איך אתם מגינים על המחשב שלכם ממזיקים??

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אחרי שסבלתי כמה וכמה פעמים לאחרונה ממזיקים שונים -ריגול/רגולות/וירוסים ושאר ירקות...
רציתי לדעת באילו תוכנות אתם משתמשים? ומה מומלץ?

אחרי כמה שנים שהשתמשתי במקפי ללא בעיות מיוחדות. פרמטתי לאחרונה את המחשב שלי
עקב כניסת מרגלים ששיבשו לי את המחשב לחלוטין, ללא אפשרות לתיקון מלבד אתחול וזה מה שעשיתי.הטכנאי המליץ לי על Avira Anti Virus שהיא תוכנה חינמית. אבל אחרי פרק זמן התוכנה הפסיקה לפעול מכל מיני סיבות למרות ניסיונות שלי לסדר אותה {חדירת רגולות למיניהם?}
לכן ניסיתי תוכנה מומלצת אחרת מסוג AVG שעל פניו עובדת יופי? למרות שזה מוקדם מידי להסיק מסקנות.

מה אתם ממליצים להתקין? בשביל לתת הגנה מלאה על כמה שאפשר למחשב?

בנוסף אני משתמש בספייבוט שלא הצלחתי להבין בכל למה תרומתו? :מבולבל:

בכל אופן אני יודע שיש תוכנות טובות כגון NOD32 או קספרסקי אבל הם עולות כסף -וכמה ניסיונות
להתקין את NOD32 לא על דרך הישר לא הניבה תוצאות...:)

Crocs 44

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
מנסיון תתקין:

avast.com את הגירסא החינמית והכי חשוב אל תשכח כל שנה לחדש את ה"מינוי" בכדי שתוכל להמשיך ולקבל עידכונים
תוסיף גם את ad-aware של lavasoft ואתה כבר לא רחוק מפתרון בעיתך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
avast.com את הגירסא החינמית והכי חשוב אל תשכח כל שנה לחדש את ה"מינוי" בכדי שתוכל להמשיך ולקבל עידכונים
תוסיף גם את ad-aware של lavasoft ואתה כבר לא רחוק מפתרון בעיתך.

קראתי מעט על התוכנה הנ"ל, נראה מבטיחה. (Y)

שאלה המשך,כמה תוכנות אנטי וירוס שעובדים במקביל {או מותקנות במחשב}
אינם מומלצות,נכון? {התנגשויות וכד'}?

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
שאלה המשך,כמה תוכנות אנטי וירוס שעובדים במקביל {או מותקנות במחשב}
אינם מומלצות,נכון? {התנגשויות וכד'}?

חס וחלילה! :מה??????????:

תוכנה אחת מספיקה, עוד תוכנות יכבידו ויתנגשו - הם יתנהגו כמו קבוצת אודיאופילים שלא מסכימים :D

אני משתמש בNOD32 כמה זמן והוא נוח ולא כבד על המחשב - אבל גם אני שמעתי שAVAST דיי טוב (Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
חס וחלילה! :מה??????????:

תוכנה אחת מספיקה, עוד תוכנות יכבידו ויתנגשו - הם יתנהגו כמו קבוצת אודיאופילים שלא מסכימים :D
אני משתמש בNOD32 כמה זמן והוא נוח ולא כבד על המחשב - אבל גם אני שמעתי שAVAST דיי טוב (Y)

טוב הסרתי את כולם, והתקנתי את NOD32 בתקווה שלא יהיו בעיות.

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
מוכן למכור NOD32 חוקית (2 רשיונות) גירסה 3 האחרונה בחצי מחיר...
חזרתי לAVG החינמית שבינתיים היא המוצלחת ביותר מבחינת המערכות שלנו. בנוסף הותקנה לנסיון גם Windows Defender . בין השתיים אנחנו מסודרים ובחינם.
לא ניתקלתי בווירוס או בעיה כבר זמן רב.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מי קונה תכונות\משחקים\סרטים\מוזיקה למחשב?

כשהורדתי אימיול לא ביקשו ממני כסף..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אורן, אנחנו לא עוסקים ולא מעודדים כאן פעולות בלתי חוקיות.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מוכן למכור NOD32 חוקית (2 רשיונות) גירסה 3 האחרונה בחצי מחיר...
חזרתי לAVG החינמית שבינתיים היא המוצלחת ביותר מבחינת המערכות שלנו. בנוסף הותקנה לנסיון גם Windows Defender . בין השתיים אנחנו מסודרים ובחינם.
לא ניתקלתי בווירוס או בעיה כבר זמן רב.

גם אני התקנתי את AVG החינמית, ובנתיים אין תלונות. {ל NOD32 קשה למצוא סיריאל...}

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורן, אנחנו לא עוסקים ולא מעודדים כאן פעולות בלתי חוקיות.

אה אוקי..

אני לא רואה בזה פעולה לא חוקית\פשע. בגרמניה ובחלק מהארצות באירופה אם שוטר נכנס הביתה ומגלה שאתם מורידים מתוכנות שיתוף זה פשע וכמו כל פשע יש עליו עונש.

אצלנו אין את זה..אי אפשר לתבוע את האנשים שמורידים אלא את האתרי שיתוף שמאפשרים לך להוריד.
לכן זה לא פעולה בלתי חוקית.

עופר אם אתה רוצה שאני ישלח לך סריאל בפרטי דבר איתי.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
אורן, נשים בצד את כל ההתחכמויות - בעלי האתר החליטו שזה לא בסדר, אז כנראה שפה (בפורום) זה לא חוקי.

למה סתם לעקוץ? (N)

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני אוהב להבין את הסיבה לדברים ולא לפעול על פי דברים שנראים לי לא הגיוניים \ טיפשיים
נראה לי שלפחות חלק מהנהלת האתר מתעסקת בזה בעצמה. חוץ מזה נותנים לך חינם, לא תיקח?! לדעתי זה גובל בטיפשות לשלם על דברים שניתנים לך חינם.

אבל אתה צודק אחי לפעמים צריך לקבל דברים ככה..

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
(Y)

למרות הכל, דווקא אנטי וירוס זה דבר קשה להוריד בצורה לא חוקית, כי אתה תלוי בעדכונים כל הזמן, ובסופו של דבר החברה מוצאת אצ המספר שלך ומוחקת אותו מרשימת המשתמשים החוקיים... :S

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
(Y)

למרות הכל, דווקא אנטי וירוס זה דבר קשה להוריד בצורה לא חוקית, כי אתה תלוי בעדכונים כל הזמן, ובסופו של דבר החברה מוצאת אצ המספר שלך ומוחקת אותו מרשימת המשתמשים החוקיים... :S

צודק.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הפתרון הכי מוצלח כעת נגד וירוסים ורוב הרוגלות זה לעבוד עם מערכת הפעלה שהיא לא WINDOWS - כמו LINUX או UNIX :)

אני חושב לעבור ל UNIX בנתיים רק חושב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור