אייפון 5S ו- 5C, הצמד החדש של אפל – כל הפרטים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אפל אייפון 5S אינו מכשיר מוביל שוק. נראה שקיימת הסכמה כללית בין כתבי טכנולוגיה ואנליסטים, לפיה האייפונים החדשים הם שדרוג מתבקש, אם כי ייתכן כי יכול היה להיות גדול יותר. ברוב הביקורות הראשונות תופס סורק טביעות האצבע את אור הזרקורים המרכזי, לאור העובדה שמדובר בטכנולוגיה היחידה במכשיר החדש הטומנת בחובה פוטנציאל להוביל מהפך כלשהו בשוק כולו. עתה מצפים כי בקרוב יחלו מתחרותיה של אפל לחשוף מכשירים עם טכנולוגיות דומות, בניסיון לאפשר למשתמשים להיפטר מהסיסמאות ולהחליף אותן לראשונה באבטחה ביומטרית. צפי המכירות של האייפונים החדשים, כרגיל, לא מושפע כמעט כלל מהביקורות עצמן וכולם מציינים שהאייפון ימשיך כנראה להיות הדגם הנמכר בעולם גם בשנה הקרובה. השאלה היא האם שני דגמים נמכרים יספיקו לאפל מול מבול הדגמים ממתחרות כמו סמסונג, LG, סוני ויצרניות סיניות.

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
הערה קטנה לתומר, האייפון כבר ממזמן אינו הדגם הנמכר בעולם..
אם תסתכל רק על "דגם" ולא חברה אז אולי, למשל סאמאסונג S3+NOTE2 גדול בהרבה הרבה מאיפון 5
(נכון ל 2012) שלא לדבר על השנה S4 ולא כללנו את הדגמים הזולים של סמסונג ACE , WONDER וכו..., ולא כללנו את שאר החברות שמייצרות אנדרואיד (סוני, HTC וכו...) ואת המכשירים הסיניים לא ספרנו בכלל :)
זה מה שהבינו באפל מאוחר מידי, שדגם אחד לא מספיק...
וגם הדגם "הזול" זה בעצם אייפון 5 רגיל מפלסטיק ומחירו עדיין יקר מידי..בוודאי גם לשוק הסיני...
החידוש של אפל אינו חידוש בכלל, יש לי זיהוי אצבעות במחשב הנייד שלי מלפני 5 שנים (T43 IBM עוד לפני שנהפך ל LENOVO)...
אז חדשנות זה לא, אז למה לא שמו את זה בסלולרי קודם ?
פשוט מאוד , בגלל המחיר, לכן אפל הבינה שרק דברים יקרים יחזיקו אותה, קורא אצבע, זהב וכו...
וכמובן בגלל שאין חדשנות אז צריכים גם למכור מכשירים "זולים" .
השורה התחתונה, חדשנות כבר אין לה...סוס עייף...

נערך לאחרונה ב:

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תומר היתרון של אפל זה מיעוט המודלים והפשטות. בשוק האנדראיד אפשר לקבל כאב ראש בלבחור טלפון כלשהו.
צריך לעשות מחקרים של חודש כדי להבין מי נגד מי.
חוויית ההפעלה באייפון עדיפה, לדעתי, על האנדרואיד. גודל מסך זה לא מדד לאיכות מוצר.
יש להם באג קשה שקוראים לו אייטיונז שמרחיק לקוחות.
גם העיצוב המרובע פינות של ה 4 היה תקלה, ובמכשיר הפלסטי חזרו לעגלגלות של ה 3 שזה מעולה.
ברור שבלי ג'ובס החברה איבדה תנופה, מה לעשות. כמו שמיקרוסופט היא מה שהיא בגלל ביל גייטס.
אבל כל שאר היצרנים הם חקיינים, אולי עושים את זה טוב, וכמובן שזה טוב לתחרות,
אבל הם עוסקים בחיקוי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
המאגר הבימטרי בענן של אפל + PRISM = חוויה מנצחת :)
רק זה חסר לאובמה.. ועל פי חשיפה של אתמול זה יגיע אוטומטית ל-8200..
לא שיש לי אישית ממה לפחד.. אבל נחמד הפטנט
אהבתי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אפל - חזונות של סטיב ג'ובס לשלוט באנושות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הערה קטנה לתומר, האייפון כבר ממזמן אינו הדגם הנמכר בעולם..
אם תסתכל רק על "דגם" ולא חברה אז אולי, למשל סאמאסונג S3+NOTE2 גדול בהרבה הרבה מאיפון 5
(נכון ל 2012) שלא לדבר על השנה S4 ולא כללנו את הדגמים הזולים של סמסונג ACE , WONDER וכו..., ולא כללנו את שאר החברות שמייצרות אנדרואיד (סוני, HTC וכו...) ואת המכשירים הסיניים לא ספרנו בכלל :)
זה מה שהבינו באפל מאוחר מידי, שדגם אחד לא מספיק...
וגם הדגם "הזול" זה בעצם אייפון 5 רגיל מפלסטיק ומחירו עדיין יקר מידי..בוודאי גם לשוק הסיני...
החידוש של אפל אינו חידוש בכלל, יש לי זיהוי אצבעות במחשב הנייד שלי מלפני 5 שנים (T43 IBM עוד לפני שנהפך ל LENOVO)...
אז חדשנות זה לא, אז למה לא שמו את זה בסלולרי קודם ?
פשוט מאוד , בגלל המחיר, לכן אפל הבינה שרק דברים יקרים יחזיקו אותה, קורא אצבע, זהב וכו...
וכמובן בגלל שאין חדשנות אז צריכים גם למכור מכשירים "זולים" .
השורה התחתונה, חדשנות כבר אין לה...סוס עייף...

אריק, אתה יודע שסמסמונג מאוכזבת הממכירות של ה S4, מעניין שהם ציפו להרבה יותר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שאלה, מה נמכר יותר בעולם, האייפון 5 או הגלקסי 4?

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני בטוח שאפשר למצוא מידע כזה ברשת, אבל...
שאלה, למה זה חושב? ולמי זה משנה?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

זה לא באמת חשוב...זה סתם מעניין?

יודע את התשובה?

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר אם הייתי ידוע לא הייתי מתחכם :)
אין לי מושג

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אפל - חזונות של סטיב ג'ובס לשלוט באנושות.

אין, נדמה לי, ספק בדבר החיבה היתרה שאתה רוחש לאפל והמוצרים שהיא משווקת, אבל עזוב לפחות את ג'ובס, האיש כבר שוכן עפר וגם אם החלומות שלו היו אלו שאתה מצמיד לו, נדמה לי שזה כבר לא כל כך אקטואלי.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מישהו יודע?

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לפי wikipedia ב 2013 איפון 5 37 מיליון גלאקסי 4 23 מיליון , אבל צריך לזכור כי גלאקסי הופיע רק במאי, אז בממוצע חודשי גלאקסי 4 לוקח בגדול...
אם נתיחס רק לדגמי הגאלקסי , אז הרבה עדיין קונים S3, אף אחד לא קונה אייפון 4 אס :)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_mobile_phones

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נו...אז מה אתה אומר?

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שאפל זה מוצרים יותר טובים אבל החקיינים הקוראנים מוכרים יותר.
כמו בהרבה מוצרי צריכה, מערב מול מזרח.
איכות מול כמות, וכו'.

מה אתה אומר שקונים יותר I30 מגולף :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
השוק מגיב לפלא טכנולוגי..

תמונות מצורפות

• Apple.jpg
    Apple.jpg
    KB 21.6 · צפיות: 470

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
צפי המכירות של האייפונים החדשים, כרגיל, לא מושפע כמעט כלל מהביקורות עצמן וכולם מציינים שהאייפון ימשיך כנראה להיות הדגם הנמכר בעולם גם בשנה הקרובה. השאלה היא האם שני דגמים נמכרים יספיקו לאפל מול מבול הדגמים ממתחרות כמו סמסונג, LG, סוני ויצרניות סיניות.

תומר
אני לא יודע אם האייפון החדש או בכלל ימכר טוב ויותר מהמתחרות,האמת שזה לא מעניין אותי בכלל.
אבל אם מסתכלים מה נפח השוק של כל מערכת הפעלה ממכשירי הסמארטפונים,מגלים שהאנדוריד משאיר אבק לאייפון.
היום היחס הוא 70 אחוז אנדרואיד,20 אחוז אפל.
אפשר להסתכל בקישורים ולראות.
http://techland.time.com/2013/04/16/ios-vs-android/

http://venturebeat.com/2013/01/28/a...one-market-share-in-2012-apple-just-under-20/

http://www.dailymail.co.uk/news/art...ses-ground-Android-3pc-drop-market-share.html

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור