אליטה - מלאך קרב, ביקורת סרט

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: אליטה - מלאך קרב, ביקורת סרט

bola

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
8
:(

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
בקיצר, סרט לבני 12

ראיתי את הסרט עם אשתי וזוג חברים, כולנו בני 35-40, הסרט כל כך מרשים ויזואלית שכולם כולל הבנות ממש נהנו.
זאת לא יצירת מופת מבחינת העלילה ולא סרט מדע בדיוני עמוק. אבל זו כן יצירת מופת ברמה הטכנית והסרט מאוד מהנה ומבדר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תראה, מוח נח בסרטים האלה.

איפה הסרטים כמו 12 קופים עם ברוס ויליס?

אני חושב שסרטים זה כמו מוסיקה. לפעמים בא משהו קליל. עומק זה נחמד, אבל לפעמים בא לי להיות ״עגל״.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
סרגיי ואנטון תודה רבה על הסקירה.
ראיתי את הקדימון המצורף של הסרט,וכמו סרטים נוספים כאלו שנעשו לאחרונה
לצערי הם נראים יותר כמו משחקי מחשב מעודף פעלולים ואפקטי מחשב.
נראה לי שאוותר.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
סרגי ואנטון ביקורת מצוינת:בעד:

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
תודה רבה על 2 הביקורות לסרט, הייתי בסרט ומאוד נהנתי, העלילה מאוד קולחת ואין רגעים משעממים, מעבר לעושר הויזואלי מוצג סיפור אהבה בין סייבורגית לבן אנוש בצורה מאוד משכנעת, הסרט הרבה יותר מוצלח מסרטים על גיבורי על ויש לו אפילו עומק, הוא גם הרבה יותר מוצלח מהרוח במעטפת גם ויזואלית וגם מבחינת עלילה, אני מסכים שהוא לא משתווה ליצירת המופת בלייד ראנר שביים רידלי סקוט [בלייד ראנר הראשון] אבל בואו ונהיה כנים...היום כבר אין יצירות מופת, רוב הסרטים בימינו ממחזרים את עצמם לדעת בעיקר במדע הבדיוני, אולי הסרט המפגש עם החייזרים ההיפופודים היה יצירה מקורית ואמיצה לז'אנר שמעוטר בפס קול מקורי ומדהים, אבל הוא לא היה סרט פעולה קצבי כמו אליטה מלאך קרב. למרות שהסרט שואב רעיונות מסרטים אחרים לדעתי הוא סרט מקורי ומעניין שעומד בפני עצמו, בטח הרעיונות הויזואלים שמופעים בו. בולט לטובה הוא האופנוע של הוגו שמעוצב בצורה מדהימה ומראה לאן עולם התחבורה יכול להתפתח. הדבר שעצבן אותי בסרט זה שהעלילה כאילו הסתיימה באמצע...מקווה שיהיה סרט המשך...

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
אגב משהו יודע מה קורה עם ההמשכים לאווטר? מתי יוצא הסרט הבא בסידרה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור