אל המטרות שלפניכם- בזמנכם החופשי- אש !!!

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אין ספק שהדווינצ'י זה רפרנס עולמי.
אבל ליפול למלכודת שטמן לך איתי ולירוק לצלחת שאכלת ממנה כל כך הרבה שנים וערכת אין ספור בקורות איתה .
לא נראה טוב לפחות בעניי.ולא חלילה בגלל שלי יש נוטינגהם אנאלוג...להפך אני גאה בו.ועובדה הבקורות שערכת .
אבל אתה לא קולט את הכותרת.....?
ועכשיו אני מחכה לאיזשהוא פט....אז מה הדאייס לא טוב? הדייס הכי טוב!

לאיזה מלכודת הוא נפל בדיוק? היה לו פטיפון מעולה ועכשיו יש לו פטיפון מושלם, מה הוא כתב שגרם לך לחשוב שהוא "ירק בצלחת" שלו?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לאיזה מלכודת הוא נפל בדיוק? היה לו פטיפון מעולה ועכשיו יש לו פטיפון מושלם, מה הוא כתב שגרם לך לחשוב שהוא "ירק בצלחת" שלו?
איך בדיוק הבנתה שהיה לו פט מושלם?אני לא הבנתי.אהה ובקשר למלכודת....? לצערי גם אתה וגם אני נשאבנו לתוכה.
לי זה לא מזיק אבל כל מי שיש לו ציוד מתחת ל100000 שח כנראה יכול לנגב איתו ת'תחת...ואם אתה לא מבין שמשהוא לא טוב מתרחש פה זה לא אומר שזה לא קורא.
אין בפוסט הזה שום דבר חיובי יש רק את מה שרשום בכותרת ועל זה מגיע צלש לאיתי.
לפני יומיים משהוא התעניין בקשר לכניסה לאנאלוג ....אז מה הוא למד בדיוק מהפוסט הנהדר הזה.
אני הייתי מעיף את הפוסט הזה לכל הרוחות...
אם הייתי מעוניין להכניס חברה חדשים לתחום האנאלוג ברמת כניסה אדיופילית.

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
מניסיוני, רוב מערכות האנלוג ששמעתי פה בארץ בכלל לא היו מכוונות כמו שצריך. עם כל הכבוד לפטיפון ב-100000 ש"ח, אם הוא לא מכוון כמו שצריך אז אפשר לפספס בגדול את הפוטנציאל. ככל שהסטאפ האנלוגי יותר יקר, כך עולה חשיבות הדיוק בכיוון שלו.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
איך בדיוק הבנתה שהיה לו פט מושלם?אני לא הבנתי.אהה ובקשר למלכודת....? לצערי גם אתה וגם אני נשאבנו לתוכה.
לי זה לא מזיק אבל כל מי שיש לו ציוד מתחת ל100000 שח כנראה יכול לנגב איתו ת'תחת...ואם אתה לא מבין שמשהוא לא טוב מתרחש פה זה לא אומר שזה לא קורא.
אין בפוסט הזה שום דבר חיובי יש רק את מה שרשום בכותרת ועל זה מגיע צלש לאיתי.
לפני יומיים משהוא התעניין בקשר לכניסה לאנאלוג ....אז מה הוא למד בדיוק מהפוסט הנהדר הזה.
אני הייתי מעיף את הפוסט הזה לכל הרוחות...

1) ידידי היקר, אתה יכול להיות רגוע, אף אחד בDTOWN, באתרים המקבילים או ביקום כולו לצורך העניין לא יקבע מהו סט אפ שאפשר להנות ממנו. אנשים בוחרים ממי לקבל עצה או דעה ואם זו שאיפתו של איתי אז אני לא חושב שהוא בדרך הנכונה. השרשור הזה מגוחך, אפילו יוצר סוג של בידור אבל לא יותר מזה.

2) לא צריך להעיף את הפוסט הזה לכל הרוחות כיוון שהוא לא חרג מכללי האתר אבל לצערו של מי שפתח אותו אין פה צל"ש אלא טר"ש.

3) הסט אפ שלי מאוד יקר, אולי לא כמו מספר חברים פה באתר אבל השקעתי בו מעל הממוצע, אם זה אומר לך ולאחרים משהו אז אני יכול להגיד לך בוודאות שכל פטיפון חדש מפירמה ידועה ברמת תקציב ישמע יותר נכון מנגן דיגטלי יקר יותר. ככל שעולים ברמה הפירוט והשקט שהם היתרונות של נגנים דיגיטליים הולכים ופוחתים עד שהשאלה מה יותר טוב בכלל לא קיימת (סדר גודל של בין 4000-10000 ש"ח הוא מבחינתי התחלה טובה לפטיפון כזה), כמובן שצריך ציוד טוב מסביב כמו רמקולים טובים, הגברה, פונו, כבילה וכדומה אבל אנחנו מדברים פה על פטיפון בלבד שאינו עולה 100000 ש"ח אלא במקרה הכי גרוע עשירית מזה ואפשר למצוא אפילו בפחות אם מתאמצים (יד שנייה מבן אדם ששומר על הציוד שלו) ובוחרים מקום טוב לקנות בו את הפטיפון (רצוי למתחילים).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הדיון נראה כמו וויכוח האם ניתן להכין ארוחת גורמה בתקציב נמוך, התשובה היא כן, צריך רק לבחור את המרכיבים הנכונים ולדעת לעבוד איתם כמו שצריך.
לצאת בהצהרות בומבסטיות אף פעם לא עוזר, מספיק שימצא דבר מה שחורג מהכלל וההצהרה כבר אינה שווה.
גם בתקציב נמוך יחסית ניתן להוציא יופי של סאונד מאנלוג או דיגיטל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לי זה לא מזיק אבל כל מי שיש לו ציוד מתחת ל100000 שח כנראה יכול לנגב איתו ת'תחת

בגלל שאיתי טען את זה?
נראה לך שאדם שטוען שיש לו אפס נסיון באנלוג הוא באמת ״פיגורה״ שעשויה לשנות החלטות של חובבים?

הוא אמור ללמוד מהפוסט הזה שיש אנשים שמצהירים גם אם אין להם מושג ירוק בתחום עליו הם מצהירים בנחרצות.

שוב. לאיתי אין שום השפעה על התחום האנלוגי ועל התחום בכלל בישראל. לא לטובה, לא לרעה - שום דבר.

לדעתי התבהלה הזו, כאילו עכשיו מיכאל פרמר טען את זה, היא האבסורד היחיד כאן. אם אני הייתי איתי, הייתי נקרע מצחוק בבית.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הדיון נראה כמו וויכוח האם ניתן להכין ארוחת גורמה בתקציב נמוך, התשובה היא כן, צריך רק לבחור את המרכיבים הנכונים ולדעת לעבוד איתם כמו שצריך.
לצאת בהצהרות בומבסטיות אף פעם לא עוזר, מספיק שימצא דבר מה שחורג מהכלל וההצהרה כבר אינה שווה.
גם בתקציב נמוך יחסית ניתן להוציא יופי של סאונד מאנלוג או דיגיטל.

טבח טוב יקח שאריות מזון ויהפוך אותם למעדן, טבח לא טוב יקח את כל המוצרים הכי טובים ויצא לו XXX.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
1) ידידי היקר, אתה יכול להיות רגוע, אף אחד בDTOWN, באתרים המקבילים או ביקום כולו לצורך העניין לא יקבע מהו סט אפ שאפשר להנות ממנו. אנשים בוחרים ממי לקבל עצה או דעה ואם זו שאיפתו של איתי אז אני לא חושב שהוא בדרך הנכונה. השרשור הזה מגוחך, אפילו יוצר סוג של בידור אבל לא יותר מזה.

2) לא צריך להעיף את הפוסט הזה לכל הרוחות כיוון שהוא לא חרג מכללי האתר אבל לצערו של מי שפתח אותו אין פה צל"ש אלא טר"ש.

3) הסט אפ שלי מאוד יקר, אולי לא כמו מספר חברים פה באתר אבל השקעתי בו מעל הממוצע, אם זה אומר לך ולאחרים משהו אז אני יכול להגיד לך בוודאות שכל פטיפון חדש מפירמה ידועה ברמת תקציב ישמע יותר נכון מנגן דיגטלי יקר יותר. ככל שעולים ברמה הפירוט והשקט שהם היתרונות של נגנים דיגיטליים הולכים ופוחתים עד שהשאלה מה יותר טוב בכלל לא קיימת (סדר גודל של בין 4000-10000 ש"ח הוא מבחינתי התחלה טובה לפטיפון כזה), כמובן שצריך ציוד טוב מסביב כמו רמקולים טובים, הגברה, פונו, כבילה וכדומה אבל אנחנו מדברים פה על פטיפון בלבד שאינו עולה 100000 ש"ח אלא במקרה הכי גרוע עשירית מזה ואפשר למצוא אפילו בפחות אם מתאמצים (יד שנייה מבן אדם ששומר על הציוד שלו) ובוחרים מקום טוב לקנות בו את הפטיפון (רצוי למתחילים).
א- תהיה בטוח שאני מאוד רגוע וישנם אחרים שאינם רגועים רק לא מכניסים את הראש שלהם לכאן.
ב-מה קשור שווי המע שלך למה שנרשם?
ג-אשרך שיש לך ציוד יקר.
ד- תודה על התובנות בהבדלים בין אנאלוג לדיגיטל.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
א- תהיה בטוח שאני מאוד רגוע וישנם אחרים שאינם רגועים רק לא מכניסים את הראש שלהם לכאן.
ב-מה קשור שווי המע שלך למה שנרשם?
ג-אשרך שיש לך ציוד יקר.

אז ה"אחרים" יכולים להיות רגועים. הקשר הוא שלמרות שיש לי סט אפ יקר (יחסית לממוצע) אני יודע להעריך את היתרונות מבלי להתייחס לחסרונות כי זה מובן שציוד ברמת כניסה אינו ברמה של ציוד ברמת ביניים או היי אנד, ההשוואה שלי התבצעה באותה קטגוריית מחיר למרות שלעתים רחוקות היו רכיבים זולים שהתחרו ביקרים יותר.

לא תראה אותי יוצא בהצהרות שבשביל להנות צריך להיות עשיר.

נערך לאחרונה ב:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
זאב תוכל לשתף אותנו איזה סטאפ יש לך?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור