איך לא לחרב שרשורים – הצעת ייעול

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ליאור, נמר,

בעקבות ההתנצחות האחרונה ביני לבין מתן שלהרגשתי החריבה 2 שרשורים (כאן וכאן) יש לי הצעת ייעול שאני מקווה שתתקבל כאן בברכה.

ראשית, אני יודע שנמר ואלוני מהאתר השכן לא מבלים בפאבים דרך קבע, אולם לדעתי כדאי לפורום זה לאמץ את "שרשור הזבל" שקיים ב-hifimusic.
מטרת השרשור לנקות שרשורים מכל מני הודעות שבהם מתחיל לכלוך אישי בן החברים או כל פוסט מתלהם אחר (כמובן שגם אני לא תמיד צדיק בתחום) .
לדעתי במקום למחוק פוסטים אלו, שלעתים נכתבו בכובד ראש , יש להעבירם ל"שרשור הזבל" האמור..... ושיישארו שם לדיראון עולם.

מקווה שתחשבו על זה בחיוב (ורד)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
את שירשורי הזבל אני משאיר למקומות אחרים. בשירשור ההוא יש ויכוח על שתי דיעות שונות. אין לי בעיה עם זה. פוסטים עם תוכן פוגעני נימחקים ולא מרכזים אותם בשירשור פוגעני אחד גדול. בכלל, למה שזבל ישאר בכלל באתר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מוזר לי שאתה חושב שזה הגיוני לכותב דברים פוגעים
שלעתים נכתבו בכובד ראש
ואתה גם חושב שצריך לשמור אותם - מה אני פספס?

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
איך פוסט שנכתב "בכובד ראש",
הופך לשרשור זבל,,,

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
רוברט זה נשמע שאתה אוהב/נהנה להתנגח ומכין את הכתבים (הטרלה) מראש.
לא ברור לי בשביל מה זה טוב.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
להרגשתי יש לא פעם חוסר סובלנות באתר לדעות שונות וחריגות שרוברט שאותו איני מכיר אישית ומעולם לא פגשתי, פעמים רבות מיצג. ולא רק הוא, היו אחרים. מה הוא אמר בשרשור הקודם, ש"בריק אין" זאת תופעה פסיכולוגית.. וישר חטף פגיעה אישית.
אני אישית בהחלט מעדיף לשמוע כאן דעות של כולם, גם כאלה שחושבים שכבלים מעמדים ובריק אין הם שמן נחשים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין לו דיעה, יש לו אג׳נדה.
אני לא נמצא פה כדי שרוברט יהפוך להיות הפסיכולוג שלי, ויסביר לי שאני הוזה שינויים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
\. בכלל, למה שזבל ישאר בכלל באתר?

צודק, תקרא לשרשור "יצא משליטה" או מה שתרצה, ואכן זה לא זבל, כי אנשים טרחו וכתבו פוסטים אלו ובהרבה מקרים כדאי שישארו במקום הראוי להם ולא יעלמו.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רוברט,
גם לדעתי יש בהחלט מקום לקחת בחשבון שלפחות חלק מהברייק הוא פסיכולוגי.
זה לא שאדם יכול לעשות אבחון עצמי ולדעת מה החלק הפסיכולוגי בתוך כל החוויה אבל אנשים נהנים לכתור לעצמם כתרים (אוזניים ביוניות), במיוחד כשאין להם כתרים אחרים לשים על הראש.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נמר, אני חוזר ואומר, פוסטים כדוגמאת ההתנצחות ביני לבין Matanoosh (כדוגמא ) מקומם ב "שרשור מריבות מרוכז" ולשם יש להעבירם.

פוסטים רבים נחרבים כאן בגלל התנצחויות בן חברי הפורום וממש אין שום סיבה לכך - יש פתרון פשוט.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
את שירשורי הזבל אני משאיר למקומות אחרים. בשירשור ההוא יש ויכוח על שתי דיעות שונות. אין לי בעיה עם זה. פוסטים עם תוכן פוגעני נימחקים ולא מרכזים אותם בשירשור פוגעני אחד גדול. בכלל, למה שזבל ישאר בכלל באתר?
ברייק אין זה עיניין של דעה? אות שעובר את כל הדרך באיקולייזר ומתעוות זו דעה? כבלים זו דעה?
רוברט מוריד את רמת הדיונים בפורום הזה ומונע מהשירשורים להתקדם למקומות יותר גבוהים ונכונים כי תמיד הוא חייב (כמו טרול) לכתוב משהו שהוא מראש יודע שירתיח את שאר חברי הפורום ואז מתעסקים בשטות שהוא כותב. כנ״ל עם הסיפור שכל תמונה שמישהו מעלה עם חלון, רוברט חייב להעיר על וילון, סבבה, מבינים אקוסטיקה זה חשוב (מאוד חשוב), כל אחד יודע וסביר שישים וילון מתישהו.
כשזה הגיע להתערבות רוברט נסוג מכיוון שהוא יודע שב10 או 20 שנה האחרונות הוא לא בדק את הנושא וסביר להניח שהוא ממש לא מעודכן...
אז נכון שלכתוב דברים פוגעניים בשפה רדודה זה ממש לא לעיניין אבל נמר, אם אתה רוצה שהדיונים יתרוממו אתה צריך לפעול ואם לא אז גם סבבה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברייק אין זה עיניין של דעה? אות שעובר את כל הדרך באיקולייזר ומתעוות זו דעה? כבלים זו דעה?
רוברט מוריד את רמת הדיונים בפורום הזה ומונע מהשירשורים להתקדם למקומות יותר גבוהים ונכונים כי תמיד הוא חייב (כמו טרול) לכתוב משהו שהוא מראש יודע שירתיח את שאר חברי הפורום ואז מתעסקים בשטות שהוא כותב. כנ״ל עם הסיפור שכל תמונה שמישהו מעלה עם חלון, רוברט חייב להעיר על וילון, סבבה, מבינים אקוסטיקה זה חשוב (מאוד חשוב), כל אחד יודע וסביר שישים וילון מתישהו.
כשזה הגיע להתערבות רוברט נסוג מכיוון שהוא יודע שב10 או 20 שנה האחרונות הוא לא בדק את הנושא וסביר להניח שהוא ממש לא מעודכן...
אז נכון שלכתוב דברים פוגעניים בשפה רדודה זה ממש לא לעיניין אבל נמר, אם אתה רוצה שהדיונים יתרוממו אתה צריך לפעול ואם לא אז גם סבבה...

מי אמר שכבלים זו דיעה?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מי אמר שכבלים זו דיעה?
רוברט הביע דעה כזאת ודעה שברייק אין זה בראש ודעה שאיקולייזר יכול להיות סבבה.
אתה כתבת שאין לך בעיה עם דעות שונות

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113

מאיפה גיבוב השטויות הזה שלך ? מאיפה צצת פתאום ? ומה עם רצח ארלוזורב. לא קשור ?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הדרך למניעת ויכוחים שגורמת לטינה צריכה להתחיל ברמה האישית: לכבד דעות של אחרים ואף פעם לא לרדת לפסים אישיים.

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
נמר, אני חוזר ואומר, פוסטים כדוגמאת ההתנצחות ביני לבין Matanoosh (כדוגמא ) מקומם ב "שרשור מריבות מרוכז" ולשם יש להעבירם.

פוסטים רבים נחרבים כאן בגלל התנצחויות בן חברי הפורום וממש אין שום סיבה לכך - יש פתרון פשוט.

שתפסיק להתנצח ולהחריב אותם? :מבולבל:

web

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
63
אתה לוקה בהבנת טקסט בעברית ? תקרא פעם נוספת את מהלך העניינים בשרשור של ZEEV78 ותראה מי החריב אותו.
המורה,הוא הרביץ לי קודם... :בכי:

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
הכל התחיל כשהוא החזיר לי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נמר, במקום למחוק שרשור שלם שאנשים טרחו וכתבו בו פוסטים, שרשור בשם "יצא משליטה" הוא בדיוק המקום שאליו אפשר להעביר לדעתי את כל השרשור שנמחק זה עתה .

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור