אנדי רם בגמר גראנד סלאם ואין שידור

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אנדי רם צודק.

"
"זה לא מפריע לי ברמה האישית, מה שכן מפריע לי זו המנטליות של הספורט בארץ", מספר רם לוואלה! ספורט. "אני ספורטאי שלא נוהג להתלונן אף פעם, אבל כששחקן ישראלי מגיע לגמר גראנד סלאם, אני חושב שצריך להראות את זה", התייחס רם לעובדה שנכון לעכשיו המשחק שלו לא יועבר בשידור חי בארץ." (וואלה)

צודק אנדי. הרי פה בארץ, משחק נבחרת ישראל הכי שולי שקיים, של חבורת הלא יוצלחים שמקבלים גולים מנבחרות זרג ש' , מקבל פה פרומו, כיסוי, שידור וכו...

העיתונים מכסים זאת בכל פינה, 3-5 עמודים , ראיונות עם האפסנאי וכו..

אנדי רם , נכון מגיע בדרג השולי של הזוגות המעורבים לגמר גראנד סלאם.
אך הוא ללא ספק אחד מהספורטאים הישראלים היחידים (כן היחידים ) שמצליחים בעולם .

גראנד סלם הוא גרנד סלם , הוא ה-תחרות של הטניס . לכאן מגיעים הכי מקצוענים, פה הכסף הגדול, ולכן, ישראלי שכבר מגיע לכזה לא חשוב איפה צריך לקבל כיסוי.

כזכור לנו דודי סלע, שעבר 2 שלבים (5 אם ניקח בחשבון את המוקדמות) קיבל כיסוי נרחב אפילו שווליפריד טסונגה קרע אותו 6:4, 6:2, 1:6, 6:1. עשו מזה כבר סיפור, אירחו אותו במועדון ספורט וכו...

ואין לי מילה רעה להגיד על דודי, הוא מוכשר בטירוף, הלוואי ש10% מהספורטאים בישראל היו מתנהגים כמוהו. רק שאפו ורק מילים טובות . הוא לא הנושא כאן.

בקיצור, עצוב לי על אנדי . האיש מגיע לגמרים של הטורנירים הכי גדולים, במקצוע שהוא הכי טוב בו, ובקושי מקבל הכרה...

יאללה פדרר!
יאללה אנדי!

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם זה לא כדורגל או כדורסל, זה כאילו לא קיים בארץ מבחינת חשיפה, השקעות וכו...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי - זה כואב כמה שזה נכון

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור