איך צריך לארגן סמינר אודיו?

מצב
הנושא נעול.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ההתפלמסות שלך לא עושה עלי שום רושם.
גם לא לגבי המשפטים והמילים על כביכול "ניסויים". תמשיך להחליף כבלים.
לגבי האונקיו- חברך טען שאתה מומחה של אונקיו מבסט ביי. לא רוצה להרחיב את העניין בנקודה זו, גם לא בהמשך.

לגבי הפרה- הואק היה מצוין ונמכר לאדם מאוד סימפטי במחיר מעולה. אם היית מבקש הייתי עושה לך מחיר ספשל, עבור כל המאמץ כאן שאתה נותן.

היום אני משתמש בפרה יותר טוב מהואק על פי טעמי ולאחר שהושווה בסטאפ רלוונטי לדגם הגבוהה של הפרה של ואק.
" טרון,,,,, לא מביאה 'פילוסופיה' חדשה לתחום, לא מייצרת מוצר 'קלאסי' שבנוי להיות הטופ בתחום,,,"
אהה, ואתה טוען שהרמקול שלך עם הפורמייקה הוא הטופ בתחום? (על פי מה? כתבה מוזמנת בעיתון אודיו? על פי אילן המומחה העולמי לענייני אודיו?, אפילו היבואן שלך מיבא עוד רמקולים ברמת מחיר הזו שלא שמעת לפני שקנית את היופיטר) אני ממתין לשמוע על ההגברה הקלאסית שאתה מביא, אני בטוח שיש שם פילוסופיה עמוקה וזה גם מייצר קפה.

רק להזכיר לך שאנחנו מתייחסים לדברים שונים- אתה מחפש שיגידו שלך יש הכי גדול טוב ויפה, ואותי באופן בסיסי זה לא מעניין, במיוחד לא דעתך.
לגבי הפונדו- אני יהיה בלוצרן באזור סוף ינואר. הפונדו עלי.
לגבי הרמקול הקודם וזה שהצטרף , אף פעם לא נהגתי להרכיב מערכת ומגבר בפרט, על פי מה שיצרן הרמקולים אמר לי. בדיעבד לאחר שידעתי אותו, תשובתו עניינה אותי.
אני מתייחס למשתמשים אחרים במוצרים הללו שאת דעתם אני מעדיף ומעריך על פני דעותיך(אני מקווה שזה מובן לך ואתה לא תתחיל לכלכך אנשים אחרים שאין לך שמץ מושג מי הם.)
הרמקול (שהחלטתי עליו ללא ייעוציך) באמת מיוחד בדרכו שלו.
אין סיכוי ששמעת אותו וכנראה גם לא תשמע. לא נורא, יש דברים חשובים יותר בחיים. אתה מוזמן להביע את דעתך הנחרצת ממושב הכורסא. ממליץ לך לצרף לפנל היועצים את רון קויפמן ואבי רצון.

חשיפת הציוד שלי- זה לא סוד מדינה ובטח אני לא מתבייש בו.
אני לא רואה צורך לפרסם את כלל הסטאפ מטעמי העדפה אישית, וזאת עוד לפני שנתקלתי באישיותך המיוחדת והמרנינה(חלקו פורסם,אתה מוזמן לחפש ברשת, כולל הרמקולים, יש מידע שקושר אותי לרמקול החדש בצורה ספציפית- לא צריך אינטליגנציה מאוד גבוהה כדי לקשור את הקצוות).
בעתיד אומר על הרמקולים משהו. אני בטוח שאתה ממתין בכיליון עיניים.
מעניין למה?
משהו כנראה אוכל אותך ולא נותן לך מנוח.

נערך לאחרונה ב:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גשם, אי אפשר לצאת עם הכלב - ואתם תסבלו:מה??????????:. עם זאת, אני מקווה שיהיה גם רווח (No pain, no gain).:O
אם ננקה את הקטע האישי של כל אחד משני מובילי השרשור הזה, נישאר עם שני דברים פשוטים: 1. איך מגיעים למסקנות בעלות ערך מעבר להתנסות פרטית; 2. איך בוחרים רכיב לפי חלקו בתקציב וקשריו עם יחידות אחרות בעסק.
1. האם שמיעת רמקול שופר, נגיד (ולא חשוב מאיזו עדה), מלמדת על הסוג הזה? על כל המערכת? האם רמקול כזה, מעבר לכל דבר אחר, היסטרי לאקוסטיקה? אם-כן, איך זה משפיע עליו? אם שמעתי שלושה מהזן הזה - במערכות שונות לגמרי - מה ניתן לדעת מכך? האם שינוי ממגבר א' עם מאפיינים מסוימים למגבר ב' ששיפר את הצליל, אומר כי מאפיין מסוים, הספק למשל - הוא-הוא האחראי לשיפור? ואולי זה משהו אחר? בקיצור: איך יודעים משהו כללי מהתנסויות פרטיות, והיכן מתחיל להיווצר "גוף ידע"?
לכן, כל דיון כזה צריך להתחיל בשאלות כאלו - אפילו אם הן לא עולות ממש על הכתב.
2. שינוי במרכיבים מסוימים, בגלל עסקי הסינרגיה, לא תמיד פשוט. הבעיה שמספר הבדיקות בסטריאו אם רוצים לעבור על הכל הוא פנטסטי. כללי אצבע לכן חשובים - אבל הם נקודת מוצא בלבד. יש יותר מדי יוצאים מהכלל, ומספרים מדויקים ממש לא לעניין (32.56% למגבר). ובכלל: לעסק הזה יש משמעות רק בקנייה ראשונית של מערכת שלמה. אחר כך זה חסר חשיבות והכללים משתנים לגמרי (ככה זה בחיים). בגלל זה, יש פורומים בהם אנשים החולקים אותו עניין מחליפים דעות, ידע ועוזרים, זאת בנוסף לכל הרשת וכלל הפרסומים המגזיניים. מריבות בכלל, ניפוח חזה של האני והקטנת האתה לא עוזרים לנושא עצמו.
מכיוון שהעסק הוא בחלקו הנכבד למדי סובייקטיבי - כולל הדרך בה אנשים עושים דברים בכלל - צריך לזכור כי גם המסע הזה הוא אישי. שיתוף ילמד הרבה יותר מאשר התנצחות תרנגולים (ולא רמזתי כאן דבר, חלילה).(ורד)

אני לא בטוח שאילו הנקודות אבל הנקודות הללו הם מענינות
מה דעתך שלך בנושא?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
רק להזכיר לך שאנחנו מתייחסים לדברים שונים- אתה מחפש שיגידו שלך יש הכי גדול טוב ויפה, ואותי באופן בסיסי זה לא מעניין, במיוחד לא דעתך.

אז למה אתה ממשיך להגיב לו?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
וואלה
יש משהו בדבריך
אני חושב שהנושא הגיע לרוויה , אלא אם יש משהו חדש ומעניין לומר מלבד ציטוט דברי וניתוחם המעמיק.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

אני מבין שניסויים והשוואות 'השתיקו' את התיאוריות הדימיוניות- ועובדות אינן התפלמסות, לצערך.

ה VAC שמכרת לא היה ברשימת הקניות שלי אף פעם, בכל זאת תודה על ההצעה.

הכל אפשר להגיד על אקיופייז: עיצוב מיושן, צבעים מזעזעים, טעם אסתטי גרוע- טכנולוגית ואדיופילית אין בקצה שהם 'חיים' הרבה חברות שמישתוות להם בפרה ובהגברה.

אני ממליץ לך להביא הביתה את C-2810 שלהם, תנסה אותו בהשוואה לפרה החדש שלך ותחזור לספר לנו.

הסט שאני מביא אכן מנסה לחדש בתפיסה, ובפרה במיוחד. שיגיע ותירצה לשמוע (ולכתוב בפורום)- אתה יודע שתמיד תתקבל בברכה.

ואני ממש 'השתכנעתי' בטענה שלך שאינך נוהג לשתף אנשים בבדיקות של הסטים שיש לך, ואת אף אחד לא מעניין מה היו מסקנותיך מהשוואת ה VAC לפרה הנוכחי שבחרת.

דיז- התבלבלת, אנחנו בפורום אדיו ולא בפורום בישול, ופה מדברים על השוואות ציוד והתרשמות / מסקנות עקב כך. זה אולי המוטיב המרכזי בפורום, ולא מצב הפונדו בחוג הבישול.

כמו שאמרתי- הרצון להיות חלק מקהילה אדיופילית מעניין אותך 'כקליפת השום', והעמקת מרוחב הדיון בתחום נראה לך דבר מיותר.

אני ביקשתי שתיתחשב בדעתי או שתבקש אותה ? זה פורום פתוח שבו נאמרות דעות ללא הזמנת בעל הציוד, קצת מוזר- אני יודע.

בדבר אחד 'קלעת'- אני בדיוק באמצע בין רצון לקופמן, במשקל, חבורה 'כבדה' ומשעשעת.

אני ממתין לשתי הגברות מנורתיות שהזמנתי, לשני פרה מנורתיים שהזמנתי, לרמקול לא שופרי נוסף שהזמנתי, לכבלי חשמל 'מטורללים' שהזמנתי, לממיר דיגיטאלי מנורתי שהזמנתי.

ואתה באמת מאמין שאני ממתין לרמקול שלך, למה ? ועוד 'לבזבז' זמן באינטרנט לחפש אותו.

הענין היחיד שלי בציודך הוא 'בהופעתו' הפומבית לצורך הסמינריון, כל השאר זה מחשבות שבאחריותך בלבד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני רואה שהשרשור מיצה את עצמו ומתמקד רק בפסים אישיים, כנראה שהגיע הזמן לסיימו ולנעול.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני רואה שהשרשור מיצה את עצמו ומתמקד רק בפסים אישיים, כנראה שהגיע הזמן לסיימו ולנעול.
לא !!!! :מה??????????:
אל תעשה לנו את זה, ליאור !
אצל פסיכיאטר זה יעלה להם הרבה יותר יקר !
כאן הם עושים זאת חופשי ללא כסף (Y)
וגם אנחנו נהנים מזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
וגם אנחנו נהנים מזה.

(Y)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
וגם אנחנו נהנים מזה.

עכשיו כשאתה מסביר את זה כך, זה מאוד הגיוני.....:rolleyes:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שיהיה לך בהצלחה מכל הלב עם הסטאפ החדש שרכשת.
ההגברה מכוונת להתאים לרמקול הקיים או החדש?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
דיז

נתנו לנו 'שעות פסיכייאטריה' ככל שרצינו, לא צינזרו אותנו, הראו סבלנות ראויה.

מדי פעם, אני לפחות, גם מעיר לליאור על שוני בהשקפות- אבל כללי המשחק הם שפעמון סיום ההצגה אצלם.

בוא נכבד את ההחלטה, כמו שכיבדו אותנו עד כה.

בהזדמנות אחרת ובפוסט אחר אני מבטיח 'להתקוטט' ולספר את הכל על ההגברות, לא עכשיו.

בכל מקרה לפחות 'שברנו' את שיא הצפיות- ובפעם הבאה 'נישבור' גם אותו, וגם 'נישרוף' את המועדון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דיז

נתנו לנו 'שעות פסיכייאטריה' ככל שרצינו, לא צינזרו אותנו, הראו סבלנות ראויה.

מדי פעם, אני לפחות, גם מעיר לליאור על שוני בהשקפות- אבל כללי המשחק הם שפעמון סיום ההצגה אצלם.

בוא נכבד את ההחלטה, כמו שכיבדו אותנו עד כה.

בהזדמנות אחרת ובפוסט אחר אני מבטיח 'להתקוטט' ולספר את הכל על ההגברות, לא עכשיו.

בכל מקרה לפחות 'שברנו' את שיא הצפיות- ובפעם הבאה 'נישבור' גם אותו, וגם 'נישרוף' את המועדון.

אילן .

כל הכבוד ... אהבתי. (Y)

סיום כזה גורם רק לחיוך.:)(Y)

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
באנו חושך לגרש...

אכן, אין סיום ראוי מכך לטלנובה הזו שנתנה לנו הרבה דקות נחת :) כמצופה מכל טלנובה המחוללת הרבה מהומה על מאומה ובדרך צוברת רייטינג יפה.

(אין הדברים באים לפגוע במי מהכוכבים הראשיים, להפך! ניחנתם בכישרון יחודי, ממש כמו "אחינו" בגולה- סיינפלד שעשה מיליונים מכלום, חיזקו, אימצו ותתקדמו לשלב המעשי לטובת יישום הרשום בכותרת :cool:).

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי את פשר הבקשה להפסיק את השירשור.

1. החברים המתקוטטים פתחו את השירשור לשימושם, קישקושיהם לא מפריעים לשום דיון אחר.

2. צורת ההתבטאות שלהם אינה ייחודית לשירשור הזה, הרי ראינו אותם מתבטאים באותה צורה בשירשורים אחרים לכן אין שום טעם בעצירת השירשור הזה. או שתחסמו אותם מהפורום בכלל (לא מוצדק לטעמי) או שתתנו להם לדבר.

3. עם כל הקיטורים עושה רושם שזה היה בין השירשורים היותר מעניינים בפורום, אני יודע שאני נכנסתי בשבוע האחרון כמעט רק לשירשור הזה (גם אם לא קראתי תמיד את כל התגובות הארוכות).

4. עושה רושם שהדיון הענייני לא הסתיים.

בברכת חג שמח,
נטע

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי את פשר הבקשה להפסיק את השירשור.

1. החברים המתקוטטים פתחו את השירשור לשימושם, קישקושיהם לא מפריעים לשום דיון אחר.

2. צורת ההתבטאות שלהם אינה ייחודית לשירשור הזה, הרי ראינו אותם מתבטאים באותה צורה בשירשורים אחרים לכן אין שום טעם בעצירת השירשור הזה. או שתחסמו אותם מהפורום בכלל (לא מוצדק לטעמי) או שתתנו להם לדבר.

3. עם כל הקיטורים עושה רושם שזה היה בין השירשורים היותר מעניינים בפורום, אני יודע שאני נכנסתי בשבוע האחרון כמעט רק לשירשור הזה (גם אם לא קראתי תמיד את כל התגובות הארוכות).

4. עושה רושם שהדיון הענייני לא הסתיים.

בברכת חג שמח,
נטע
אני עם עמי חבני (Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אלוני, תודה רבהההה על זוית הראיה המליצית (Y)
צחוק יפה לבריאות :cool:

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא למעט החתימה לא התלוצצתי.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נו ...
זה לא בסדר.
קיבלתם היכשר לחזור.
יאללה ...
מצ'עמם

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור