירבי,מאוד משפיע על הסוניות,
הגל קנו סטוק טרנזיסטורים משנים
מוקדמות מעולים לדעתם, שלא ניתן
להשיג בטיב כזה היום,
גילוי נאות יש לי הגל hd30 כשאני שומע
MEZZO דרכו ויש מוזיקה קלאסית
לרוחי אני לא מוותר לטובת מוזיקה אחרת
עד כדי כך הוא טוב,מי שהיה בהרצאה
חייה לדעתי היתרשם לטובה,
גם הכתבה של נמר מדוייקת ויפה

אז נכון הוא אמר שהם לא high end,
אך לרוץ עם זה 200 תגובות בזבוז זמן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור