רמקולים איך למקם / לכוון רמקולים שקועים בתקרה

yosefasaf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם.

עשיתי הכנה לרמקולים שקועים בתקרה ורציתי לשאול שאלה איך למקם/לכוון את הרמקולים.
אני אציין שהרמקולים האחוריים כחצי מטר מאחורי ואין קיר מאחוריי, כלומר open-space.
נגיד שאם אני עושה "חץ דמיוני" על כיוון הרמקול מהרמקול לכיוון הטוויטר שלו.
עכשיו את הרמקולים הקידמיים אני ממקם בתקרה כך שהחץ הדימיוני מכוון אליי.
השאלה מה לגביי הרמקולים האחוריים, האם צריך למקם אותם לכיוון הנגדי של הרמקולים הקדמיים.
או למקם אותם לאותו כיוון של הרמקולים הקדמיים.

אשמח אם תענו לשאלתי.

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תן קצת יותר פרטים-
מה גודל החדר? היכן אתה יושב ביחס למיקומם של הרמקולים ?
אם יש לך תעלה אפילו שרטוט או משהו כזה, יהיה אידאלי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
גם הרמקולים האחוריים צריכים לפנות אליך, או אל כיוון הספה. הצליל צריך לעטוף אותך, לא לפנות לעבר רמקולים אחרים.

yosefasaf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
העלתי שרטוט מהיר של המקום.
שים לב שהרמקולים האחוריים בכיוון הנגדי לרמקולים הקדמיים וכי מדובר ברמקולים שקועים בתקרה.

אשמח אם תוכלו לענות לשאלי האם הרמקולים האחורים צריכים להיות מכוונים הופכית(180 מעלות) לרמקולים הקדמיים או לא

תמונות מצורפות

• מיקום.jpg
    מיקום.jpg
    KB 22 · צפיות: 458

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
YOSEFASAF - יכול להיות שדיברת איתי בטלפון לפני שעה קלה ? :)

לדעתי הסידור הזה בסדר בסך הכול, רק חשוב לבצע את הכיול האקוסטי עם הרסיבר כי אחרי הכול זה לא סידור אידאלי.

yosefasaf

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לפי המייל שלך למטה, אתה עובד במורל, ואם כך, אז באמת דיברנו בטלפון.
פשוט קיבלתי חוות דעת ממישהו בתחום שאמר לי שאם אין מאחורי קיר, אז הוא לא היה ממקם את הרמקולים האחוריים בכיוון הנגדי לקדמיים אלא, שניהם לאותו כיוון.
לכן באתי לפורום לקבל חוות דעת נוספת.

IDG

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תראה, כמו שאמרתי לך בטלפון - הרמקולים משדרים את הצליל שלהם ישירות קדימה, לא כלפי מטה או כלפי מעלה (במקרה שלך זה יותר קדימה או אחורה), לכן, לכאורה, לא תהיה חשיבות איך תמקם אותם - כמו שאני הצעתי או הפוך - אבל לדעתי זה יהיה אפקטיבי במקצת יותר כי הרמקולים מותקנים אצלי בחדר תצוגה כך וזה לא מפריע כמו שזה עלול להשמע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור