מגבר איך אפשר לפרק מנורות ממגבר מנורות אשמח לעזרה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
טוב חברים..
יש לי מגבר מנורות שעוד שנה מגיע ל 30 שנה ואני רוצה לשפץ אותו
המגבר ניראה במצב לא משהו מבחינת קוסמטיקה לצערי וצריך
לנקות את החלודה על השנאים ואני כרגע לא יכול לשפץ אותו כי זה
הוצאה כספית ..ואין לי כרגע טכנאי אמין ואני לא מתכוון ללכת לטכנאים
בעלי השם שמופצים בפורומים ... וזה לא נושא לדיון כל אחד וזכותו ..
וגם קניתי אותו בזמנו בהרבה כסף ואני מעדיף שלא לדבר על זה ..
טוב לעניין
אני רוצה לפרק את המנורות שלו ולא יודע איך לעשות את זה בזהירות
רבה כמו שצריך
אז אשמח לעזרה ממי שבאמת מבין בזה..
תודה לעוזרים

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
רוב השפופרות יוצאות במשיכה, השאלה איזה שפופרות יש לך שם. תעלה תמונה.
אגב, אם יש לך חלודה, מומלץ לטפל במיידי, גם לבד, חלודה מתפשטת והורסת כל חלקה טובה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
רוב השפופרות יוצאות במשיכה, השאלה איזה שפופרות יש לך שם. תעלה תמונה.
אגב, אם יש לך חלודה, מומלץ לטפל במיידי, גם לבד, חלודה מתפשטת והורסת כל חלקה טובה

לצלם כרגע זה בעייה
אבל המנורות סטנדרטיות הכוונה לא אלו הגדולות מאוד

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כך בחשבון שגם הקבלים האלקטרוליטיים שמשמשים לסינון מתייבשים לאחר כמה עשרות שנים

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לפני כמה זמן נתקלתי באותה בעיה (שפופרות שמסרבות לצאת). השורה התחתונה היא שהן אמורות להישלף כמו ששולפים לבנת לגו שמחוברת ללבנת לגו אחרת. אם הן המון זמן בפנים, יכול להיות שהן קצת נדבקו לתושבת שלהן ואז אני ממליץ לך להשפריץ פנימה חומר לניקוי מגעים ולתת לו לשבת כמה שעות לעבוד.
במקרה שלי, אחת הבעיות לשלוף את המנורות היתה היעדר אחיזה טובה על המנורות, הן היו מחליקות וחששתי לאחוז בהן חזק מדי פן יישברו לי ביד. הפיתרון שקיבלתי: לעטות על הידיים כפפות גומי מהסוג שעובדים איתן בגינה. לא כפפות מנתחים, אלא כפפות עבודה, שהן טיפה עבות יותר ועשויות מגומי, לא לייטקס. עניין של 10 ש"ח לזוג וזה נותן לך את ה grip הנחוץ בלי שהידיים יחליקו מהשפופרת (שממילא לא רעיון טוב לגעת בה עם השומנים של הידיים).

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
לפני כמה זמן נתקלתי באותה בעיה (שפופרות שמסרבות לצאת). השורה התחתונה היא שהן אמורות להישלף כמו ששולפים לבנת לגו שמחוברת ללבנת לגו אחרת. אם הן המון זמן בפנים, יכול להיות שהן קצת נדבקו לתושבת שלהן ואז אני ממליץ לך להשפריץ פנימה חומר לניקוי מגעים ולתת לו לשבת כמה שעות לעבוד.
במקרה שלי, אחת הבעיות לשלוף את המנורות היתה היעדר אחיזה טובה על המנורות, הן היו מחליקות וחששתי לאחוז בהן חזק מדי פן יישברו לי ביד. הפיתרון שקיבלתי: לעטות על הידיים כפפות גומי מהסוג שעובדים איתן בגינה. לא כפפות מנתחים, אלא כפפות עבודה, שהן טיפה עבות יותר ועשויות מגומי, לא לייטקס. עניין של 10 ש"ח לזוג וזה נותן לך את ה grip הנחוץ בלי שהידיים יחליקו מהשפופרת (שממילא לא רעיון טוב לגעת בה עם השומנים של הידיים).

תודה חומוס
היום הצלחתי לפרק את כל המנורות בשעה טובה
אבל רציתי לשאול משהו שקצת מוזר לי ואנני יודע
מה זה
מיסביב למנורות יש צבע שחור מבפנים ולמי שמבין
במנורות יכול לעזור לי אז אמח לעזרה
תודה לעוזרים

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני לא יודע, אבל אם תעלה צילום - בטוח שיש פה חבר'ה שיגידו לך.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
יתכן שהקטע השחור נובע מכך שהמנורות חיממו את המקום, ולאורך השנים נוצר השחור הזה שאתה מדבר עליו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור