איך לנגן קבצי AVCHD 59FPS כ-30FPS ? אשמח לעזרה

ploompi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
  • היי, צילמתי סרטוני וידאו כקבצי AVCHD 59FPS.
    האם יש דרך לנגן אותם כ-30FPS בנגן כלשהו או שעליי להמיר אותם ומה הדרך המומלצת ביותר להמרה בלי לפגוע באיכות?

תודה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
VLC לא מצליח לנגן אותם?
אתה יכול להמיר דרך תוכנת עריכת וידאו ולרנדר בפורמט כמו MP4 אבל בקצב נתונים גבוה.

ploompi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
VLC לא מצליח לנגן אותם?
אתה יכול להמיר דרך תוכנת עריכת וידאו ולרנדר בפורמט כמו MP4 אבל בקצב נתונים גבוה.

תודה, האם יש CONVERTOR פשוט שעושה את העבודה או לחילופין, מהו קצב נתונים גבוה? :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תשמור בסביב 24mbps.

ploompi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תשמור בסביב 24mbps.

תודה.

ידוע אולי אם יש נגן שיכול לנגן את הקובץ כמו שהוא 60 רק ב-30?
או אם יש ממיר מומלץ ברשת שימיר את הקבצים? מדובר בעשרות קבצים שלצערי צולמו בצורה הלא מתאימה :/

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אם צילמת ב 59FPS תוכנת ניגון כגון QUICKTIME תזהה את זה ותנגן את זה בזמן אמת וזה יראה לך בסדר. המידע בקובץ אומר לתוכנה לנגן 59 פריימים כל שנייה.
לא הבנתי איפה נתקלת בבעיה?

ploompi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מנגן את הקובץ בWMP / VLC / MPC / BSP והניגון מקרטע לפעמים, גם במחשב וגם בטאבלט שלי ASUS TF700

ploompi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הוידאו רץ "לאט" מידי לעומת הסאונד בדרך כלל, אם אני קופץ בקובץ לנקודה אחרת בזמן זה מסתדר לזמן מה....

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
צילמת בסדר גמור, חבל להוריד קצב בגלל מחשב חלש...
תנסה לנגן עם תכנת WinDVD.
להמרה ממליץ על תוכנת עריכת וידאו כמו VideoStudio ואז אפשר גם להמיר, תייצר 2 קבצים, אחד ב FRAME כמו המקור (לעתיד), והשני יותר נמוך שתוכל להנות עכשיו...

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור