איש השנה במוסיקה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
5 מתמודדים ואחד זוכה.

אריק ברמן!

מה אתם חושבים??

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מבחינתי, רק כנסיית השכל ראויים לתואר. {למרות שגם מוש בן-ארי הציג פוריות מוזיקלית משובחת}...

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מה שיותר תמוהה בעיני {למרות הערכתי המאוד הרבה לאומן} איכה "התברגה" חווה אלברשטיין
לחמישייה הפותחת!? :מבולבל:

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני שואל שאלה אחרת.

עזוב את חווה בצד שזו בדיחה בפני עצמה, אין לה קול כבר.
אני שואל מדוע לא היו בין החמשיה אייל גולן, בועז שרעבי, שרית חדד ועוד כמה זמרים עם יכולת קולית אמיתית ולא כאלה שמדקלמים את הטקסט מפני שהיכולת הקולית שלהם היא מקבילה ליכולת קולית של ילד בן 3?

פשוט גיזענות לשמה!!! ממש הרגיז אותי כל הסיפור הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב.

כל אלה מכרו בשבוע את מה שאותו ברמן לא ימכור בשנה ... מעבר לכך, איך בוחרים את החמישיה עצמה? אהההההההה גלגלץ נזכרתי.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מכירת דיסקים רבים... לא מצביעה על איכות מוזיקלית!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אריק ברמן זה בדיחה .

כל התוכנית הזו זה בדיחה .

המביש הוא שיש אנשים שרואים את זה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא ראיתי,ואני נמנע מלראות טקסים מבישים ועלובים.
אריק ברמן,הוא עוד נצר לחבורת רימון,אך נטול כל כשרון.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מה שלא ברור לי - למה אתם בכלל רואים ועוד מתיחסים לזה
עד שזה לא נכתב כאן כלל לא ידעתי על כך

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כרמי אני כמוך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מכירת דיסקים רבים... לא מצביעה על איכות מוזיקלית!

דווקה במקרה של בועז שרעבי אני סבור ובטוח שאיכותו המוסיקלית גוברת על כל החמישיה שהתמודדו שם.

אגב. גם אייל גולן.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה שיותר תמוהה בעיני {למרות הערכתי המאוד הרבה לאומן} איכה "התברגה" חווה אלברשטיין
לחמישייה הפותחת!? :מבולבל:

אם היית יודע איזה התנפלות היתה עלה כרטיסים להופעות שלה (ואני לא מדבר על רוכשים מבוגרים אלא על בני 30-) אז היית מבין איך היא התברגה למקום הזה.

לי היא אף פעם לא עשתה את זה, אבל יש לה קהל מעריצים גדול מאד מסתבר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יודע טוב מאוד את התרומה שלה למוזיקה הישראלית, אפילו מכיר ומוקיר כמה משיריה
ומתרגש גם היום למשמע שיר שלה ברדיו.

אבל,
מה הקשר של זה לבין בחירתה בין החמישה שעולים לגמר? מה התרומה שלה
לאחרונה? איזה רפרטואר חדש היא הוציאה? אני לא מכיר. {אולי יש? לא זוכר}...
וזה מה שתמוהה בעיני. {כנראה זוכרים לה את העבר?}....

לגבי בועז שרעבי שרית חדד אייל גולן וכד'. למרות שאיני נמנה בין מעריצי הסגנון הנ"ל.
אני די יכול להבין את הרגשת הקיפוח.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
רבותי,

זה שאתם לא הולכים להופעות של חווה אלברשטיין לא הופך אותה לזמרת לא ראויה - היא מופיעה הרבה מאד.
אני ניסיתי להזמין כרטיסים להופעה שלה ואמרו לי שאין ! - Fully Booked....
(שלא לדבר על היכולות הקוליות שלה שעולות על רוב המסלסלים הנ"ל).

נערך לאחרונה ב:

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי בועז שרעבי בגילו מוציא אלבום שמצליח מאוד, ומתנועע כמו ילד בן 18 עם אנרגיות מדהימות מתוך אהבה טהורה לתחום. וכל זאת אחרי שעבר בתחום כמעט הכל.
אל תתנו לו את הפרס, אבל לפחות להיות בחמישיה......

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רבותי,

זה שאתם לא הולכים להופעות של חווה אלברשטיין לא הופך אותה לזמרת לא ראויה - היא מופיעה הרבה מאד.
אני ניסיתי להזמין כרטיסים להופעה שלה ואמרו לי שאין ! - Fully Booked....
(שלא לדבר על היכולות הקוליות שלה שעולות על רוב המסלסלים הנ"ל).

חוווה אלברשטיין שרה בצורה כזו שערוץ האפקט הוא בגובה של ערוץ השירה. בלי מיסוך האפקט היא לא תצליח לשיר.

דבר שני.
אייל גולן תמיד יצליח לשיר חווה אלברשטיין, אלבשטיין לא תצליח לשיר אייל גולן בחיים.;)

אף פעם לא אהבתי זמרות ישראליות חוץ משושנה דמארי שהיא היחידה שהיה לה קול אמיתי ולא צווחני.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב.

הגברתי אותה לא פעם ולא פעמיים. אני יודע מה אני אומר.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
חוווה אלברשטיין שרה בצורה כזו שערוץ האפקט הוא בגובה של ערוץ השירה. בלי מיסוך האפקט היא לא תצליח לשיר.

דבר שני.
אייל גולן תמיד יצליח לשיר חווה אלברשטיין, אלבשטיין לא תצליח לשיר אייל גולן בחיים.;)

אף פעם לא אהבתי זמרות ישראליות חוץ משושנה דמארי שהיא היחידה שהיה לה קול אמיתי ולא צווחני.

כדאי שתבדוק את הדיסקוגרפיה שלה לעומת זו של בועז שרעבי (ד"א שניהם נולדו באותה שנה) ואז תבין את ההבדל ביניהם...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ליאורי.

אני מבין שאתה מאוד אוהב את המוסיקה שלה לכן לא אכנס איתך לויכוח על זה. כל זמר מוערך מבחינתי ואין ספק שהיא עשתה הרבה דיסקים. בהיתחשב שהיא עשתה דיסקים עוד בתקופה שכל מי שהגיע מהמזרח היה צריך להיתאמץ הרבה יותר. האמן לי ידידי אני מקושר מאוד בתחום ומכיר את כולם באופן אישי ואת כל הסיפורים מאחורי המוסיקה העיברית.

אגיד לך משהו ככה בגדול.

חווה אלברשטיין יכולה לעשות טונה של דיסקים לפני שהיא אומרת "שלום אני נוסעת" . מה שכן אני יכול להגיד לך זה שבועז שרעבי הוא היחידי האחד והיחיד ליתר דיוק שהצליח להביא להופעות שלו את צנעני ואת הרשקוביץ' כסא ליד כסא בהופעות שלו, מה שחווה אלברשטיין לא הצליחה לעשות והיתה ממוקדת בקהל ספציפי ביותר.

הסיבה השניה שאינני בודק דיסקוגרפיות היא שאין לזה שום קשר בין איכות הזמר לכמות הדיסקים שהם עשו. הרי גם ארצי עשה טונה של דיסקים מכל ספר טלפונים חדש שיצא. האם זה אומר משהו? ממש לא! זה סך הכל אומר שהוא עשה הרבה דיסקים.

אמשיך.
לבועז שרעבי יכולת קולית אדירה ושיריו כגון לתת, תני לי יד, לשיר ברון, שאת נוגעת בי, משאלה ועוד עשרות שירים שהפכו להימנונים בקרב עמינו ישראל.

כמובן שמקומה של חווה אלברשטיין {הצעירה יש לאמר} במקומה מונח אך מה שהיא עושה עכשיו זה קמבאק חצי מצחיק לעומת בועז שרעבי.

אל תשווה אף פעם זמר שהגיע לכל כך הרבה שיאים לזמרת ששרה פעם יפה והיום מסתמכת על הטכנאי סאונד שאוי ואבוי אם לא יהיה לו חצי טונה ריוורב שימסך על הקול שניגמר והנגן כל הזמן ייתן לה גייד מאחורה כדי שתיכנס בזמן. מה לעשות ידידי, הזמן עושה את שלו והיא כבר סוס מת שעושה חלטורות ומביאה אחריה את אותם אנשים שזוכרים לה חסד נעורים, לעומת בועז שרעבי שמנגן על כל כלי אפשרי משמיעה בלבד {הוא לא יודע תווים} ומעבד לעצמו את המוסיקה וכמובן שכותב המון שירים וכאשר רואים אותו על הבמה מרגישים כי אותו אדם חוזר לצעירותו במלוא כוחו ומוציא מגרונו קול זהב שיוצא מהלב באופן שאף זמר לא מצליח לחכות.

אבל ... אהבה לזמר היא אינה מחייבת אותה להיות המדוייקת או המוצלחת ביותר, אפשר פשוט לאהוב אותה ואת שיריה וזה הכל. לכן נתתי את דעתי וכמובן שאני מאחל לך עוד הרבה שנות חווה אלברשטיין והרבה הנאה מהמוסיקה שלה. אני אישית אינני רואה בא {כיום} כזמרת אלה כאחת שמנסה להחזיר דבר שאינו קיים יותר וזה את עצמה מלני 20 שנה.

לסיכום!
כאחד שעובד איתם יצא לי לעבוד לא מעט עם ישראל גריון שהוא אחד האמנים הכי אנרגטים שאני מכיר {בן 71 עד 120} שכל פעם שהוא עולה לבמה הוא גם מאלה שמשאירים כמה שנים לא מבוטלות בבית עם יכולת קולית מצויינת ומנעד מפתיע לגילו ואינו מוכן שיהיה הרבה אפקט, עוד אחת שאני מגביר בסבב שרי ארץ ישראל עם חיים אגמון היא רוחמה רז {חלומות של אתמול} שגם היא אחת מהקולות האיכותיים שישנם בקרב הדינוזאורים, השלישית היא אילנית שבכל פעם אני מופתע מיכולת הקולית יחסית לגילה. בועז שרעבי עדיין מעפיל על אלה שציינתי.

חווה עייפה, חסרת אנרגיה והקול שלה רחוק ממה שהיה בעבר עדיף לשמוע את הדיסקים שלה ולהיתענג {מי שאוהב כמובן}.

בחברות כמובן ומקווה שלא נפגעת חלילה. ואם כן אערוך מיד את הודעתי.:)

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור