איכות סאונד

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוקר טוב
אני מבין שכל סוג רמקול יש לו סאונד שונה.האם גם לריסברים יש סאונד שונה
אחד מהשני?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמובן. כל רסיבר בנוי קצת שונה. אחד משתמש בהגברה דיגיטלית, השני בטרנזיסטור. יש כאלה עם הרבה זרם, יש כאלה שלא. יש כאלה שנשמעים מעולה בקולנוע ואסון בסטריאו ויש כאלה שהסטריאו שלהם מעולה והקולנוע שלהם רק ״טוב מאוד״. יש כאלה שגם הקולנוע וגם הסטריאו שלהם נשמע מדהים ויש כאלה שלא נשמעים טוב לא בקלנוע ולא בסטריאו.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
בוקר טוב

עד רמה מסוימת ההבדלים הם זניחים אם בכלל, הרסיברים (all in one) מתחילים לקבל איפיוני שמע ויכולות ובעצם להיבדל אחד מהשני בעקבות איכות הבנייה/חשמל/ממירים/איכות הקדם/איכות ההגברה ולבסוף איכות מערכת הכיול.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
בוקר טוב
אני מבין שכל סוג רמקול יש לו סאונד שונה.האם גם לריסברים יש סאונד שונה
אחד מהשני?
כן, אבל השונות בין רסיברים קטנה מהשונות בין רמקולים.

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התשובות.
אני כל השנים עם רסיברים של אונקיו.לדוגמא מחר אלך לשמוע דנון או אינטגרה מרנץ. האם אשמע הבדלים
הבדלים משמעותיים בסאונד?

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ELDO
אם מחברים רסיברים שונים לאותם רמקולים האם עדיין ישמע שונה?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
ELDO
אם מחברים רסיברים שונים לאותם רמקולים האם עדיין ישמע שונה?
יכול להיות הבדל, מאד תלוי בדגמים, גם של הרסיברים וגם של הרמקולים (לא כל רמקול ישקף בצורה זהה את ההבדל). זה תלוי גם בחוויה הסובייקטיבית, קרי השמיעה שלך.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
תודה על התשובות.
אני כל השנים עם רסיברים של אונקיו.לדוגמא מחר אלך לשמוע דנון או אינטגרה מרנץ. האם אשמע הבדלים
הבדלים משמעותיים בסאונד?
גם אני הרבה שנים עם אונקיו... אוהב אותם. לגבי השאלה, ראה תשובתי הקודמת. זה משתנה סובייקטיבי מאדם לאדם, וגם רמת הרסיבר כמובן קובעת. אם תשווה רסיברים הממוצבים במקום דומה (מבחינת מחיר, הספק, מאפיינים וכו') ההבדל יהיה קטן יחסית מאשר אם "תקפוץ" לדגם הממוצב גבוה משמעותית, או להיפך. אגב, אינטגרה זה לא מרנץ אלא אונקיו המכוון גבוה יותר.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,431
נקודות
113
תודה על התשובות.
הבדלים משמעותיים בסאונד?

יש לך אפשרות לקחת איתך את הקיים ? ולערוך השוואה זריזה, אם כן, התשובות לשאלות כבר בידך.

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבעיה עם האינטגרה שאין לו WIFI שזה דבר משמעותי בבית עם ילדים שרוצים לשנות מוסיקה
מהטלפון.לגבי ההגברה אין ויכוח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור