איך לחבר רסיבר ישירות לטלויזיה?

niminim81

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם.
הצלחתי לחבר את הרסיבר לממיר HOT ואכן שומעים ברמקולים והכל בסדר. חיברתי את הרסיבר לממיר ע"י כבל אופטי סטנדרטי.
הטלויזיה עצמה היא טלויזית LED חדשה ואני לא משתמש שמכשיר DVD בגלל שיש כניסת USB לטלויזיה ואני רואה סרטים דרך הUSB. איך אני אמור לחבר את הטלויזיה לרסיבר כדי שגם שאני רואה סרטים שהעלתי לUSB ישמעו ברמקולים? חשוב לציין שעברתי כבר מיליון פעם על הMENU של הטלויזיה ואין שום דרך להגדיר יציאת סאונד לרסיבר או את יציאת כבל אופטי. מישהו יכול לתת עצה?
תודה רבה
נימרוד

itaiedri24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום נימרוד.
תבדוק אם יש יציאת HDMI לטלוויזיה שלך ואם יש אז תחבר את זה לרסיבר ואז תוכל לשמוע גם דרך הרמקולים. אבל תחבר את הכבל לרסיבר דרך יציאת .hdmi out
מקווה שעזרתי..

niminim81

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה רבה.
בדקתי ויש לי 4 כניסות של HDMI לטלויזיה. דיברת על זה? ואני העצם מחבר כבל HDMI מאחת הכניסות האלה לHDMI OUT ברסיבר?
ודרך אגב אני בכלל לא בטוח שיש לי HDMI ברסיבר כי הוא כבר בן 3 שנים. זה רסיבר YAMAHA RX540. מה אני אם אין לי HDMI ברסיבר?

נערך לאחרונה ב:

yaronn

כתב האתר
מעורבות
41
נקודות
28
אתה צריךלבדוק האם בטלויזיה שלך ישנה יציאה דיגיטאלית.
יציאה דיגיטאלית מהטלויזיה החוצה, תוציא כל סאונד שניכנס לטלויזיה לכיוון שתבחר (אצלך לכיוון הרסיבר)
חפש במדריך הטלויזיה או שפשוט תחפש בגב הטלויזיה אם קיימת יציאה שניקראת AUDIO OUT או משהו כזה.
אם כן, זכית ומה שנישאר זה רק לחבר כבל אופטי או קואקסיאלי (מה שמופיע אצלך) מהטלויזיה לכיוון הרסיבר ולהגדירה ברסיבר.
אם לאו, אז אין זה אפשרי.
בהצלחה
תעדכן אותנו באם הצלחת

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
חבר דרך RCA

Liore7966

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום חברים הסתבכתי קצת לחבר רסייבר ישן של קנווד לטלוייזיה חדשה להלן התמונה.

Liore7966

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אין לי חיבור hd בקנווד קצת מיושן ו

Liore7966

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לא מצליח לשלוח תמונה אשמח למייל או לווצאפ.
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור