רסיבר איך מחברים מחשב לרסיבר?

razbensimon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי מחשב עם לוח אם של אינטרל DX58SO
ויש לי מערכת של רסיבר של חברת yamaha דגם RX-V992. זה מערכת ממש ישנה לפני כ10 שנים אך היא פועלת מצויין והיא ממש טובה. אל הרסיבר הזה מחובר באס ושני רמקולים של BOSH מממששששש מצויינים.
אני מעוניין לחבר את כל המערכת הזאת למחשב שלי כמערכת השמע שלי במקום סתם שתי רמקולי מחשב מעפנים..
השאלה איך אני עושזה את זה? לאיזה חור במחשב להכניס את הכבל? איזה כבר בכלל? איפה לחבר את הרסיבר?

כדי לעזור צילמתי את החיבורים:

זאת המערכת עם הבאס ורמקולים:

זה החיבורים של המחשב:

תמונה רחבה של החיבורים לרסיבר:

תמונה יותר ברורה של החיבורים:

אני ממש יהיה אסיר תודה למיש שיעזור לי ויגיד לי איך לחבר את זה, ממש תודה
smile.gif

נ.ב- יהיה נחמד אם תוסיפו איך לבר את הרסיבר הזה לטלויזה. כך שאני אראה בטללויזיה ואשמע מהמערכת. (אני רואה בHD בממיר יס וגם דרך DOK המחובר לטלויזיה)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מיציאת האוזניות במחשב (שקע אמצעי בירוק בהיר) תוציא כבל (צד אחד פלאג 3.5 מ"מ, צד שני שתי בננות RCA) אל אחת מהכניסות האנלוגיות ברסיבר (למשל כניסת VCR IN).
אם אתה רוצה לשמוע את שידורי הטלוויזיה של הממיר במערכת, תוציא כבל מהממיר (יכול להשתמש באחת מהיציאות הדיגיטליות בממיר עבור חיבור לכניסה מתאימה ברסיבר).

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
ליאור שים לב שיש לו יציאה אופטית במחשב שזה עדיף הרבה יותר מPL3.5...

לפותח השרשור:
בשביל לחבר את המחשב, אתה צריך כבל אופטי שיהיה מחובר מיציאה אופטית של המחשב לכניסה אופטית (OPTICAL DVD\LD) של הרסיבר.
בשביל לחבר את הממחיר אתה צריך כבל COAX מיציאה דיגיטלית של הממיר לכניסת COAXIAL TV של הרסיבר.

תגדיר בהגדרות המחשב שהיציאה הנוכחית היא אופטית (מציע שגם בתוכנות הקידוד תגדיר המרה לAC3 או המרה לPCM בגלל שהרסיבר לא יודע לקבל פורטים אחרים), תגדיר בהגדרות הרסיבר שכרגע קבלת הסאונד יהיה מהכניסות הדיגיטליות וזהו.

בהצלחה

razbensimon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה רבה לשניכם!
1. ממה שהבנתי, עדיף לחבר לרסיבר עם כבל אופטי מאשר כבל 3.5 כי זה יותר איכותי?
2. לחבר את הכבל האופטי לרסיבר בצד שמאל למטה(בתמונה של החיבורים) מתחת לחורים הכתומים?
3. הבנתי איך לחבר את הממיר עם הcoax אבל זה לא מה שרציתי.. רציתי לחבר את הטלוויזה עצמה. כי אני רואה סרטים בhd דרך DOK בחיבור הusb שבטלוויזיה. יש לי lg ld460 בגודל 47 אינץ.
אז איך אני מחבר את הטלוויזה?

*הטלוויזה לא תומכת בפורמט הקול DTS כך שאני רוצה לחבר את המערכת לטלוויזה וכך אולי אני יצליח לראות את הסרט ולשמוע ברסיבר.

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
קודם כל תודה רבה לשניכם!
1. ממה שהבנתי, עדיף לחבר לרסיבר עם כבל אופטי מאשר כבל 3.5 כי זה יותר איכותי?
2. לחבר את הכבל האופטי לרסיבר בצד שמאל למטה(בתמונה של החיבורים) מתחת לחורים הכתומים?
3. הבנתי איך לחבר את הממיר עם הcoax אבל זה לא מה שרציתי.. רציתי לחבר את הטלוויזה עצמה. כי אני רואה סרטים בhd דרך DOK בחיבור הusb שבטלוויזיה. יש לי lg ld460 בגודל 47 אינץ.
אז איך אני מחבר את הטלוויזה?

*הטלוויזה לא תומכת בפורמט הקול DTS כך שאני רוצה לחבר את המערכת לטלוויזה וכך אולי אני יצליח לראות את הסרט ולשמוע ברסיבר.

אם המסך אינו תומך בפורמט DTS הוא גם לא יפענח אותו ולא יעביר אותו ליציאה הAUDIO....
אולי תחשוב לכיוון נגן מדיה...

razbensimon

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נגן מדיה? למה את המתכוון? זה מכשיר חיצוני שיעזור לי לפתור את שאלה 3?

תודה

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור