איך צריך לארגן סמינר אודיו?

מצב
הנושא נעול.

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

תאר לי מה לא הבנת- בוא תנסה להסביר לי בדיוק מה לא ברור ששני המושגים / הנתונים על רגישות ויציבות, הם לא ממש אינדיקטורים שמהם ניתן לגזור איזה סוג הגברה להשתמש.

לך יש חשדות שלא שמעתי אלא ראיתי תמונות- נו..., לדעתך אני צריך להיכנס למיגננה או 'להציג' את כרטיס הביקור בחומר שכתבתי ברשת בשנה וחצי, יש עוד איזה 'ספין' שאתה רוצה לנסות.

אם לא עקבת אחרי מה שכתבתי עד היום על ציוד שבדקתי- אז אנא תעשה חיפוש בפורומים, תימצא פירוט רב ונדיר ברוחבו. לא יספיק לך- תיכתוב לי באילו תחומים של ציוד חסרות לך דוגמאות ואשלים לך את התמונה.

אני כנראה איש מיוחד מאוד- גם 'קולע' לא רע בניתוחים מבלי ששמעתי ציוד, גם מפנטז על ציוד ועדיין מסוגל לתאר את התנהגותו במדויק באין ספור מצבים וסטאפים, גם מסוגל לתת עצות לא רעות והמלצות מעניינות על בניית סטאפים, וגם ממציא השוואות שהשתתפתי בהם מבלי שהתקיימו.

וזה בא ממומחה שהשווה VAC - חברה שממש לא מצטיינת בציוד הגברה עם שליטה ועוצמה- למונובלוקים שלו. למה לא השוואת אותם לשינדאק- אז המונובלוקים שלך היו עשויים להיות מופלאים.

להזכירך, אני לא הצעתי לך כלום, וגם לא המלצתי על מוצר ספציפי- כך שאין לך צורך 'לוותר' על הצעותי.

כל מה שאמרתי שבנית סט לא הגיוני, ואני יכול להוכיח זאת בהדגמה פשוטה. הבעיה שלך שאתה יודע זאת- זה ברור לך 'כשמש', ולכן תמיד תידחה את הצעתי לבדיקה משווה.

אני תמיד מונה ראשון (בפני אחרים שמתייעצים איתי) את כישלונותי, וכך אני מוצא איפה הם מתחברים לתפיסתי (כי כולנו נכשלים- אם אנחנו פעילים), וההבדל הקטן הזה מאפשר לי לבחון ולהשוות ללא מורא או חששות מטעויות, או פחד 'מבושות'.

לגבי הרמקול החדש שלך- אתה באמת חושב שאני מנסה לחשוב מה הוא, יש לי חדשות בשבילך, לא הקדשתי לכך שניה חיפוש או בדיקה וזה ממש לא מעניין אותי.

הרי גם הקודם שלך לא עניין אותי מעולם - אבל 'קפיצתך' באחד הדיונים הביאה לכך שבטלפון אחד ביררתי מדוע אתה כל כך רגיש לאותה חברה מסויימת.

אני באמת מאחל לך הנאה צרופה מכל בחירה שלך- ולפני שתירכוש הגברה תרים טלפון, אקפיץ לך סט שיהיה להערכתי מעניין יותר בצליל מהפונדו.

ואם תחליט לא לקנות את השופר המתוכנן- תרים טלפון וניתן לך לשמוע רמקול לא פחות מעניין (עם חיסרון אחד- ביאמפליפיקציה חובה).

ושתוכל לישון רגוע הלילה- הינה הרשימה המקוצרת מתוך המאמר של הציוד ששמעתי, וזה פחות מ 10% ממה ששמעתי בתחום האדיו בתחום הרמקולים וההגברה, חלקם שמעתי ממושכות ובצעתי השוואות וחלקם להאזנת התרשמות (ושאני אגיד לך את דעתי על ציוד זה תמיד יהיה על ציוד שבדקתי בהשוואה למשהו אחר- ולא בגלל שהזדמן לי לשמוע אותו):

Audio Note UK | Avantgarde Acoustic (Uno thru Trio) | Dunlavy SC-III | Final Laboratory | Klipsch LaScala | Living Voice | Lowther | Nola Audio Viper | Proac Response and Tablette monitors | Silverline Audio select models) | Sonus Faber (certain monitors) | Tannoy Classic Line | Triangle Acoustique (most models) | Von Schweikert DB99) |. Antique Sound Lab | Art Audio | Audio Note | Cary Audio | Kondo | KR Audio | Manley Labs | Unison Research Wavac | .

SAC Thailand - חברה מעניינת שמשכה את תשומת ליבי תקופה מסויימת בגלל מוצרי 'נישה'. לא האזנתי להם, אבל המונובלוקים עם ה GM70 - מוצר מעניין.

ואולי תסביר לנו סוף סוף מדוע 32 הוואט שלך יכולים להניע טוב יותר את ה הקואינסידנט הטוטלי שלך- ממגברים 'חזקים' יותר.

ותספר לנו קצת על המגברים האחרים ( ולא ה VAC המצחיק) שלא הצליחו להשאיר עליך רושם, לעומתם.

ומדוע סט כל כל טוב עף מהבית- ועוד לסט שהוא ההפך הגמור מהרמקול שברשותך. הוא היה כזה גרוע שהיית חייב להסתובב ב 180 מעלות ?

ולמי ששומע הרבה קלאסי- אתה בטוח ששופריים הם הכיוון הנכון, בעיקר בתיזמורות ומקהלות גדולות, כי לניסיוני הבדוי זה לא הכיוון האופטימאלי.

אל תיתן לכמה חברים מחו"ל להפיל אותך לקרשים שנית, זה יהיה כבר פעם אחת יותר מדי.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אילן , אילן אילן

אני לא רוצה לכתוב על זה שיש אנשים משונים ביקום. ביקשו שנכתוב יפה
כהרגליך בקודש אתה מסיק מסקנות בצורה עלובה. לזכותך יאמר שאותי זה ממש מצחיק. אני מקווה שאת האחרים זה לפחות לא מרגיז.
הפעם אכבד אותך ואשיב לכמה מהגיגיך העמוקים:
-שני המושגים שהבאתי הם לא היחידים לאנדקציה , אבל לטעמי צרכים להיות שם ברשימה.
-כן אתה צריך להציג כרטיס ביקור היות וחבריך הטוב העיד (ואף ביקש שיאמינו לו ) כאן שאין לך מושג זולת רסיברי אונקיו ואופי נפוליוני שמספר סיפורים.אני נוטה להאמין לחבר.
מצרף את הלינק כדי שתוכל להתרשם
http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=352&page=5
הודעה מספר 42

-" אני כנראה איש מיוחד מאוד"- כן מאמי, אתה בהחלט מיוחד
- " וזה בא ממומחה שהשווה…." אני לא מומחה. אז זה אני משאיר לך. לגבי הואק, תן לי לחייך .
- " כל מה שאמרתי שבנית סט לא הגיוני.." אוייש , כמה חבל שהוא לא הגיוני עבורך. אני מסתדר איתו מצוין. גם אחרים וטובים במקומות אחרים מסתדרים, גם במתכנן שלהם מסתדר ככה ואפילו מציג אותו בתערוכות ככה. אולי זה בגלל שהם פחות "מומחים" ממך .חבל שהם לא שאלו את דעתך.
- " אני תמיד מונה ראשון…" כל הכבוד לך.
- " לגבי הרמקול החדש שלך…" הצחקתני. אפילו את הדוקטור שלחת לחפש תמונות באינטרנט על אחד מ "ניחושיך" המופרכים. אני לא עושה שום סמינר איתך, אשלח לך תמונה כדי שתוכל לפרשן.
- " אני באמת מאחל לך הנאה צרופה מכל בחירה שלך...." תודה נשמה. אני אחסוך את ההוצאה על שיחת הטלפון וממש אין צורך שתקפוץ אלי.
- " ושתוכל לישון רגוע הלילה הינה הרשימה המקוצרת מתוך המאמר..." למה רק המקוצרת? תן את המלאה.
כי היא נראית לי קצרה מידי ואני לא רוצה שתישאר במצב שלמישהו יש יותר ארוך
הנה שלי

Audio Note UK | Avantgarde Acoustic (Uno thru Trio) | BD Design Oris Horn
Cabasse (certain models) | Cain & Cain (all models) | | Coincident Speaker Technology | DeVore Fidelity Gibbon 8 | Dunlavy SC-III | Edgarhorn | Klipsch LaScala | | Living Voice | Lowther America | Merlin Music Systems VMS | Nola Audio Viper | | Proac Response and Tablette monitors | Reference 3A (all models) | Silverline Audio (select models) | | Sonus Faber (certain monitors) | | Tannoy Classic Line | Von Schweikert (DB99) | | Almarro | Antique Sound Lab | Art Audio | Audion | Audio Note | | Cary Audio | Diva Audio | Kondo | KR Audio | Lamm Industries | Manley Labs | | Ming-Da | Opera Audio | | Tron | Unison Research | Wavelength Audio | Welborne Labs | | Wytech Labs | Yamamoto Sound Craft |

והיות ויש לך עניין מאוד גדול במה שיש לי ובמה שאני בוחר, אומר שברשימה הזו יש מה שיש לי עתה ומה שאני בחרתי לעתיד. יחד עם הרמז האחר תבקש מהדוקטור לעשות חיפוש של תמונה באינטרנט, אחרת ממה שעשה,זה היה חוסך את הדיון המלומד של על מוניטור שהפצצת בשירשור הזה.
דרך אגב, שכחת ברשימה שלך לציין את הקואינסינס שהצהרת בשירשור הכולל הזה ששמעת אותו בלאס וגס בשנות התשעים. אני דווקא האמנתי לסיפור של הזה, אז אל תבאס ותחזיר אותו לרשימה שלך.
ההסברים שאתה מבקש שאסביר.. פעם אחרת מאמי, אין לי כוח עתה, אולי בסמינר הווירטואלי שלך.
" ומדוע סט כל כל טוב עף מהבית..." בנתיים שום דבר לא עף. בסך הכול רמקול שמאוד אהבתי ונוצרה לי האפשרות לרכוש. יתאים טוב( אם במערכת הנוכחים, אם במערכת חדשה מסביבו), לא יתאים, אמכור לך.

" ולמי ששומע הרבה קלאסי,,, בעיקר בתזמורות ומקהלות גדולות,," הזוי . סימפוניה מעדיף לשמוע בקונצרט ואולי שעה בשבוע. מקהלה גדולה? ממש לא אולי התשיעית של בטוהובן פעם בכמה חודשים, אופרות לא שומע חוץ ממוצרט, קנטאטות של בך מעדיף ביצועים יותר אינטימיים כמו של רפקין...בקיצור שוב הסקת מסקנות קלוקלת ועוד ממומחה עולמי.

" אל תיתן לכמה חברים מחו"ל להפיל אותך לקרשים שנית.." תודה על דאגותיך הכנה. יש גם חברים בארץ, שמכירים אותך (ולא אכתוב מה הם יודעים וחושבים על מומחיותך). ממליץ לך ללמוד דרך ארץ, ייעוץ ומעט פחות התלהמות ממישהו שהוזכר בכתבה של 6 הירחים –גורדון רנקין. לי הוא ידע לייעץ בצורה שעזרה לי.
את ייעוצך אני אשאיר כדי שאחרים ייהנו.
אתה סיינפילד של הפורומים , הרבה מילים על שום דבר. תעבור לאי סי קיו.
אני חושב שמיצינו את הנושא ובמיוחד זה הקשור אליך.
אני אגיב רק אם יהיה לך איזה אימרת שפר ממש טובה וחדשה-אז תשדל לא למחזר חומרים ורעיונות.
שיהיה לך יום מקסים, רגוע ומעשיר

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

שני המושגים צריכים להיות ברשימה- איזו רשימה , איפה הרשימה, באיזה מיקום ברשימה, מה יחסם למושגים האחרים ברשימה.

לשני המושגים ששלחת יש לא מעט אופציות של פירוש- ולכן כפי שציינתי הם אינם 'מנבאים' דבר על ההגברה המתאימה.

'להיתלות' בשני נתונים ולאחר מכן לספר שהם 'חלק' מרשימה, כי מסתבר שהם לא ממש אומרים דבר- זו אינה פרזנטציה מיקצועית, זו 'הפרחת' תירוצים.

אלו העובדות על האינטגריידים של VAC , גם אם תחייך מפה ועד סוף העולם (ולכן בגירסה החדשה הם הלכו על וורסיית הכוח, למרות שצוות אחר בתוך החברה פיתח גירסה 'מוזיקאלית' יותר, אבל חלשה).

ואני אספר לך דבר קטן על מפתחי רמקולים- הם מנסים לשדך לרמקולים גירסאות לא קיצוניות של הגברה (למעט גירסאות קיצוניות של רמקולים שרוצים למתג אותם כבילתי מושגות).

הפיתוח נדון סביב הממוצע בביצועים של הרמקול, כי אחרת הם 'ייאשו' את הלקוחות הפוטנצייאלים- וזה בדוק עם לא אחד ולא שנים ממפתחי רמקולים.

אדיופילים בניגוד למשווקי ציוד כן מנסים (או אמורים) לקחת את הציוד לקצה- ולכן ניסיוני הוא לא להסתמך על המלצות היצרן אלא לנסות התאמה קיצונית ולראות את תוצאותיה.

מישהו אמר שאתה לא מסתדר עם ציודך, נהפוך הוא- אמרתי שאתה מסתדר מצויין עם ציודך כי אין לך מושג איך לטפל בו. ובמקום 'להתחבא' אחרי המתכנן תביא את הציוד להדגמה והשוואה.

יש 'קריאת תיגר' מיקצועית יותר פשוטה וברורה מזו- אם המתכנן מאחוריך אז למה 'השיקשוק' האין סופי מהוכחת צידקתך ?

אני מציע פעם שלישית שתיקרא את דברי- אני הסתכלתי במוניטור השופרי, שאותו נתת לדוגמא להתאמה למגבר 'מיעוט וואטים', והתיימרת להציגו כרמקול מלא.

אני הפנתי את אלדר לנתון, ומזה התחילה שיחתנו על המינימאליזים שבתפיסתך האדיופילית (כאופי בתחביב)- ואיך ניתן בבירור לראות פניה ב 180 מעלות לאור 'תחושת הכישלון' מהמצב הקיים אצלך.

אני מתנצל אם ב 2 לפנות בוקר 'קפצתי' על מגבר או רמקול (או שניים כי האזנתי גם לדה וואור בתערוכה, ואני לא מחשיב זאת להאזנה ולכן לא ציינתי), ואני מזמן הפסקתי 'לרדוף' אחרי כל 'צעצוע' או חברת 'גארז' בתחום.

התפכחתי מהאובססיה לשמוע כל מיני מוצרים ואולי אמצע איזו הברקה שתיסתור או תזעזע את עולמי, לפני שנים רבות. אם אתה בשלב הזה עדיין- מי אני שאחסום אותך.

בניגוד לחלק מהאנשים, אצלי אצל ואלדר (ועוד כמה חברים) תמיד תשמע מאיתנו על החקירה לתוך הציוד שלנו והשוואתו לדברים שיוסיפו לנו תובנות- ופחות על התרוצצות לשמוע כל מגבר במחיר הידיעה שאין בו דבר לצורכינו.

ולכן שנבצע אני ואתה השוואה ראש בראש על הבדלי התפיסה בפילוסופיה ביננו- תבין למה אנחנו נוציא צליל משובח מהסטאפ שלך, ואתה לא.

תגיד לי מה יש לי לחפש בחברות כדוגמת:

Edgarhorn Reference 3A (all models) | Almarro Audion | Ming-Da |ZU Opera Audio | | Tron | Wavelength Audio | Welborne Labs Yamamoto Sound Craft

אתה באמת חושב שאני מתעניין ביצרן הולנדי של שופרים במימדי נגריה ומגברים דיגיטאליים, או ביצרן גרמני של מוניטורים שופריים, או ביצרן סיני שמייצר כתעשיה תעתיקי מגברים שטובים לשידרוגים בלבד, או יצרנים יפאניים שמייצרים מגברים לאוונגארד ומטה, או לאיזה יצרן פרה שאתה מזיל עליו 'ריר' ואני לא מצליח להתרגש קלות ממנו, ודומיהם.

לא ממש חלמתי שתיתקשר אלי (מי צריך סיוטים בלילה), האמירה היתה תחפש את ההתאמה הקיצונית המיטבית לרמקול ותנסה לחרוג ממינימאליזים, זה עשוי לעשות לך טוב.

ולגבי הצעתך שאקנה את הרמקולים- שתי הערות: מצטער אבל מישתדל לא להחליף כל שנתיים רמקול אז תודה על ההצעה, והכיוון הבא יהיה כנראה קרמי מלא (אולי עם יהלום למעלה)- מצית לי יותר את הדמיון מעוד שופרי.

אני אמרתי שאתה שומע סימפוניות ? אמרתי שהרמקולים לא מייטביים לסימפוניות. קצת הקפדה על קריאה מדוייקת לא תזיק.

אני מעריך את דירוגך למיקצועיותי (והסתמכותך על קבוצות חיזוק לדירוג), בעולמי הצר העובדות קובעות- ומה 'שמונח' על השולחן בכתיבתנו מעיד על איכות הדירוג קצת יותר ממה שהיית רוצה להכיר.

ותזכיר לי איך קוראים לדוור אצל סיינפלד, זה שמסתובב בכל פינה ובולע כל מאכל שמזיק למוחו. מכיר אחד כזה ?

וכל בוקר מתחיל אצלי נפלא- יש לי עוד פוסט לענות.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
על זה נאמר דיבורים כמו חול ואין מה לאכול..

תיאוריות זה נחמד אבל תכלס..מבחן שמע / סמינר או מה שלא תקראו לזה..יסביר הכי טוב את הטיעונים.

נמר/ אילן/ גידי

יש משהו תכלס בכוונת או שהכל דיבורים בעלמה..

שלמה

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בהחלט יש

תזמין את אילן עם המערכת שלו כדי שיסביר לך מה שהוא רוצה.
אותי זה לא עיניין מפגשים כאילו וגם לא מעניין

אילן, אמרתי לך לבוא עם טעונים חדשים.

על מה כל השירשור הזה- הוא איננו על רמקולים שופריים אפילו לא על מגברי סינגל אנדד ולא על עוצמות הגברה.
השירשור הוא על אגו של מישהו שחברו הטוב כותב באינטרנט את דעתו עליו. מישהו עם אגו נפוח שאינו מסוגל לשמוע דיעה אחרת, שחושב שהוא יודע הכל, הוא יודע מה יש לאנשים בבתים, מה הם מאזינים, מה הם יודעים או לא. והכי חשוב הוא יודע איך ציוד א או ב נשמע גם אם לא ראה אותו פיזית בחיים (חוץ מתמונה באינטרנט וגם זה לא תמיד). הוא יודע להסביר ליצרנים מה טוב ומה לא , איך צריך לתכנן ואיך צריך להרכיב את המערכת כדי שישמע טוב(הרי ביננו להם אין שום מושג) הוא יודע לומר ליבואנים הכול.
אבל מה יש מאחורי זה
מאבק לשימור גבולות האגו.
למה?
כי אם באים עם סיכה ודוקרים - יש
פוווווווווווווווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
ולא נשאר כלום

לכן הדיון עקר ובטח הסמינר שהוא חשב לעשות.
חבל שלא ראית אותו עומד על יד הצפצפה בתערוכה האחרונה נוהם את מישנתו בעוד מה שהתנגן מהיופיטר לא נשמע כל כך מדהים והיו כאילו שהתבלבלו בנו לפלאנט.(לא הייתי, קיבלתי דיווח , כמו שאילן נוהג לומר על רוב נסיונותיו)

מבחינתי הנושא סגור. הוא יפתח שוב בהמשך כאשר יהיה לו מה לומר על הרמקול "החדש" שלי.איך אני יודע? כי אילו נושאים המאיימים על האגו.

http://www.youtube.com/watch?v=bUgWOMmrnOM&feature=related

חג שמח

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גידי

דוד שלי היה נוהג לאמר "ווילס נישט דאפ נישט" - יעני בעברית צחה, לא רוצה לא צריך, לא מעוניין...טוב..

אני כן מעוניין לשמוע, אני כן מעוניין ללמוד בתכלס ולא בתיאוריה ולכן אני שב ומציע בשלישית לארח את אילן והציוד שלו או כל ציוד אחר, את נמר ועוד כמה וכמה חברי פורום...סתם כדי לשמוע ולהשמיע הן ציוד והן דיעות..

מה לעשות, אני מהדור הישן שמעדיף מפגש פנים אל פנים מאשר "דיבור וירטואלי"..

נמר/ אילן (גידי לא מעוניין)

נו......תתאמו מועד, תתאמו ציוד (מוכן לתת כתף בשינוע אם צריך, יש "שרירים" ויש רכב שטח גדול עם חלל אחסנה גדול) תתאמו כמות וזהות אנשים (גם אני יכול לתרום בעניין ההרכב האנושי) וקדימה....

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
גידי

נזכרתי בעוד אמירה שלטעמי מתאימה לטרונייתך בעניין הדיון שהתפתח כאן בשירשור זה -

הדודה שלי הייתה אומרת : "דרושים שניים לטנגו..."

שלמה

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גידי

נזכרתי בעוד אמירה שלטעמי מתאימה לטרונייתך בעניין הדיון שהתפתח כאן בשירשור זה -

הדודה שלי הייתה אומרת : "דרושים שניים לטנגו..."

שלמה

בהחלט
אבל תחזור לדבר באידיש
יותר מתאים לך

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אוף, היתשתם אותי.
לילה טוב.
(Y)

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
איך לא לארגן סמינר אודיו

אני מאוד מקווה שמה"דיון" הזה לא יצא סמינר אודיו.
מה גם שלא הייתי רוצה לראות מוצר שאני מייבא מוצג בסיטואציה ביזארית שכזאת.
ממליץ להנהלה לארגן דבר כזה בנסיבות יותר מכובדות ולא להגרר אחרי סדר יום של חבר זה או אחר.

לא פחות חשוב, להוריד את השרשור הזה מסדר היום ולפטור אותנו מתרבות הדיון האיומה הזאת. כבעלי האתר מספר הכניסות היה מדאיג אותי ולא להיפך. זה צריך להיות הפרצוף של הפורום? זה צריך להיות השרשור שמקבל פני חברים ואורחים? במקום פורום אודיו מכובד יש לנו מושב ליצים, אלימות מילולית בוטה ובלתי נפסקת, שתלטנות גסה שמבריחים מכאן כל אדם רציני.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לDIZ שתי שאלות : הבנתי ששמעת את הקליפש לה סקאלה , אם אני מבין זה הקליפש השני או השלישי שיצא ושנראה כמו ארגז ענק בגודל של מקרר אמריקאי ? אם כן איך הוא ? האם הוא קיים ? והאם ידוע לך כמה הוא עולה בערך ?

שאלה בנושא שני : מה ההבדל בין מגבר של 20W ובין 90 , האם שתי הדציבלים האלו זה מה שיעשה את ההבדל ? כי אתה תיארת מגבר SET עם 20 ומגבר PP עם 90 , ואני לא מבין , אם חסר לך כוח ובגלל זה אתה צריך PP , למה לא לחפש משהו שיתן לך לפחות 3-4 דציבל ? כלומר משהו באזור של 160WRMS והלאה ?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לעופר שחורי: אכן, אמת ויציב. לצמד הפעיל: מילא הכל, אבל הטרחנות, הטרחנות

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לDIZ שתי שאלות : הבנתי ששמעת את הקליפש לה סקאלה , אם אני מבין זה הקליפש השני או השלישי שיצא ושנראה כמו ארגז ענק בגודל של מקרר אמריקאי ? אם כן איך הוא ? האם הוא קיים ? והאם ידוע לך כמה הוא עולה בערך ?

שאלה בנושא שני : מה ההבדל בין מגבר של 20W ובין 90 , האם שתי הדציבלים האלו זה מה שיעשה את ההבדל ? כי אתה תיארת מגבר SET עם 20 ומגבר PP עם 90 , ואני לא מבין , אם חסר לך כוח ובגלל זה אתה צריך PP , למה לא לחפש משהו שיתן לך לפחות 3-4 דציבל ? כלומר משהו באזור של 160WRMS והלאה ?

שמעתי את הלסקלה בארה"ב, שם עבר מודיפקציה בעיקר עם טוויטר חיצוני. נשמע מצויין ונדמה לי שביחס למחיר הוא נותן תמורה מצויינת. יש בחור בארץ שמסתובב בפורומים שיש לו כזה , ואנשים ששמעו נהנו.
כמה עולה? לא יודע, אבל המשלוח מחו"ל בעייתי ויקר.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

שמעתי את הלסקלה בארה"ב, שם עבר מודיפקציה בעיקר עם טוויטר חיצוני. נשמע מצויין ונדמה לי שביחס למחיר הוא נותן תמורה מצויינת. יש בחור בארץ שמסתובב בפורומים שיש לו כזה , ואנשים ששמעו נהנו.
כמה עולה? לא יודע, אבל המשלוח מחו"ל בעייתי ויקר.
לגבי הדוגמא שהבאתי- הסנינגל אנדד טריוד לא חסר לי שום דבר מבחינת השליטה על הרמקול, גם אל מול מגברים אחרים מרובי ואטים טרנזיסטורים ומנורות. מישהו אחר טען שהוא יודע שהמגבר לא מחזיק את הרמקול.

לגבי יופיטר וואק- שניהם מיצגים מוצרים של חברות טובות ומענינות. היופיטר והבלה לונה בהחלט רמקולים מצויינים למי שאוהב.
לגבי הואק- לפי דעתי (וזו רק דעתי) חברה מיצרת מוצרי שפופרות מצויינים. אני אוהב את המגבר אינטגריטד שלהם עם KT88 .שני המוצרים הללו הם לא הכי הכי טובים כמו שמישהו מנסה לטעון. אבל הם מצויינים .
לגבי יואל- אתה צודק. ממליץ לך להיות "טרחן" כאן בפוסטים אחרים ויותר ראויים.
וכמו שחברי וידידי אילן כתב- למי שהמלל קשה, באמת לא חייב להסתכל.:),נשמע לי תרוץ של כל מיני פמניסטיות שיש להם מה להלין על התמונות בפלי בוי, כי הם רק "הציצו" שם.
מי שלא הבין, הטורים ביני ובין אילן הם נמוכים הרבה יותר ממה שאתם מדמינים.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
מסכים עם עופר שחורי.
הסמינר המוצע במקרה הזה הוא סמינר מצומצם ל גדי ולאילן שינסו להוכיח שרמקול נציל עובד יותר טוב עם הגברה נמוכת הספק או להיפך , ומי מבין יותר ומי לא.
ברור לכם שאותנו הסוחרים זה ממש לא מעניין ,מאחר והתחום הזה הוא גם פרנסה אצלנו
ולא רק תחביב .
אני מאד מכבד את אילן ואת גדי ואת הידע והנסיון שלהם בענף , אבל אם וכאשר יהיה סמינר,
זה יהיה בסיגנון תערוכתי עם קהל פוטנציאלי .

אמיר ארמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר ואמיר.

עדיין אין סמינר ולא יהיה עד שאני וליאור נתכנן אותו ביחד אתכם.
ואם יצא לפועל הוא יעשה בצורה מכובדת ואיכותית.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

תורת ההגיון שלי כנראה עובדת הפוך- אבל זו כנראה סטיה שלי.

שמישהו טוען שהצד השני 'מנפח אוויר חם' בדרך כלל השלב הבא הוא הזמנתו להתנסות מעשית, ורצוי עם משתתפים נוספים לקיום היזון חוזר / דיון פתוח.

מה שקורה אצלך זה בדיוק הפוך !

לטענתך: אתה נסמך על נתוני היצרן, מגובה בשיחות מעמיקות איתו והנחיות ברורות ממנו, 'מכוסה במטריה' בינלאומית של יועצים בעלי ניסיון- ולמולם עומד איזה 'סיינפלד מומחה ליאדה יאדה...'

אז מה כל כך יוצר אצלך חרדות ורעידות להופיע עם הקואינסידנס להשוואה ?

אם זו היתה כטענתך 'תחרות אגו' והצד השני ממש חסר ידע- איך הוא מתעקש על סמינר פתוח לקהל. עם גיבוי כמו שלך הוא צריך להיות מטורף להופיע- לא ?

אותו חסר הידע- בניגוד למה שאתה מנסה 'לצייר'- מאמין : שבערות כמו שלך בשילוב אגו מנופח על הישגים דלים בהקמת סטאפ- הם הבסיס להתפתחות קהילה כה רדודה מקצועית.

ולכן עדיף לחתור 'להתעסקות בידיים' למול 'מנהיגי הרדידות' - ולא להישאר בתחום התיאוריה.

ולדוגמא:

שבפורום תפוז אמרו כי אין הבדלים בכבלים מיד הזמנתי אותם לערב בביתי, עם אלדר ו 2 חברים שלא שייכים לאדיופיליה- מפאת הנימוס אציין שיצאו כבר לא היו כל כך נלהבים לתורה שאין הבדלים, ומאז לא הופיעו להמשך המפגשים.

שבפורום הזה טענו שאני 'מקשקש' על הדיגטאליים של נמר- עוד באותו הלילה נחתה 'פריגטה' של 100 שנות ניסיון על הספה אצלו 'וקצצה' לחלוטין את ביצועיהם, בהסברים מדוייקים וזהים לחלוטין למה שכתבתי בפורום.

אז לי לפחות יש את 'הקרדיט' להציג- גם מופיע וגם צודק, מה כרטיס הביקור שלך ?

מיותר לנסות ולנבא עם אני מבין יותר מיועציך או לא, אני לא מבין כלום לצורך הדיון- עדיין שאלת ההגברה תישאר להכרעה מעשית, ואני ממתין עם בורותי הידועה להופעתך 'מלאת הידע'.

בדבר אחד אני מסכים לחלוטין- הפלנטס ניגנו הרבה יותר טוב כסטאפ מגופיטר, בגלל התאמת ציוד לאין שיעור טובה יותר. וחוץ מזה הגופיטר 'זבל' של רמקול ושתגיע עם השופרי החדש והפונדו- כולם יחשו בזאת מיד.

לגבי ה VAC - כרגיל אתה מערבב בין תחומים שונים. מישהו (אני ?) כתב שהם לא חברה נפלאה ? הם אכן חברה כזאת.

עדיין, ברשימת התכונות הלא טובות שלהם (והם עדיין לא מושלמים) מופיעים בין היתר חוסר 'כוח' ושליטה לעומת מוצרים מקבילים מחברות אחרות.

סידרת מגברי האינטגרייד שלהם 'ידועים לשימצה' בחוסר הכוח שלהם (כמו לא מעט חברות נוספות), ואני כמובן לא כולל בזאת את ה PHI , (מהטעם הפשוט לא שמעתי אותו).

ולכן ההשוואה של מגברי הסינגל אנדד לאינטגרייד של VAC היא טעות בבסיס הנתונים הראשוני של הניסוי, והוא נועד לכישלון חרוץ עקב כך.

ולכתוב שזה הניסוי שממנו אתה גוזר את את אמירותיך נותן לך פרופורציה מדוע אני קורא לידיעותיך בורות אדיופילית.

לעופר / אמיר

אני סמוך ובטוח שנצליח לעמוד בסטנדרטים של התצוגה שנקבעו על ידכם בתערוכות.

ובניגוד לתערוכות זה לא יהיה 'בזאר' של רעש ורחש סביבתי שלא נותן לשמוע דבר, והוא ילוווה בהחלפת ציוד לשם השוואה, בדיון, בשאלות, בבקשות מהקהל איזה קומבינציות הוא מעוניין לבחון.

בקיצור- זה יהיה מפגש אדיופילי.

אתם כל הזמן מתלוננים על ציוד בחינה לא מתאים בכתבות, על חוסר המיקצועיות של הכותבים, על הטיה מערכתית לטובת יבואן זה או אחר, על תעלולי מכירות לקהל 'תמים' שלא מבין בסטריאו, על שאיפתכם לקהל איכותי ויודע שיעריך את מה שאתם מציעים לו.

ואתם 'חרדים' מקיום סמינר- במקום להיות הראשונים שמתייצבים לעזור לעצבו.

ומישהו מחוץ 'לסיגנוני' מייצר איזו צפיה / רחש / אפשרות לקיום סמינר עם ציוד-על שיתן 'רמה אחרת' של התדיינות וחוויה מרחיבה.

מישהו מחוץ לחבורה המשוגעת שלנו מוכן 'להזיז' ציוד במאות קילוגרמים ובמאות אלפי ש"ח- כדי לתת גוון 'חי' לבית הקברות שנקרא אדיופיליה.

(ותיסלחו לי - מכשירי התצוגה שלכם לא דומים לציוד שמוצע לסמינר, אפילו לא בדמיון עשיר ומפותח).

מה 'שקופץ' מדבריכם כל כך שקוף- המילה השוואה עם קהל גורמת לכם חרדות ברמות לא סבירות.

אז בואו אני ארגיע אותכם, לא ביצועים מכריעים ברוב הרכישות- אלא טעם אישי (אסטתי ומוזיקאלי), ולכן גם אם הרמקול / המגבר שלכם יצא ראשון או אחרון בהצבעת הקהל / בהתרשמותו, דבר לא ישתנה בנתוני המכירות.

אם אתם הייתם יבואני רציניים אתם הייתם אמורים 'להתחנן' לליאור ונמר שיארגנו כל חודש מפגש כזה, ולשלם לאנשים כמוני, כמו אלדר, כמו דיז (שאני מאמין שבסוף יגיע) ואחרים- כסף, והרבה כסף שיוציאו את הציוד היקר מביתם.

אבל בישראל כמו בישראל- החרטטנות ואי הפירגון להתנהגות מקצועית הם הבסיס, השאר זה סטטיסטיקה.

בלי 'תנועה' אין מכירות, רבותי, זה ה א' ב' של עסק. וסטריאו 'כשוק' חייב תנועה כי אין לו עוגנים אחרים להבאת לקוחות.

אבל אם הייתם מבינים את הנדרש- אז לא היינו היום במצב שאדיופיליה היא רכישת רסיברים ומגברים צעצוע.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
צודק חלקית וגם זה בקושי

מסכים עם עופר שחורי.
הסמינר המוצע במקרה הזה הוא סמינר מצומצם ל גדי ולאילן שינסו להוכיח שרמקול נציל עובד יותר טוב עם הגברה נמוכת הספק או להיפך , ומי מבין יותר ומי לא.
ברור לכם שאותנו הסוחרים זה ממש לא מעניין ,מאחר והתחום הזה הוא גם פרנסה אצלנו
ולא רק תחביב .
אני מאד מכבד את אילן ואת גדי ואת הידע והנסיון שלהם בענף , אבל אם וכאשר יהיה סמינר,
זה יהיה בסיגנון תערוכתי עם קהל פוטנציאלי .

אמיר ארמה

הרשה לי לתקן את דבריך הלא מדויקים
בכל רגע שהוא לא חשבתי להצטרף ל"סמינר" מעיין זה וציינתי זאת פעם אחר פעם.
הסיבות ברורות. אחת העיקריות בהם הוא שיוזם הרעיון משתמש בתירוצים של לימוד הכלל על מנת ליצור מעיין תחרות כזו סביב למי יש ציוד יותר טוב או מי יודע יותר.
כמובן שגישה זו לא מקובלת עלי ואני חושב שלא צריך לפרט את הסיבות כי הן ברורות.

בניגוד לאילן, אני חושב שאין שום מנוס מלהקשיב לסטאפ כדי להגיד עליו משהו בעל משמעות.
לא מתלהב מהגישה של "פרשני כורסא". זו הסיבה שגם אין לי את היכולת לקטול מוצרים שלא שמעתי אותם מעולם(כפי שעושה ידידי) כמו למשל TORN
כן שמעתי והם מגברי שפופרות מצוינים.
הויכוח המהותי האם יש משמעות לפרשני כורסא, שלא שמעו ציוד מסוים או שילוב, אבל חושבים שהם יודעים לומר עליו כל מיני "אמיתות". לזכותו של אילן אומר שהוא עקבי בדבר ומרגשי מספיק בטוח לרכוש מגבר ופרה מגבר שאותם לא שמע , אבל על פי חישוביו הוא יתאים בול לסט אפ שלו. מבחינה זו הוא מבחינתי "נאה דורש נאה מקיים", ובאמת כל הכבוד לו.

אילן ימשיך בשלו בלי להבין למה אין לי שום רצון לפוגשו ולשמוע את הגיגיו את "ניסיונו" וכו'.
מי שהאגו נשפך לו מכל החורים, לא יצליח לראות ולשמוע ובטח לא להבין.

אני נסמך על אנשים שאני מכיר את טעמם , מבין מה הם מחפשים,אנשים ששמעו ציוד רלוונטי ויש להם נקודת השקפה רחבה והכי חשוב אנשים שלא פועלים משיקולי אגו . כל אילו תנאים מנימאלים עבורי כדי לבחור עם מי אני מתייעץ. אני נסמך על דעתם, כי היא מעניינת אותי.

אילן, אמרתי לך לבוא עם טעונים חדשים ולא למחזר חומר ישן.
"מאה שנות ניסיון" אמרת:rolleyes:, נראה לי יותר "מאה שנים של בדידות" לנפשות הזקוקות לחיזוקים חיוביים. (ורד)

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

25 * 4 , שכל אחד מהם עשה את המיטב לעזור- ואני מניח שנמר בסוף מסעו יתעכב גם על 'תחנה' זו.

התמקדותך בשאלת האגו- מאוד מעניינת, כאילו חוסר אגו זה תום לב, ועודף אגו זו טעות.

הויכוח הוא על דברים מוחשיים וניתנים להערכה / לשמיעה, ויש בהם אמירה ברורה: הרבה חברים מסתובבים עם שלט 'אני יודע'- ומעולם לא מתייצבים 'לעימות קלאסי' של הוכחת טענות.

תמיד התירוצים נעים סביב: הוא מכוער, הוא מזיל ריר, הוא 'יורק' תוך כדי דיבור, הוא בעל נימוסי שולחן גרועים- ולכן בירור העובדות לא יכול להתקיים.

גם אם השופטים שנדרשים לטענות הם יפים ומנומסים כמוני, והמכוער ואתה מעמידים את המיטב המיקצועי לשיפוטם של היפים.

כמו שאמרתי- הלוגיקה והתקפות של הטענות, משובחים וללא רבב. תישתדל לא לעמוד על עץ גבוה ולצעוק 'אגו'- זה נשמע קצת תלוש וקצת חרדתי.

ןהכי חשוב- זה ממש לא נועד לעיניינך האישי (או שלי), זו נקודה מופלאה לתת לחברים בפורום קצת פרופורציה על הלך הטענות האופייני, וכמה הוא תלוש מהעובדות.

ובשביל אותם אנשים כן תסכים למחול על בעיות האגו- או שמא לא תימחל על עקרונותיך, למרות שאתה 'חי' עימם ביום יום בפורום.

הרי ברור לך שככל שתמשיך לצעוק אגו כך תאבד את הלגיטימיות של עמדתך- והיא תהפך 'לחרב פיפיות'.

ולכן אני לא צריך 'לחדש' אלא רק להמשיך ולשרטט את הפינה שממנה לא יהיה מוצא- אז לפחות על הטכניקה והסבלנות תן לי קרדיט.

לשנינו ברור וידוע מהי חשיבות הסמינר לפורום- ולמזלך הרע התחלת במשחק התפקידים בעמדה ההפוכה לאמונתך, ולכן זו הסיבה מדוע אין בדיון הסלמה ותיסכול למרות 'האנינות' של שאר החברים.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור