אל תקנו נגן בלו ריי , לא בתקופה הקרובה

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
נגן בלו ריי

שלום DANISTAR אני כנראה קצת נזכרתי מאוחר אבל קראתי רק היום את השרשור על הDVD BD שקנית אני מתעסק בתחום זה קרוב ל-20 שנה ומאוד אוהב את התחום יש כמה דברים שאני מסכים איתך וכמה לא תראה אין תרבות קניה בארץ נקודה בגלל זה מזלזלים בנו הקונים אני מסכים איתך לכל מילה שאמרת לגבי התקלות טכניות שנתקלת בהם כמו הספרי הוראות הישראלים תמיד מחפשים זול וזו תרבות הצריכה שלנו לצערי אוטו דבר גם בעולם הרכב הישראלים רק יפניות למה פחות הוצאות מה עם פרמטרים אחרים נוחות איכות חומרים לא מעניין כמה שפחות להוציא מהכיס היבואנים מזהים חולשה זו ומנצלים אותה אין הערכה ללקוח וכבן אדם שנפגע כמוך מחברה יבואנית עליך חלה האחריות לפרסם אותה שאחרים לא יפלו זה יהיה השיעור שלהם תאמין לי שהם לא פעם מסתכלים בפורומים וזה עוזר מנסיון תחנך אותם בזה שתגיד לכולם להיזהר מהמותג ומהחברה ופה אתה צריך לקחת אחריות לגבי מה שאני לא מסכים איתך זה שזה שקנית מכשיר ב-3000 שקל לא עושה אותו יקר עם תסתכל על אומדן המחירים של הנגניםהם מתחילים ב2000 שח כמובן מהחברות הטובות שוב אני לא מזלזל ב3000 מגיע לך כל מה שביקשת אבל יש חסרונות לפעמיים שעליך לבדות אותם יותר בכובד ראש ואין צורך להגיד לא לקנות BD זו פיסגת הטכנולוגיה ויש לה פלוסים ומינוסים אם תצטרך ממני אי פעם עזרה או יעוץ אשמח לעזור יניב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יניב, קתץ פסיקים, נקודות פשוט בלתי אפשרי לקרוא את זה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור