איך צריך לארגן סמינר אודיו?

מצב
הנושא נעול.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
גידי

במקום לספר סיפורים במשפטים מוכללים תנסה פעם לתת הסברים ?

אני אמרתי שהסטאפ שלך לא מוצא חן בעיניי ? איפה ?
אמרתי שלמיטב ניסיוני ביצעת עבודה רשלנית בהתאמת הגברה- וגם הסברתי למה.

ואם 'יש לך חדשות בשבילי' שאני לא מבין מה אני מדבר- אולי תסביר במקום 'לפמפם' דברים כלליים. אני בטוח ששלחת מייל לאחד מחבריך בחו"ל שיסביר לך מה כתבתי- אז מה הסברו ?

ולמה לך הסברים- מה טוב משמיעה והדגמה, יש שורת מחץ גדולה יותר ?

אני מסוגל לתאר בדיוק כל מה סוג הגברה עושה עם הרמקול שלי- כי בדקתי. אתה מפחד לכתוב מה יש לך שמא יתברר שאין לך מושג מה קנית, ושאיזה חבר עלום בחו"ל 'הפיל' אותך לקרשים.

ובשביל מה לשדרג לרמקול שופרי- ועוד ללכת לחפש איזה קונדו בטרליון דולר שאולי יתן צליל נורמלי ? אף אחד מיועציך בעולם לא מסוגל לתת לך עצה שפויה ?

וזה מבחור שכל היום טוען שהוא לא מתעניין בציוד- ורק האזנה למוזיקה 'חיה' היא מטרתו.

לגבי יצרן השופרים, אז עכשיו אתה כן צירפת את הלינק על הרמקול ?

ואני צריך לכתוב ליצרן שהוא יצר מוניטור שנחתך ב 100HZ , שהוא כותב זאת ומייצר סאב משלים. עד כדי כך אתה לא מבין, שאתה לא מצליח להבין את הנתונים הפשוטים ביותר שהוא מפרסם.

כל חיי אני נענה לכל בקשה לעזור, מעולם לא סירבתי- וגם אם תירצה עזרה אשמח לנסות, כולל אם תרצה שאביא ציוד שלי אליך כדי להמחיש על איזה כיוונים אני מדבר.

(ונשמור את זה תחת מעטה חשאיות מוחלט ונספר לכולם שאלו העצות שקיבלתה מחבריך בחו"ל- לי זה לא יפריע)

גידי, אני אמרתי לך את השקפתי על פורומים בעבר- אני פה בשביל לכתוב על אדיו, אתה פה בשביל יצירת הדמות המיסתורית עם המערכות הסודיות שמסתובב עם חבריו העלומים בחו"ל.

והסמינר לעולם לא יקום בלעדיך, קשרתי את גורלי בקונדו או בפונדו שלך, ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת.

אלדר1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאילן מציע לך להרים ידיים בקשר לדיז

לא נמאס לך להלחם בבערות,?הרי יש פה קריאת תיגר לשם ההתנצחות,גם אני לא התיחסתי ששלח אותי ליקרוא על הטיטן וליסתום מיד
לא קורא אצלו דברים לגופו של עניין אלא הצמדות לאמיתות משלו ללא ניסיון אמיתי לבדוק אותן.וכל זאת כדי להראות למי יש יותר ארוך,
לי בכל אופן אין שום כוונה לטעות אחריו במדבר במיוחד לא אחרי ששלח אותי למין יצרן הורנים נידח בתשובה לשאלה תמימה,הרי הוא חושב שמטרתך\טנו היא להפגין מין שווץ שכזה ,ומה פשר כל החיצים על כך שכרגע אין לך מגבר ושמתי לב שגם תומר מצטרף לעינן,האם הסיבה לכך לדעתם נובעת מבילבול אאודיופילי או שיתכן ויש גם דברים בנאלים שקשורים לחיי יום יום פשוטים.? ו
ובקיצור רד מזה מכיוון שהוא לא שומע ותשתדל להיות בריא כדי שלא תזדקק לרופא

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אילן יקרי
להזכירך , לא ביקשתי את דעתך על הציוד שלי. אתה התחלת ליחס אלי ציוד ועושה זאת גם עתה , ועליו אתה נותן דעות איך הוא נשמע מה הייתי צריך לעשות ומה לא.
כנראה לא הייתי מובן, לא ביקשתי את עצותיך.
חברי מחו"ל??? יוצא לי להקשיב בחו"ל אז מה? זה עושה אותם חברים שלי או יועצים?
אילו שיש לי איתם קשר , מתבטאים בצורה אחרת. אין להם אג'נדות ובטח הם לא חושבים או מחשיבים את עצמם "כיועצים" אלא סתם אנשים ששומעים מוזיקה. עבורי זה מספיק.

לגבי הטיטן שהבאתי כדוגמה, הוא הובע כדוגמה בלבד , דוגמה ששמעתי ונהניתי. סליחה שלא הבנתי שמה שאתה חושב הוא שהרמקול היה צריך להיות בנוי אחרת ומוגבר אחרת.
הטיטן לא אצלי ולא יהיה אצלי. כאשר יהיה רמקול,ואולי אכתוב עליו, תוכל אז לבוא עם אג'נדות שלך, לחשב חישובים ולייעץ לפורום. אם אתה שואל את דעתי, אני מוותר מראש על ייעוצך. כנ"ל אני מוותר על ייעוצך בנוגע לקונפיגורציה הנוכחית של המערכת שלי. מהסבריך המלומדים למה היא טעות אני מבין שאתה גם לא מבין מה יש לי.
איך הטיטן בנוי אני מבין גם מבין.כל הסבריך- אתה מדבר ללאמפה. לא ביקשתי שתסביר לי ואין צורך.
אכתוב שוב, אני לא ביקשתי את ייעוצך וגם לא מבקש אותה. אתה פושר של עצמיך יותר מידי , וזה לא מעניין אותי.

אני כאן לא כדי לקדם מוצר אודיו מסויים כמו הגופיטר או אחר. לכן אני גם לא מציין את המוצרים אצלי. תאמין לי שהם לא מענינים. ההגברה איזוטרית (15 מגברים כאילו יוצרו) ולגבי הרמקול השופרי שבחרתי, הוא יותר אזוטרי, ויוצרו פרטים בודדים ממנו. אי לכך אין בכלל עניין לדעת מה הם וזה לא תורם כלום לאף אחד, חוץ מלאגו של "יועצים" שחושבים ש"ייעוצם" נדרש.
אני לא חש שאני צריך להציג אותם ולשכנע מישהו. אני מסתפק בהפעלת מתגי ההפעלה והקשבה למוזיקה. זה משהו פרטי ולא ביקשתי ממך להיכנס לי לתחתונים.

ראיתי שהדוקטור פתאום מפרסם ניתוח משלו עלי על מנת להגן עליך מפני. מה קרה? לא דיברתם בטלפון היום שהוא נדרש לכתוב ולהסביר לך את זה בפורום?
אני אף פעם לא אטען שהבנתך היא ברסיברי אונקיו ובהסטוריה של נפוליון.בשביל זה יש חברים לדרך.

ולסיום, תוריד מהלך, ואם לא הובן, אני לא מבקש את ייעוצך. אם בעתיד אפרסם משהו על בחירת הרמקול (ואולי נמר גם יצלם), תוכל לתת את הניתוח מספסל הפרשן, לפחות אז תדע על מה אתה נותן פרשנות.

ושוב, בהצלחה בסמינר שאתה מארגן. אני באמת מעריך את תרומתך לציבור האודיופילים. תפרסם מתי והיכן כדי שכולם ידעו להגיע בזמן

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

להזכירך כמה דברים בסיסיים:

אני לא העלתי את נושא הציוד- אלא אתה. אומנם חשבת שאתה 'מוגן' מבעד למעטה הסודיות של מידור כל אדם ממערכתך, אבל כרגיל טעית.

אני יכול לכתוב בפורום על כל ציוד שאני חפץ, גם אם הוא של מישהו שטורח להצפינו בתירגולות שב"כ, וכל מה שניכתב עליו היה במישור המיקצועי.

החברים שלך בחו"ל הם המילוט העצמי שלך מפתיחות ודיון. ברם, קשה להשתתף בפורום ארץ ישראלי מבלי לדון בציודים האישיים שלנו.

אני רואה שאתה מבין מה אתה שומע, אז למה אתה מנסה לגונן על מוניטור שופרי כאילו הוא רמקול שופרי, זה באמת בגלל הבנה ?

'התחתונים' שלך לא מעניינים אף אחד, הציוד שלך נתון לביקורת מיקצועית כבבואה לאישיותך האדיופילית. זה חלק ממהות הפורום, תירצה או לא.

אתה לא צריך לשכנע אף אחד, באילו כלים אתה רוצה לשכנע ? בהסברים ? מימי חיי לא זכיתי לראות הסבר אחד ממך, אבל סיפורים על החברים בחו"ל שאמרו לך שאלמוני או פלוני טועה שמעתי למכביר.

דיברתי פעמיים היום עם אלדר, וחלקו בהערכה על רצונך להיות מינימאליסט. ושסוף סוף אתה פונה לכיוון הנכון במינימאליזים- לעומת הטעות הקודמת בבניית הסטאפ.

ולא יקום ולא יהיה סמינר בלעדיך- אתה עוד תיתגבר על 'פחד הקהל', ותהיה לחברים האחרים בפורום הזדמנות לשמוע קונדו- מה רע בזה ?

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אילן ודיז,
מזל שהויכוחים האינסופיים שלכם מאוחסנים על דיסק ולא על נייר אחרת היו צריכים להוריד איזה 200,000 דונם יער רק בשבילכם.
לא נמאס לכם לנהל דו שיח של חרשים על פני כל הפורומים ברשת?
לא חבל על הזמן והאנרגיה?
אף אחד חוץ מכם כבר לא מבין על מה אתם מתווכחים, אני מתחיל לחשוב שאתם נהנים מזה :מה??????????:
תלחצ(ורד) ידיים ויאללה

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ושכחתי דבר קטן להניח את דעתו של דיז,

הגופיטר לא צריך קידום מכירות- הוא מוכר מספיק בגלל האיזכורים שלך ושל אחרים, ללא קץ.

יחסית למותג דובל בעולם- ששם הוא 'נחבא' אל הכלים, בזכות הפורמיקה ותכונותיו הצעצועיות הוא מוכר בישראל הרבה יותר מרוב המקומות.

עוד כמה פוסטים ואיזה סמינר קטן- נכפיל ונשלש את מספר המחזיקים ברמקול, ונהפוך לשבט במקום חבורה.

ואז נחליף מגברים- וזה נראה יותר כיף מלהיות בודד ויחודי.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
עופר- מה אתה רוצה ממני, הרי הוא הלקוח שלך.אתה סיבכת אותנו בזה.
ללחוץ ידיים? אתה בטוח שהוא רוחץ אותן?

אילן, אילן, אילן
רק עכשיו אתה קנית מגבר וכבר רוצה להחליף? מה יהיה?
ולגבי הג'ופיטר- הוא לא מעניין אותי.
בו נחילף נושא- איזה רמקולים שופריים שמעת? (ולא בלאס וגאס בשנות התשעים, או בכדור הבדולח או ששלחת את הדוקטור להתבונן בתמונה באינטרנט). האם היה רמקול שופרי אחר שאהבת (ואל תגיד לי איזה שם מפוצץ שעולה כמו דירה) ולמה לא רכשת אותו?

ונקודה אחרונה לגבי הסמינר- אתה העלת את הרעיון (אני לא ביקשתי להיות חלק ממנו) תעמוד בו(ואל תתחיל לתת תרוצים והתנאים), אתה מוזמן להשתמש באותה חברת הובלות , לעמיס את המערכת שלך ושל הדוקטור (כמו שלטענתיך נעשה אין ספור פעמים) ולהזמין את אנשי הפורום. לא לשכוח להכין נאום , וסנווצ'ים לחברים שלא יתעייפו.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הגופיטר לא צריך קידום מכירות- הוא מוכר מספיק בגלל האיזכורים שלך ושל אחרים, ללא קץ.

באמת :מבולבל: מישהו אולי יודע כמה כאלו נמכרו בארץ? יש אולי איזה יד 2 במצב טוב ומחיר מציאה :rolleyes:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אילן ודיז,

הויכוח בניכם אינו מעניין את שאר חברי הפורום.
אנא מכם, כבדו את זמן החברים ואת רוחב הפס שלהם.
על התחשבותכם בבקשתי והפסקת הוויכוח אקדים תודה.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

אני מוכר מגבר שקניתי זה עתה ?
לא הגיע וכבר מכרתי אותו בלי להרגיש- אפילו את עצמי הפתעתי.

את החומר על השופרים ומסקנותי עליהם רק בסמינר- והסמינר נועד לשנינו, זו לפחות היתה כוונתי, ומסיבות רציניות.

שנינו באים מפילוספיות אחרות על הרמקול וקשריו להגברה- וכאשר רוצים להבין את ההבדלים אז משתמשים באותה טכנולוגיה (שופרית), ולכן הרמקול של אלדר לא רלוונטי לדיון.

בסמינר על רמקולי 'מפלצות' וביאמפליפיקציה שלהם- אז יהיה מקום לרמקולים דמוי הוואון שוויקארט, ווילסון אדיו וחבריהם. אין צורך לערבב נושאים לא קשורים.

ולכן אני אחזור על המלצתי- סמינר מיקצועי צריך להיות מיקצועי, ואם תסכים אני אפילו אבקש יפה מאמיר להביא את הזינגלי.

להערכתי יש סיכוי לא רע שיתן 'בראש' לשנינו (אבל עם ההגברה שלי ולא עם שלך), מבלי להנות מהתהילה של רמקול נדיר ב 2.5 העתקים או היותו ממוצא גרמני טוב.

עמדתי מוצקה כסלע- רק אנחנו והפונדו, לא שום דבר אחר.

ל rahoz

התנצלותי עם השתמשתי במילה מטעה- הכוונה היתה למוכר במובן ידוע, ולא במובן מכירות.

לגבי שאלתך ישנם 3 ג'ופיטרים בארץ, ואחרי הסמינר נישאר עם אותה כמות. אני לא מניח שהקהל הפוטנציאלי לרכישת הרמקול יגיע לסמינר.

ויש אחד ביד שניה- בן 7 חודשים, הבעלים החליט אחרי התערוכה במינכן לרכוש איזופון ערבה. ובהחלט יכול להיות שבעוד 7 חודשים הוא עלול להתחלף.

וכל אחד מהם יהיה תמורה מעולה למחירו ביד שניה, ללא קשר מדוע הוא מוחלף.

לתומר

אני לא מבין- מישהו מחייב אותך לצפות בערוץ דיז / אילן ?

אני לדוגמא לא צופה ב 80% מהמשאלים והתמונות שאתה מעביר בפורום, ואם כן הסתכלתי ולא ראיתי עניין בנושא לא המשכתי לדפדף.

עד כה אנחנו דנים ברמקולים והגברות- עם קצת עקיצות- לא דנים באופנה, לא בבישול. מה הפטרנליזים הזה על מה נשוחח.

לטעמי יש בהודעות הללו פי 100 יותר מידע על ציוד מהודעותיך, אז בגלל זה אני מחייב אותך להוסיף מידע או לשפרו ? יש לי בכלל זכות לבוא בדרישה כזאת ?

ואם נחליף טריליון הודעות שרק אנחנו קוראים וכותבים מה זה עיניינך או עניין מישהו אחר ? אף אחד מהצדדים לא חורג מהומור סביר, וכנראה גם קצת נהנה מכך- בשביל זה קיים הפורום.

חילופי הדברים פה לא דומים לויכוח שהיה עם איל על מניעים ושיטות- שם הנושא היה כללי ונוגע למהות התנהלות הפורום, ולכן ההצטרפות לדיון של מירב המשתתפים היתה חיונית ומבורכת.

פה זו שיחה בין שני משתתפים, בסיגנונם ובמה שמעניין אותם (גם אם זה כולל לצבוט אחד את השני)- ואין שום סיבה למי שלא רוצה להשתתף, או לצפות 'להסתובב בשכונה'.

מיגוון הנושאים לבחירת הגולשים הוא רחב דיו- וכל הניסיון להגביל אותנו כי זה לא מעניין אותך או את מישהו אחר, ממש לא לעניין, ואפילו חורג מהגיון הגדרת הפורום.

אני חושב שהגיע הזמן להפנים שפורום הוא שטח ציבורי ולא שטח ציבורי משותף, כל אחד ישוטט במה שמעניין אותו- ולא ישתדל לנכס / לבער את מה שלא מעניין אותו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אילן,

אני לא קורא 100% מהודעות שאתה כותב בגלל האורך המייגע, חוסר המיקוד שלך וחוסר הנחמדות שאתה מפגין בשיטתיות, כלפי גולשים אחרים.
כמו תמיד, לא מדובר על התוכן, שממנו ניתן היה ללמוד הרבה, אלא, על ההתייחסות והעלבונות שלכם, האחד כלפי השני.
אם כמה חברי פורום (בניהם 2 חבריך), ביקשו משניכם להפסיק, לא יזיק מידי פעם להתחשב באחרים.
אתה יודע, שכל אחד מאיתנו נשפט ע"פ העזרה לחברים ועל פי איכות הכתיבה שלו בפורום. כל הודעה שאתה ודיז ממשיכים לכתוב, רק פוגעת בשם של שניכם. יש כאלה שנהנים מהתגרות, רוב החברים לא!
שיהיה לך בוקר נעים, אני הולך לתכנן את הביקור שלי בעוד כחודש ב-CES.

נערך לאחרונה ב:

qoadhifi

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תומר אין חדש תחת השמש

כשאדון DIZ בשטח הפוסט נגרר לרמות נמוכות.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לתומר

תודה על העצה ועל הערכת ביצועיי, רגישותך שמא אני או דיז נפגעים מקצת עקיצות נרשמה.

אני ודיז לא דואגים לשמינו הטוב, ולא ברורה לי התגייסותך בשם הרוב (איזה רוב, לפי איזה סקר ?)- אין לך מושג מה הרוב רוצה, ואתה מתיימר לייצג משהו שלא קיים.

סקירה של מספר הכניסות של הפוסטים שכתבת (ומופיעים בעמוד הראשון) נעה על פחות מ 200 כניסות-ופוסטים בודדים כתגובה לדבריך. וזה אידאל הפורום שלך ?

הקריטריונים שלך לכתיבה מחולקים לשלושה: נחמדות, עזרה לזולת ואיכות כתיבה- שלי אחרת: איכות כתיבה, השבחת איכות הידע בקהילה ועזרה לזולת.

מה לעשות שהצורך שלך בחיבה מפורום של אנשים שאינם מעגלך האישי מעורר אצלי פליאה, והחיפוש אחרי 'פינת ליטופים' בפורום מיקצועי לא ממש מובנת לי.

אז אני מתנצל על מוגבלותי הקוגנטיבית- בדרך כלל אני מעורב בפוסט בודד או שניים באותה העת- לא ראויה כתיבתי בעיניך או כל סיבה אחרת, אל תיכנס- יש עוד עשרות אחרים פתוחים.

ושתהיה לך נסיעה נעימה ל CES - מינכן אני עוד מבין, אבל CES למה ?

הצגת שיווק עם אין סוף כאבי ראש ואנשים שרומסים אותך. אם לא הייתי חייב בזמנו מטעמי עבודה להגיע כף רגלי לא היתה דורכת שם (ולא דרכה מאז).

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מרוב התעסקות בטפל שכחת משהו

אילן, אילן, אילן

בו נחילף נושא- איזה רמקולים שופריים שמעת? (ולא בלאס וגאס בשנות התשעים, או בכדור הבדולח או ששלחת את הדוקטור להתבונן בתמונה באינטרנט). האם היה רמקול שופרי אחר שאהבת (ואל תגיד לי איזה שם מפוצץ שעולה כמו דירה) ולמה לא רכשת אותו?
כאחד שטוען שמטרתו להעשיר את כלל החברים ואחד שדואג לענות על כל משפט וגם על משפטים שלא נכתבו,,,,
פתאום , נעלמו השורות הללו מתודעתך?
ממתינים להסבריך המלומדים בעניין, אם אפשר תצרף תאריכים ומקומות ספציפים .
הרי אתה יודע שאצלי לא תקבל שום "פינת ליטופים":D

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

אני מבין שהקריאה הרציפה קשה לפעמים, גם אצל דוקטורים. קורה- לא נורא.

"את החומר על השופרים ומסקנותי עליהם רק בסמינר"- שאני אתעלם ממך, מה ישאר לי בחיי העלובים ?

ובל נשכח את ההסברים שאתה חייב על רמקולים מרובי אלמנטים- הנעים רק מהשראות המתח של נורות 300B , או על מוניטורים שופריים ששמעת ולא הצלחת לזהות אותם כמוניטורים.

אני מבין שלתרגם הסברים של חברים מחו"ל- במיוחד מצ'כית- לוקח זמן, אבל כמה ?

ומה עם הפונדו הגיעו- כי אני חייב לשים אותם על השישקבב של הסמינר, ובסוד קטן: המגברים שאיתם הם יצטרכו להתמודד זכו ביפן בציון גבוהה יותר, למיטב בדיקתי.

'סידרתי' לך זינגלי, דובל, ואולי עוד הפתעה קטנה לסמינר- אז אולי תסכים כבר ?

ולפינת הליטופים: פעם היה זמר גרמני (שכחתי את שמו) ששר להיט היסטרי: הכי אותי במקל הגומי שלך (או משהו דומה). גומי זה לא אני- תביא את 'הנבוטים' האמיתיים, זה רק ישביח את תרומתי לידע הכללי של החברים.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ממש חיזור גורלי

לדיז

'סידרתי' לך זינגלי, דובל, ואולי עוד הפתעה קטנה לסמינר- אז אולי תסכים כבר ?

נראה שלי שכל שצריך למען ההסכמה המיוחלת- זה שהמארח יקצה גם את חדר המיטות לסמינר :מה??????????:

ל il1- תודה על המידע לשאלתי, בנתיים הקנדידטים לא עוברים אצלי את מבחן העין, אבל אולי האוזן תכריע אם וכאשר..................

ל tomertsin- מצטרף לדברי il1 בתגובותיו להערותיך, אני מצליח גם להנות :) וגם פה ושם ללמוד....אחרת מה הטעם לביקורים פה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תגידו לי אתם שניכם נשואים?
אז תנחומי לנשים.
אלהים ישבתי וקראתי והתפוצץ לי המוח.
אתם נולדתם להיות אודיופילים. תאמינו לי . רק שהפכתם את זה מתחביב לחיים . ופה מתחיל ההבדל בין שזה כיף לבין שזה לא.

ואני עם השאר. אמנם זה פורום פתוח , וליאור נותן לכם את האפשרות וסבבה אבל ברצינות...

אני מצטרף אגב גם לתומר. אילן מזמן עברת את הגבול , אפילו שגם אני לפעמים לא בוחל במילים , אתה הפכת את זה למקצוע של העלבה, הדבר שמתצטייר לי מול העיניים זה מוכר הקומקסים של הסמפסונס.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

באמת זה כל כך מפריע לכם? כולה שני אנשים מתווכחים על עינייני סטריאו וכל אחד מביא את הסיגנון שלו ותאמינו או לא אם תסתכלו על מה שהולך כאן זה מידע שסך הכל מאוד מעניין {נעזוב את הגישה האישית בצד}.

הרי על מה מדובר כאן?

על שני אנשים עם אג'נדות שונות, נכון יש כאן אגרסביות מסויימת ... אז מה? מישהו מת מזה?

אני מציע שכל אחד יעשה את העריכה הס לקטיבית שלו, אני בעד להמשיך את השירשור ואני גם בעד להמשיך אותו בצורה יותר עדינה.

אילן וגידי תורמים כאן המון ידע כל אחד בדרכו שלו, הייתי מאוד מרוצה אם זה היה נעשה בדרך נועם על מנת שאף אחד לא "יבהל" ויחשוב שהם מחכים עם קלצ'ניקוב אחד מחוץ לבית של השני אבל היו רגועים ידידי - זה לא כך והמחסניות נמצאות אצלי.

עכשיו לתכלס.

אילן - מתאים לי סמינר {דיבורים זה ביזבוז זמן} ואני מתחיל לארגן את העיניין.
תוך כמה ימים {לא יותר משבוע} נעשה מפגש מצומצם שיכלול כמה רמקולים מסוגים שונים ועליהם נדון ונבחן את הטענות על חי.

תגידו לי איזה רמקולים ואיזה מגברים לארגן ואני אארגן הכל.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר מזה לא.
אבל מזה תגובה לא במקום.
זה שהם חברים שלך זה מה שמניע אותך בתגובה.
הדיון ברמה של ילדים מפגרים בכיתה ג'.
זה לא במקום. ככה אני חושב.
מה שמדהים הוא שאני זה שמקבל תגובה כזו אחרי השרשור הזה שהוא:
"של מי יותר גדול"

זה לא שרשור אודיופילי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

אני מציע לך פשוט להיתעלם מהשירשור הזה במקום סתם להיתעצבן.

תבוא לסמינר יהיה מעניין.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור