איזו עדשה???

זוהרק

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, אני צלמת מתחילה. ישלי CANON 600D, עם עדשה 18-55. אני מעוניינת לקנות עדשה חדשה שתתן תמונות איכותיות. התקציב שלי הוא עד 2500 בערך.. גמישה.
אני מצלמת בעיקר אנשים. נופים, פרחים.. הכל
הציעו לי על CANON 85, CANON 17-55, TAMRON 17-50, SIGMA 17-50 CANON 18-35 ART.
אני לא ככ מבינה במצלמות, האם גם סיגמא וטמרון טובות? או לקנות רק קנון? האם שווה להשקיע בעדשה קבועה ללא זום או עם זום?
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
היי,

לפני שתחליטי מאיזה ייצרן לקנות, את חייבת להגדיר מה את בעיקר מצלמת ? עד כמה חשוב לך עומק השדה בצילומים ? עם או בלי זום ? תבדקי גם אולי את יכולה להתנסות בעדשה כזו או אחרת במקום ממנו תרכשי או אצל מישהוא שכבר יש לו עדשות...

זוהרק

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה! הוספתי למה הצרכים שלי. בעיקר לאנשים, נופים, פרחים.. אני צלמת מתחילה ורוצה להשקיע בקניית עדשה איכותית. מעדיפה עם זום.. תאמת אני לא ככ מבינה במושגים עומק שדה צמצם תריס אורך מיקוד וכו..
אגב, יש לכם רעיון על פורומים/ אתרים/ סירטונים שמלמדים בתחום?
תודה לכולכם!!! :) :) :)

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
קודם כל יוטיוב מלאאאאא...סרטונים, ואם אין לך בעיה עם אנגלית אז בכלל יש אינסוף מדריכים ודוגמאות.
המושגים אולי נשמעים מפוצצים אבל אפשר להבין הכל בחצי שעה של הסבר ודוגמה במקום.
"אנשים, נופים ופרחים" - היגדרת בדיוק נפלא את כל הטווחים האפשריים...:כל-הכבוד:...:)....
תתחילי אולי במה שתצלמי הכי הרבה כי העלויות גבוהות יחסית ואין עדשה אחת שתוכל להקיף לך הכל...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
עדשות קנון 17-55 היא עדשה מעולה, אבל לא ממש זולה המקבילות מבית סיגמא או טמרון 17-50 הרבה יותר זולות. קצת פחות מוצלחות, אבל עדיין עדשות מאוד טובות ופתרון מאוד מוצלח לקבל טווח זום יפה גם רחב מספיק לצילומי נוף גם צמצם גדול (כדי ללמוד מה היתרונות של צמצם גדול)

כך שאני מאוד ממליץ על העדשות האלו - סיגמא נחשבת טובה יותר, אבל בסוף הרוב רוכשים טמרון :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור