איך לא לחרב שרשורים – הצעת ייעול

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ערב טוב, רוברט.

כן, מבין את חוסר 'הדיגדוג'.
: -)

מאידך, עם מה שיש לך כיום, כדי להתקדם/לשדרג ...
צריך סכום לא מבוטל (בלשון המעטה).
יתכן, כי זה לא שווה את ההשקעה מבחינתך.

אגב, תודה על הפירוט.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אני רציני כמו התקף לב. ומדוע? מפני ש....

מה הקשר בין כל זה לשאלה מה קניתי ומתי , כאשר כל מה שרציתי לדעת זה במי צריך לתלות את האשמה לתמחור המטורף של מוצרים בארץ , ולא רק בתחום האודיו. אני מקבל שישנם אילוצים שנכפים על היבואנים אבל בטוח שגם הם לא טומנים ידם בצלחת ומוסיפים למחיר הסופי אחוזי רווח שלא עולים בקנה אחד עם אלו של עמיתיהם בחו"ל . שאלת את עצמך למה שוק האודיו מת ? למה אתה רוצה שיקנו פה כאשר יש אלטרנטיבות זולות בהרבה ? מה , כל יצרן של כל מוצר בכל תחום באשר הוא דופק את הנציגות שלו בישראל עם מחירים ואילוצים שמקפיצים את השורה הסופית רק משום שמדובר בעם היושב בציון? 60 אחוז היום ממי שמגיע לדואר , מגיע כדי לאסוף חבילה .

יפה שאתה דואג לשוק האודיו אבל מה איתנו? אנחנו אמורים להפגין סולידריות ואמפתיה ולבלוע את הגלולה המרה? מה אכפת לנו משוק האודיו כשהיום אני יכול לקנות בחצי מחיר עד הבית ? באמת נראה לך שתמצא פה אדם אחד שיסכים לשלם כפול על אותו מוצר ? אתה היית עושה זאת?

רציתי לדעת למה זה ככה , אבל האמת שלא משנה לי כל כך . כשיגיע זמנו של הרסיבר הבא שלי , אצטרף לכל אלה שקונים מאמזון . לצערי לפני 8 שנים האופציה הזו לא היתה קיימת/מוכרת לי .
אתה יודע שהרסיבר שלקחתי מתצוגה עלה בזמנו 1000 דולר בחו"ל , ו12000 שקל בארץ? אגב , כשרשמתי את זה בכחול בזמנו , מה אמר לי על זה שם המנהל? "מנסיוני , התמחור של טופ אודיו בארץ סביר" .כנראה שיש דברים , כמוך , שרק הוא יודע . אז לקבל הסבר שיניח את דעתנו לא נקבל , אבל טיעונים בעד הסצנה המקומית הגוועת (אגב דרושה הבהרה בנושא הזה כי זכור לי שכתבת באיזה מקום שהתחום חווה פריחה חסרת תקדים לאחרונה) נקבל גם נקבל . מצטער , לא השתכנעתי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
רציתי לדעת למה זה ככה , אבל האמת שלא משנה לי כל כך . כשיגיע זמנו של הרסיבר הבא שלי , אצטרף לכל אלה שקונים מאמזון . לצערי לפני 8 שנים האופציה הזו לא היתה קיימת/מוכרת לי .
אתה יודע שהרסיבר שלקחתי מתצוגה עלה בזמנו 1000 דולר בחו"ל , ו12000 שקל בארץ? אגב , כשרשמתי את זה בכחול בזמנו , מה אמר לי על זה שם המנהל? "מנסיוני , התמחור של טופ אודיו בארץ סביר" .כנראה שיש דברים , כמוך , שרק הוא יודע . אז לקבל הסבר שיניח את דעתנו לא נקבל , אבל טיעונים בעד הסצנה המקומית הגוועת (אגב דרושה הבהרה בנושא הזה כי זכור לי שכתבת באיזה מקום שהתחום חווה פריחה חסרת תקדים לאחרונה) נקבל גם נקבל . מצטער , לא השתכנעתי.

לא כל רסיבר שווה לרכוש מאמזון.
1. לא מומלץ לרכוש רסיבר מאמזון ארה"ב, אינו מתאים למתח החשמל בארצנו.
2. תמחור רסיברים באמזון אירופה יקר יותר משמעותית מאשר אמזון ארה"ב, כך שבמרבית המקרים רכישה בארץ משתלמת יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אבל טיעונים בעד הסצנה המקומית הגוועת (אגב דרושה הבהרה בנושא הזה כי זכור לי שכתבת באיזה מקום שהתחום חווה פריחה חסרת תקדים לאחרונה) נקבל גם נקבל . מצטער , לא השתכנעתי.

מעולם לא אמרתי שתחום האודיו המסחרי (לא היי אנד) פורח. בדיוק הפוך, שם לא קל. תחום ההיי אנד לעומת זאת, פורח מאוד, והמערכות שנמכרות בארץ היום הן מערכות שלא היינו חולמים עליהן בעבר.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מעולם לא אמרתי שתחום האודיו המסחרי (לא היי אנד) פורח. בדיוק הפוך, שם לא קל. תחום ההיי אנד לעומת זאת, פורח מאוד, והמערכות שנמכרות בארץ היום הן מערכות שלא היינו חולמים עליהן בעבר.

מסכים עם כל מילה!!!

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
תחום ההיי אנד לעומת זאת, פורח מאוד.
עידוד השוק הישראלי הוא זה שישנה את התמונה, ולא מחאות שעכשיו יחסכו לכם 300 או 1000 שקל עם תוצאה של שוק אודיו מת בארץ.

אודה לך אם תמקד את הטיעון לנושא הנידון , מאמירות כלליות לא ניתן להבין לאיזה סקטור התכוונת . כזכור , דובר בציוד עממי יחסית של פרואק בטווח מחיר של 9-13K ש"ח בחו"ל ואני מרשה לעצמי לנחש שתקציבו של הדובר מוריד מראש מהשולחן כל התייחסות לתחום ההיי אנד , ושלא כל כך אכפת לו אם הוא קונה מיבואן שמחזיק אופרציה שלמה , או כזה שעובד מהסלון ("בוטיק").
ב"לכם" אתה כנראה מתכוון לצרכני הLOW END . אז אפילו אם אנו לא נמצאים בסוד העניינים כמוך , זו לא סיבה לבקש שנעודד את השוק הישראלי מתוך מצג שמתיימר להציג את היבואנים הגדולים כמסכנים ואי אפשר להימנע מלערוך את ההשוואה המתבקשת למחאת עובדי הטקסטיל :
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5149666,00.html
אולי גם המגיבים שם לא מבינים כלום מהחיים שלהם ועליהם להמשיך להתכופף ולשלם מחירים מופקעים.
גם לנו מגיע חו"ל + מע"מ לכל היותר ואם לא , לא צריך אותם היום לשמחתנו. מי מדבר על היי אנד בכלל? איזה פלח שוק מהותי יותר? אז יש כמה אנשים שקונים בחצי מיליון שקל מערכת . יש כמה אנשים שקונים דיור ב10 מיליון שקל , אפשר להקיש מכך שהמצב בשוק הדיור היום טוב ל80 אחוז מהמדינה?

אבל אני מסכים ששרשור הפרואק לא היה צריך להיפתח באתר הזה .

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור