אקוסטיקה איך להוסיף כמה db למערכת בלי להוסיף דבר

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
חיים דבש.

שטיח פותר את בעיות ההדהוד,

ועציץ את בעיות הבאס

ואיך בלי גלי שומאן?

אני כבר מעדיף את שתי כוסות וויסקי, זה עובד בוודאות

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מי הזכיר דיפיוזר של קוביות..?
לא משנה אם זה קוביות, פסים, אלכסונים, אליפסות או שאר ירקות.....כשההבדל בין גובה המשטחים הוא מס' סנטימטרים בלבד אז הוא יטפל רק במיד ובגבוהים ולא ישפיע כלל על הבס.

יש לך סימוכין (מאמר, אתר באינטרנט ) לטענותיך שדיפיוזר של מס' סנטימטרים מטפל גם בבס ?

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
תאמת רוברט, אתה סתם נהנה להתווכח או שאתה מאמין שכל מה שאתה כותב נכון?
כי הרוב נופל ממש בקלות בכל בדיקה A מול B.
למה לבדוק ולשמוע מגבר A מול B?
בהוראות ובנתונים "כתוב" איך כל דבר נשמע...

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לא משנה אם זה קוביות, פסים, אלכסונים, אליפסות או שאר ירקות.....כשההבדל בין גובה המשטחים הוא מס' סנטימטרים בלבד אז הוא יטפל רק במיד ובגבוהים ולא ישפיע כלל על הבס.
מר רוברט ומיכאלי, כשתשים פעמון למטה אז הוא יטפל בבס ושאר ירקות

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה יש לי לפרט אתה ומיכאלי יודעים הכל..
ממש לא הכל ....לדוגמא אני לא ידעתי שפעמון הפוך בגודל של מס' סנטימטרים יכול לטפל בבעיות בבס.

ברצינות, אתה יכול להוסיף יותר פרטים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממש לא הכל ....לדוגמא אני לא ידעתי שפעמון הפוך בגודל של מס' סנטימטרים יכול לטפל בבעיות בבס.

ברצינות, אתה יכול להוסיף יותר פרטים?

בשביל מה? בשביל שתביא לנו נתונים טכנים למה זה לא יכול להתרחש?
בשביל לפתוח עוד דיון לא מעניין שברור שלא תסכים איתו?
זה לא שאתה באמת הולך/מעוניין לבדוק את זה בכלי הדבילי הזה, נו. איך קוראים לזה? אהההה - אוזניים!

משה. אין שום סיבה לנהל את הדיון הזה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בשביל מה? בשביל שתביא לנו נתונים טכנים למה זה לא יכול להתרחש?
בשביל לפתוח עוד דיון לא מעניין שברור שלא תסכים איתו?
זה לא שאתה באמת הולך/מעוניין לבדוק את זה בכלי הדבילי הזה, נו. איך קוראים לזה? אהההה - אוזניים!

משה. אין שום סיבה לנהל את הדיון הזה.
אז מה נמר.... גם אתה פותר בעיות בבס עם פעמון הפוך ?..... ובעיות בגבוהים ?....עם פעמון ישר ?

תן לנהל שיחה עם משה ....למה אתה מדכא דיון פורה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז מה נמר.... גם אתה פותר בעיות בבס עם פעמון הפוך ?..... ובעיות בגבוהים ?....עם פעמון ישר ?

תן לנהל שיחה עם משה ....למה אתה מדכא דיון פורה ?

פורה? על אודיו? איתך?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פורה? על אודיו? איתך?

ועכשיו ברצינות לרגע, ואמרתי זאת כבר בעבר,הסבלנות שמנהלי האתר מגלים לשכמותי היא לא מובנת מאליו כלל וכלל,

האג'נדה של פורום זה ברורה וידועה ולקבל בסבלנות היחסית את "מסיגי הגבול" היא תעודת כבוד למנהלי האתר על פתיחות ומתן מקום גם לדעות אחרות ......למרות שלעתים גם העצבים שלהם מתרופפים ;)(ורד)

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
האג'נדה של פורום זה ברורה וידועה ולקבל בסבלנות היחסית את "מסיגי הגבול" היא תעודת כבוד למנהלי האתר על פתיחות ומתן מקום גם לדעות אחרות ......למרות שלעתים גם העצבים שלהם מתרופפים ;)
הדעות שלך מבוססות אך ורק על נתונים טכניים שעובדתית לא מספרות את כל הסיפור ואתה מסרב בתוקף להקשיב להבדלים ודקויות ...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הדעות שלך מבוססות אך ורק על נתונים טכניים שעובדתית לא מספרות את כל הסיפור ואתה מסרב בתוקף להקשיב להבדלים ודקויות ...
לא רוצה ללבות עכשיו דיון נוסף - אענה לך בפרטי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
נהפוך הוא (אמר התורכי לאשתו) , היצרן טוען שהרמקולים שלו כל כך "נחמדים למגבר" וקלים להנעה כך שאין משמעות ליכולות המגבר- כול מגבר סביר ישמע זהה למגבר ב 200 K$ על הרמקולים שלו....ושוב ,לטענת היצרן ואני כמובן מסכים עימו ומרחיב אותה גם לרמקולים שיותר קשים להנעה.

כל מגבר שפוי איכותי יכול להניע כל רמקול סביר ואפילו "מעט קשה".....זה לא הרמקולים שלי, Apogee, שצריכים רתכת כדי להניע אותם.

עד כאן הסכמתי אתך אבל בזה "ליכלכת".
מנסיוני התאמה בין רמקול למגבר היא הכלל הבסיסי לבניית מערכת ופה נופלים הרבה חובבים בגלל שזה קשה ולפעמים יקר והנתונים על הנייר לא משקפים את מה שקורה במציאות כי לא מדובר רק בוואטים ושום טיפול אקוסטי לא יעזור לרמקולים שנכנסים ל"בירבור" עקב אי שליטה של המגבר בהם ומדובר בעיקר בבאסים. פרט לזה רוב החדרים בארץ אם הם לא סלון קטנים מדי ומהווים אתגר אקוסטי לכל מערכת-גם מתואמת, והסלונים גדולים ובבתים חדשים מכילים הרבה גבס וצורתם יכולה גם היא להיות סיוט אקוסטי.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
מי זה רוברט?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
האג'נדה של פורום זה ברורה וידועה ולקבל בסבלנות היחסית את "מסיגי הגבול" היא תעודת כבוד למנהלי האתר על פתיחות ומתן מקום גם לדעות אחרות ......למרות שלעתים גם העצבים שלהם מתרופפים ;)(ורד)
לשיטתך, הדאק מהווה כמעט 2% מהמערכת הכללית.

בפעם האחרונה שהחלפתי את הדאק בדאק אחר, זה היה מקביל להחלפת הרמקולים.

ולא, אין לי אוזניים מיוחדות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מי זה רוברט?

הוא זה שזה...

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מי זה רוברט?

אחד שטוען ש"רמקולים +אקוסטיקה מהווים 95% מ'חתימת הצליל' כאשר מקור ( דיגיטל בלבד) ,מגבר, ושאר כבלים וירקות מהווים 5% נוספים".

הזוי.
לטעמי לא שווה ויכוח. לדפדף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור