אלוהים אדירים: סאב וופר JL Audio F112 – מכפיל איכות למערכת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
התגובות?
עמיר, מתי בדיוק הגבתי לך על דברים כאלו?
עוד בזמנו התכתבנו בהודעות פרטיות ושיבחתי אותך. איפה בדיוק כל זה?
האם מתישהו בכל אלפי הפוסטים באורך הגלות, המתלהמים לפעמים, הפוגענים, אני מתישהו הערתי לך? ועוד בצורה כזו?

מה שכן שים לב שכנגד הכתיבה הרגילה שלי הכנסתי פה בכוונה קצת "חברמניות ישראלית".

כמובן שמתוך זה נמצץ הרוע וישר ירית לכל הכיוונים. אדוני, על ראש הגנב בוער הכובע.

יש לי 9000+ הודעות. אתה מוזמן בזמן החופשי לבדוק כמה מהן היו "עצבניות" "מתנפלות" ועוד.

ואכתוב לך שוב כי אני רואה שזה מדגדג לכל האודיופילים פה :

את התואר כתב האתר לא נתתי לעצמי. לדאבונכם, אני לא יכול פשוט. מי שעשה זאת הוא ליאור שהוא בעלי האתר.

מאידך, מישהו ממכם אי פעם לקח את האוטו שלו הפרטי, בזמן היו הפרטי שלו, במקום לעבוד, ליבואן נגיד בהוד השרון (אני תל אביבי) או בפאתי ת"א , או אפילו במרכז ת"א, שילם דלק, חניה, את זמנו החופשי. שמרים טלפונים ליבואנים וחנויות ושואל אם אפשר לקחת ציוד להקשבה ולסקירה כשאין לי 1000 שקל פנויים לקנות פאקינג ממיר לעצמי.

בבית שלו : חשמל במשך שבוע על הרצה של מוצרים, אי נוחות , השותפים שלו הסתכלו עליו בעין מוזרה.
זמן הקשבה , בחירת דיסקים, כתיבה של הכתבה עצמה?

האם מישהו ממכם החליט לסוע על חשבונו במעל 3000 ש"ח לתערוכה בגרמניה, ובזמנו החופשי עם המצלמה הפרטית שלו ישב וכתב על כל חדר שהוא ביקר בו ביקורת מלאה. כן, חסכתי 15 אירו על הכניסה. היה לי אינטרנט חינם, עוגיות, וקולה. וקפה.
וישב במשך שעות וכתב וערך, והעתיק ובחר תמונות (1000 בערך אגב, קליקים שירדו מהמצלמה שלי הפרטית ) וישב וכתב כמה וכמה כתבות ארוכות בשביל שאתם, שיושבים שם ויודעים לקלס, ולצאת נגד הטייטל שאם כואב לכם יוחזר במיידית, תוכלו להנות מחוויה פרטית לגמריי.

יספר לכם שניצל (אלדר) על איך התרוצצתי ביום האחרון רק כדי להספיק לכתוב לכם על הכל.

אז בבקשה, כשתעשה פעם אחת כתבה כזו, תעזור פה לעשרות אם לא מאות הפוסטים שעזרתי כאן לאנשים לקנות מגבר ב 1000 שקל ורמקול ב 1000 כי אין להם מושג אבל אני עושה את זה בזמני החופשי, וכן, נלחמתי גם את מלחמתם באותם אודיופילים שכותבים להם "אתה לא מבין" "בטח לא בדקת" ועוד.

אחד כמו איתי, שהוא אודיופיל כבד, לדעתי , הרבה יותר ממך, בחור שכתב פה כתבות, בחור שעוזר לאנשים ביד רחבה , בחור שאת המצלמה שלי קניתי ממנו , העלה שאלה/רעיון/מחשבה , קיבל ממך כאפה ווירטואלית.

אז כן, בפעם ה1000 שאתה ודומייך עושים את זה, זה הביא לי תסעיף. אז הכנסתי בשביל הנעימות קצת רוח "ישראלית" . משם לקחתם אותי שלרוב אינני מתלהם , והפכתם אותי למתלהם , לעצבני, ולמתנפל.

אני אגיד לך כמו נמר. אם הייתי " עצבני או מתנפל" תאמין לי ידידי, כבר היית יודע את זה.

אורי.

אני מאוד מעריך את כל מה שאתה עושה.
אבל תעשה לי טובה - אל תרד לרמה של פוליטיקאים.
כל מה שעשית, עשית מרצונך החופשי וכנראה שזה תרם לעצמך משהו (לא בהכרח חומרי על פניו).
אז אני לא יכול להגיד את זה לפוליטיקאים ואנשי צבא המיללים כמה הם תרמו למדינה (עם משכורות שמנות ותפקידים משפיעים)....
גם זה שמנקה את השרותים תורם הרבה (והוא עוד עושה את זה עבור שכר זעום)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
משפט מדהים ״מכפיל איכות המערכת״- לא?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני מאוד מעריך את כל מה שאתה עושה.
אבל תעשה לי טובה - אל תרד לרמה של פוליטיקאים.
כל מה שעשית, עשית מרצונך החופשי וכנראה שזה תרם לעצמך משהו (לא בהכרח חומרי על פניו).
אז אני לא יכול להגיד את זה לפוליטיקאים ואנשי צבא המיללים כמה הם תרמו למדינה (עם משכורות שמנות ותפקידים משפיעים)....
גם זה שמנקה את השרותים תורם הרבה (והוא עוד עושה את זה עבור שכר זעום)

רוזי אני מודה לך.

הכוונה היתה על כך שיש פה יותר מדיי מלינים על זה שכתוב לי בטייטל "כתב האתר".
ולא מבינים למה אכפת לי מזה שנכנסים באנשים על שטויות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דווקא הסאב שלי מעולה (DD15) עם RC, יש לי סבלנות לכוונו, הוא מכוון מצויין.
אם דעתי שונה משלכם, שזה ניג'וס ולא שווה לי את זה, אז מה העניין.
כבדו דיעה של אחרים במקום ל"למד" ולחנך.
זה שנמר אומר משהו, או היבואן של הציוד המופלא, לא הופך את זה לתורה מסיני, בלי לפגוע נמר וערן.
לילה טוב

אכן. אין לי חלילה טיפת זילזול ביכולות שלך. אבל אולי הוא באמת לא מתאים לרמקול שלך (לא זוכר איזה).
בכל מקרה, אתה שמעת, אתה ניסית ואתה מסיק מסקנות. הן בטוח נכונות.

ואני בטוח לא תורה מסיני. :)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אורי ו': "הכוונה היתה על כך שיש פה יותר מדיי מלינים על זה שכתוב לי בטייטל "כתב האתר"".

אני אסביר: אם כתוב לך בטייטל שאתה כתב האתר, המשמעות היא שאתה חלק מ"מערכת האתר". אם אתה חלק מאותה "מערכת האתר", אתה אמור להיות מחויב - לעניות דעתי, כמובן ומתוך ניסיוני הדליל בתחום - לרמה מסוימת של שפה, סגנון ובעיקר לתגובות אישיות. הדגש, כמו שהדגשתי, הוא על כך שאתה אמור להיות מחויב. לדעתי, כמובן.

אלא אם כן אתה סבור שגם אין קשר בין הדברים וגם זה בסדר להגיב כפי שאתה מגיב ובשפה שבה אתה כותב.

אני מקווה שהצלחתי להבהיר את העניין.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
התגובות?
עמיר, מתי בדיוק הגבתי לך על דברים כאלו?
עוד בזמנו התכתבנו בהודעות פרטיות ושיבחתי אותך. איפה בדיוק כל זה?
האם מתישהו בכל אלפי הפוסטים באורך הגלות, המתלהמים לפעמים, הפוגענים, אני מתישהו הערתי לך? ועוד בצורה כזו?

מה שכן שים לב שכנגד הכתיבה הרגילה שלי הכנסתי פה בכוונה קצת "חברמניות ישראלית".

כמובן שמתוך זה נמצץ הרוע וישר ירית לכל הכיוונים. אדוני, על ראש הגנב בוער הכובע.

יש לי 9000+ הודעות. אתה מוזמן בזמן החופשי לבדוק כמה מהן היו "עצבניות" "מתנפלות" ועוד.

ואכתוב לך שוב כי אני רואה שזה מדגדג לכל האודיופילים פה :

את התואר כתב האתר לא נתתי לעצמי. לדאבונכם, אני לא יכול פשוט. מי שעשה זאת הוא ליאור שהוא בעלי האתר.

מאידך, מישהו ממכם אי פעם לקח את האוטו שלו הפרטי, בזמן היו הפרטי שלו, במקום לעבוד, ליבואן נגיד בהוד השרון (אני תל אביבי) או בפאתי ת"א , או אפילו במרכז ת"א, שילם דלק, חניה, את זמנו החופשי. שמרים טלפונים ליבואנים וחנויות ושואל אם אפשר לקחת ציוד להקשבה ולסקירה כשאין לי 1000 שקל פנויים לקנות פאקינג ממיר לעצמי.

בבית שלו : חשמל במשך שבוע על הרצה של מוצרים, אי נוחות , השותפים שלו הסתכלו עליו בעין מוזרה.
זמן הקשבה , בחירת דיסקים, כתיבה של הכתבה עצמה?

האם מישהו ממכם החליט לסוע על חשבונו במעל 3000 ש"ח לתערוכה בגרמניה, ובזמנו החופשי עם המצלמה הפרטית שלו ישב וכתב על כל חדר שהוא ביקר בו ביקורת מלאה. כן, חסכתי 15 אירו על הכניסה. היה לי אינטרנט חינם, עוגיות, וקולה. וקפה.
וישב במשך שעות וכתב וערך, והעתיק ובחר תמונות (1000 בערך אגב, קליקים שירדו מהמצלמה שלי הפרטית ) וישב וכתב כמה וכמה כתבות ארוכות בשביל שאתם, שיושבים שם ויודעים לקלס, ולצאת נגד הטייטל שאם כואב לכם יוחזר במיידית, תוכלו להנות מחוויה פרטית לגמריי.

יספר לכם שניצל (אלדר) על איך התרוצצתי ביום האחרון רק כדי להספיק לכתוב לכם על הכל.

אז בבקשה, כשתעשה פעם אחת כתבה כזו, תעזור פה לעשרות אם לא מאות הפוסטים שעזרתי כאן לאנשים לקנות מגבר ב 1000 שקל ורמקול ב 1000 כי אין להם מושג אבל אני עושה את זה בזמני החופשי, וכן, נלחמתי גם את מלחמתם באותם אודיופילים שכותבים להם "אתה לא מבין" "בטח לא בדקת" ועוד.

אחד כמו איתי, שהוא אודיופיל כבד, לדעתי , הרבה יותר ממך, בחור שכתב פה כתבות, בחור שעוזר לאנשים ביד רחבה , בחור שאת המצלמה שלי קניתי ממנו , העלה שאלה/רעיון/מחשבה , קיבל ממך כאפה ווירטואלית.

אז כן, בפעם ה1000 שאתה ודומייך עושים את זה, זה הביא לי תסעיף. אז הכנסתי בשביל הנעימות קצת רוח "ישראלית" . משם לקחתם אותי שלרוב אינני מתלהם , והפכתם אותי למתלהם , לעצבני, ולמתנפל.

אני אגיד לך כמו נמר. אם הייתי " עצבני או מתנפל" תאמין לי ידידי, כבר היית יודע את זה.

אורי.
הי, אורי!

ראשית ולפני הכל -- לא מפריע לי ולא מדגדג לי בשום צורה שלילית שהיא שאתה כתב האתר -- להיפך!
שייהייה לך רק בכיף ובהצלחה! (ורד)

כל ההתייחסות שלי לנושא "כתב האתר" היתה בהקשר של זה שאולי יש מקום לצפות מבעל תפקיד "רשמי" שיהייה סבלני יותר משאר הגולשים, כשכאן הפתעת בכיוון ההפוך. כאשר ב"הפתעת" אני כולל גם את העובדה שזה הפוך מהרגיל שלך, בלי שום צורך לחפור בהיסטורייה.

בכלל נראה לי שהרחבת את היריעה ה-ר-ב-ה מעבר לתחום הצר שהתייחסתי אליו -- התייחסתי רק לתגובות שלך בפוסט הזה, וספציפית #42 ו-#44, אם כי גם תגובה זו שלך שאני מגיב אליה כעת (#57) יכולה הייתה להיכלל באותה קטיגורייה.

הבאת כאן את כל ההיסטורייה, החל ב-9000+ תגובות קודמות שלך, איזושהי התכתבות בפרטי, וכלה בהתייחסות לא לגמרי הוגנת לתגובות שלי מהעבר (שרובן במסגרת ה"מלחמה" ב"טכנוקראטים"), וגם ועוד כרכת אותי עם "דומי" -- אולי הצטיירתי אצלך כעוד אחד מאלה שמפריע להם משהו בהיותר "כתב האתר", ולא היא.

אז אולי כדאי להחזיר דברים לפרופורצייה :)
  • זה שבאופן לא נפוץ אצלך "בא לך הסעיף" והרשית לעצמך לבטא אותו למרות ה"נסיבות המחמירות" (לקרוא בטון רציני ומכובד) של היותך נושא ב"תפקיד רשמי" -- זה די רחוק מלהיות סוף העולם. קורה לכל אחד.
  • זה שהופתעתי ונפגעתי מהתפרצותך הנדירה ומה"רוח ישראלית", גם זה לא סוף העולם, אבל זה הייה ברמה שחשבתי שמצדיקה מחאה
  • לא הייתה שום כוונה או רצון מצידי להציג אותך כאילו אתה עצבני, מתנפל ו/או מתלהם (מילה שלך) באופן קבוע, ולא נראה לי שזה נובע ממה שכתבתי בפועל. את המשפט שבסוף הפוסט שלי שאליו הגבת (#56) -- כך שנראה לי שהתגובות העצבניות והמתנפלות שלך, כולל ההתייחסות לפוסטים מהעבר, שרובם כנראה במסגרת ה"מלחמה" ב"טכנוקראטים", לא הייו לגמרי במקום, וייש בהן לא מעט מן ההפרזה, במיוחד בהתייחס לגודל ה[אי]עבירה -- יש לקרוא בהקשר של השירשור הזה בלבד
ולאור זה:
  • נראה לי שהאמירה "נמצץ הרוע וישר ירית לכל הכיוונים" ממש אינה במקום, ושהתגובה שלי שאליה התייחסת (#56) היא מאוד עניינית, ללא יריות וללא כיוונים וללא רוע
  • אני מוחה על כריכתי עם כל אלה ש"מדגדג להם" וזה "לדאבונם" שאתה כתב האתר
  • אני מוחה על כריכתי עם "אתה ושכמותך" שכותבים לך "אתה לא מבין" "בטח לא בדקת"
  • למרות שאיתי הוא אודיופיל כבד "יותר ממני" (למה נדרשת חלוקת ציונים?) ומאוד אדיב ועוזר ונחמד ומתוק ואפילו קנה ממך מצלמה, מסתבר שזה לא מונע ממנו להשתמש בסאב המשוכלל שייש לו לא לצרכים שתוכנן עבורם אלא על תקן כפתור באס ברסיבר, שמשתמשים בו כדי "לתקן" את ההקלטה, ומלגלג על אלה שעושים מיקסים למוסיקה כאילו הם ליצנים, ורק אלה שעושים מיקס לפיצוצים שבסרטים הם המקצוענים (!)
  • לא נתתי לאיתי שום "כאפה" או "צ'אפחה" ושאר ביטויים של "רוח ישראלית", אלא פניתי אליו בצורה מנומסת, לא כ-Mr. Know-All, כשהבסיס לדברי נמצא בפוסט קודם
בברכה!
עמיר

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
חברים,
החוכמה לדעת מתי להפסיק
הגעתם כבר לנקודה הזו- כל אחד הביע דעתו העסיסית על חברו
יאללה- לשרשורים הבאים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
חברים,
החוכמה לדעת מתי להפסיק
צודק לחלוטין!

הגעתם כבר לנקודה הזו- כל אחד הביע דעתו העסיסית על חברו
אבל מה גורם לך לחשוב שאתה יודע טוב יותר מהדוברים עצמם מה הנקודה הזו עבורם??

לי אישית נשארו שלוש נקודות משמעותיות לא סגורות:

• גם ש"חטפתי" מאורי על לא עוול בכפי
  • גם שאורי נפגע מזה שהוא חשב שמבחינתי הוא לא ראוי כבייכול להיות "כתב האתר"
  • וגם מזה שייש יש לי כבייכול "דיעה עסיסית" לגביו, שהוא עצבן, מתנפל, מתלהם וכו' באופן כללי, וזו ממש לא דעתי, אלא כל מה שקרה בשירשור הזה נראה לי כמו "סעיף" נדיר או אולי אפילו חד-פעמי (אני לא מתכוון לבדוק 9000+ הודעות כדי לוודא :)
האם זה שמבחינתך העניין נסגר ברגע ש""כל אחד הביע דעתו העסיסית על חברו" נותן לך לגיטימאצייה, לדעתך, להתערב ולהעיר לי -- בצורה מתנשאת במקצת, כאילו אתה יודע מה הנקודה ואני לא -- ואולי גם להפריע לאורי ולי לסגור את הנקודות הפתוחות בינינו בצורה שתתאים לשנינו?

עמיר

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
וואלה עמיר,
אתה ממש לא מבין
הפורום הזה אינו אכסניה לחבורה של ווכחנים כרוניים, זה לא פרטי, זה לא שלכם, זה מרחב ציבורי ששייך לכולם ואתם כל הזמן עסוקים בללכלך אותו!
ניכסתם את הפורום למניירות שלכם
יש חבורה שכאשר הם מתקבצים באותו שרשור, ניתן לדעת מיד שטוב לא יצא מהשרשור הזה.
חלאס, תפנימו שמודבר בתחביב, תיהנו ממנו, תנו לשאר חברי הפורום ליהנות ממנו
למה תמיד מישהו צריך לצאת: צודק / חכם/ יודע הכל / מנצח / משפיל?
מה כל כך קשה, למה זה כזה מורכב?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
וואלה עמיר,
אתה ממש לא מבין
הפורום הזה אינו אכסניה לחבורה של ווכחנים כרוניים, זה לא פרטי, זה לא שלכם, זה מרחב ציבורי ששייך לכולם ואתם כל הזמן עסוקים בללכלך אותו!
למה תמיד מישהו צריך לצאת: צודק / חכם/ יודע הכל / מנצח / משפיל?
מה כל כך קשה, למה זה כזה מורכב?
ראשית, מי זה "אתם" כאן? אם אתה פונה אלי, אנא דבר בלשון יחיד. התולעים שלי לא כותבות בפורום.

שנית, אנא הפנה אותי למקומות ש"שליכלכתי" את השירשור הזה בו, ושלא הייו תגובה לזה ש"ליכלכו" עלי (שלא בצדק) קודם.

שלישית, איפה אתה חופר למצוא צדק/חוכמה/ניצחון/השפלה כאן?
אם כבר, הפוסט שהערת עליו הייה ניסיון להשלמה.

ולסיום, אם כבר, אפרופו "זה לא פרטי, זה לא שלכם, זה מרחב ציבורי ששייך לכולם" -- אז אתה ורבים "כמוך" עסוקים הרבה מהזמן בלנהל את מה שאחרים כותבים בפורום ולצנזר את מה שלא מתאים למסגרת הצרה שלכם, כמו שקרה עכשיו. באיזו זכות בדיוק? לא ברור לי.

בדיוק מצב של "הפוסל -- במומו פוסל".

עמיר

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
זו בדיוק הבעיה עם אנשים חכמים
לא מבינים דברים פשוטים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
זו בדיוק הבעיה עם אנשים חכמים
לא מבינים דברים פשוטים
או שהדברים הפשוטים קיימים רק בדמיונם של האנשים הלא חכמים.

האשמת אותי בהאשמה חמורה של "ליכלוך".

אז אני מבקש שאו שתפנה אותי למקומות ש"שליכלכתי" את השירשור הזה בהם, ושלא הייו תגובה לזה ש"ליכלכו" עלי קודם, או שתתנצל על עלילת השווא הזו.

עמיר

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
עמיר היקר,
אני מתנצל אבל אני לא הולך לשרוף את זמני ע"מ לארח לך "חברה" בשעות הערב

ממליץ לך רק דבר אחד
קרא שוב את תגובתי הראשונה ואם תראה באיזה שהוא מקום שפינתי אליך, נא עדכן אותי
אני דיברתי בכללי, אולם אתה כמגנם של הנרמסים בפורום קפצת להגן
מה אתה קופץ, מי דיבר אילך בכלל! על ראש הגנב בוער הכובע
דיברתי בכללי על תרבות הדיונים הלא ראויה שלא מעט שרשורים נופלים בגללה

ואם כבר אתה שם אותי בפינה, שאזכיר לך מי ייצא לגלות ארוכה עד יום כיפור האחרון, בגלל תרבות פורום לקויה?!

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יום אחד פרצה שריפה ביער. עקרב אחד שאתרע מזלו להיות בקירבת האש, פנה בבהילות אל ברווז שהיה בסביבה והתחנן שיעבירו על גבו את הנהר. הסתכל עליו הברווז בפליאה : את הנהר ?! על הגב שלי ?! ומה אם תעקוץ אותי שהרי זה טבעך המחורבן, מה פתאום ענה העקרב, הרי שכל להבין עוד יש לי, עקצתי, שנינו טובעים ומה ייצא לי מזה. הברווז כידוע טמבל, כנראה גם קצת שמאלני, השתכנע כמובן ונתן לעקרב לטפס לו על גבו. עוד הם באמצע הנהר חש הברווז אוהב הערבים הזה בעקיצה כואבת בגבו והחל טובע יחד עם העקרב על גבו, נו, לחש בנשימתו האחרונה לאחרון, איפה השכל הזה שלך, עכשיו שנינו טובעים, נכון אמר העקרב, אבל מה אני יכול לעשות הטבע שלי חזק ממני.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
עמיר היקר,
אני מתנצל אבל אני לא הולך לשרוף את זמני ע"מ לארח לך "חברה" בשעות הערב
אל תדאג, אני לא אעצור את נשמתי בלחכות לחברתך הנעימה -- אני עושה עוד כמה דברים במקביל, יש בראהמס ברקע, רשימה פתוחה של דיסקים לקנייה -- הכל בסדר. סתם תקעת את עצמך באופן אקטיבי במקום שלא הייה נחוץ, או שבעצם הייה נחוץ שלא.

ממליץ לך רק דבר אחד
קרא שוב את תגובתי הראשונה ואם תראה באיזה שהוא מקום שפינתי אליך, נא עדכן אותי
בתגובתך הראשונה לא פנית אלי, ולא התייחסתי לעצם פנייתך אלי אלא לתוכן ההודעה ההיא.

אני דיברתי בכללי, אולם אתה כמגנם של הנרמסים בפורום קפצת להגן
מה אתה קופץ, מי דיבר אילך בכלל! על ראש הגנב בוער הכובע
דיברתי בכללי על תרבות הדיונים הלא ראויה שלא מעט שרשורים נופלים בגללה

ואם כבר אתה שם אותי בפינה, שאזכיר לך מי ייצא לגלות ארוכה עד יום כיפור האחרון, בגלל תרבות פורום לקויה?!
האם הפוסט הזה שלך, שאינו הראשון, ושרק בעקבותיו התייחסתי לפנייה לרבים, נראה לך כפוסט שלא פונה אלי?

האם שוב אני לא מבין את הדברים הפשוטים -- כמו שפוסט שמתחיל ב"וואלה עמיר", ממשיך בזה שאתה לא מבין, וממשיך בלפרט את מה שאתה לא מבין כבייכול -- בעצם פונה אלי, אם ממש במפורש בשמי ואם כ"שלכם", "ואתם" וכו'?
וואלה עמיר,
אתה ממש לא מבין

ואשר ל
ראשית, חלק ניכר מ"תרבות הפורום הלקוייה" הייה בנסיבות המיוחדות של "מלחמה" ב"טכנוקראטים", שטעיתי לחשוב שהיא לטובת האתר, ואני עדיין משלם את מחיריה, למרות שכבר "ריציתי את עונשי".

ושנית, כבר האשמת אותי בלכלוך השירשור הזה, וכנראה לא מצאת ליכלוכים, אז אולי כדאי שתתעדכן במציאות במקום להתייחס רק לעבר (תוך שיכחת הנסיבות המיוחדות).

ואם לא שמת לב, אני תרמתי גם דברים חיוביים לשירשור הזה. לך לא הייה שום דבר לתרום, ורק באת "לחנך" ממקום מתנשא ולא מתאים, והמשכת בליכלוכים והאשמות שווא, ועכשיו אתה מנסה להיכנס לחילופי האשמות?

תסתכל על עצמך לפני שאתה בא לחנך אחרים. כל התנהלותך בשירשור הזה מגעילה למדי, רק ליכלוך נטו ואפס תרומה.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור