איזה נציגיות חסרות לנו בארץ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
יש בארץ יותר מותגים מלקוחות.
לא חסר פה כלום....(לדעתי)
לדעתי התשובות מאד משתנות בהתאם לרמת המחיר של המוצר.
אם אני לקוח שמחפש לקנות רכיב באזור 100,000 ש"ח אין כמעט מה לשמוע.

הרבה נציגויות, מעט מלאי. יבואנים שמנסים למכור לך אויר. יבואן שלא מחזיק מלאי של מוצר מאד יקר שורף מבחינתי את המותג, כי:
1. "אחריות" או "שירות" של יבואן כזה, זה פשוט אומר סידור שלו עם המעבדה הקרובה לחנות. הרי הוא לא ישלח את המוצר לחו"ל כ"כ מהר, וגם אם כן- זה משהו שאפשר לעשות לבד.
2. גם אם כבר החלטתי להמר, אותו יבואן מקשה עלי לקנות את המוצר במקום אחר כשיש לי הזדמנות טובה יותר כי בהרבה מקרים אתקל בסירוב של המוכר - לא רוצים קונפליקט עם יבואן מקומי.

לי חסרות נציגויות של fm acoustics, soulution, nagra ועוד כמה. אבל זה לא משנה. כמו שאמרת, עם הנציגויות שיש פה אפשר עדין היה לעשות שמח. הבעיה שהרוב זה "קטלוגים". הסיבות מובנות. אבל זה מכריח אותנו לעשות הימורים. ובניגוד לנמר, זה לדעתי - ברוב המקרים - לא טקטיקה נכונה. לדוגמא: יבואן שכולנו מכירים חשש למכור לאודיופיל שכולנו מכירים קדם מגבר של חברה שכולנו מכירים בדגם אחד בכיר יותר ממה שכבר היה לו, בטוענה שהאימפדנס של היקר יותר לא יתאים למגברים שברשותו. במקרה היה לו גם כזה להדגמה שלקח מלקוח אחר. (ואם לא היה לו?) בגלל שהיבואן שכולנו מכירים הוא כזה תותח, אז הוא צדק. הקדם היקר יותר באמת לא ישב שם טוב. אז אבוי לו לאודיופיל (שכולנו מכירים) אם היה מהמר על זה. לקחת 50,000 ש"ח וכמה חודשי המתנה ולהחליף אותם בעוגמת נפש.

כל מה שנשאר הוא לעבוד קשה על הגדלת קהל האודיופילים, ולגדל אותם מאפס, כדי שהשוק יגדל קצת ויהיו לקוחות בקצה של הקצפת עוד 10 שנים. יופי.

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
לא יודע אבל תמיד הטרידינ עם אמיר ארמה היה הגון ולא הזדקקתי למכירה חופשית עם קונים “אודיופילים”

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
האודיו הנחשק כמעט
לא מגיע ללוחות עובר בשו שו במחרז.

m-g

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לחברה הנ"ל חסרה נציגות וממש חבל, חברה קנדית מצויינת.
http://www.fluance.com/

ניתן בכל זאת להזמין דרך אייבי או אמזון אני בחרתי מאמזון היות ולא שולחים לארץ
נעזרתי באתר: https://buyamerica.co.il/
הוזמן הפטיפון : RT81

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
עדיף שלא תהיה נציגות...

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
למה לא שיהיה גם היצע טוב בתקציבים לא גבוהים .

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
בחלק מהמקרים נכון , פונים ישירות ליצרן ,מקבלים שרות מעולה ,ללא סחבת ומחירים דומים ליבואן ובלי בלבול מוח של מכון תקנים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בחלק מהמקרים נכון , פונים ישירות ליצרן ,מקבלים שרות מעולה ,ללא סחבת ומחירים דומים ליבואן ובלי בלבול מוח של מכון תקנים.

כשמדובר בהיי אנד, בדרך כלל עם יבואן מקומי זה זול יותר

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
simaudio

חברה מעולה ומוצרים יוצאים מהכלל,
בעבר היה לה ייצוג בארץ והופסק היות ודרישות המלאי מליין המוצרים שלה מכל יבואן הן אסטרונומיות,ובכל זאת (לדעתי) מדובר באחד יצרני האודיו הטובים ביותר על הגלובוס
האינטגרייטד שלהם I-7 הינו חלום רטוב מבחינתי.
יש יבואן שלהם בארץ ארמה אודיו

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
הייתי שמח לראןת יבוא של סולושן השווצרית ,ויטוס אודיו ורמקולים של אסטלון

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
יש מלא חברות גם ישנות וגם חדשות יש חברה מאוד מענינת שנקראת BESPOKE אני חושב חברה אנגלית

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
חברת רמקולים מעניינת , שהייתי רוצה לראות בארץ הקודש. ביקורות נילהבות ברשת ומגוון סדרות לכל תקציב.http://www.rossofiorentino.com/en/home.asp

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אייל. לפי הפריטים שאתה רוצה שיגיעו לכאן נקבל בהחלט הצגה ישראלית מרשימה בתערוכה. השאלה היא כמה באמת ישימו כסף ויקנו מוצרים במחירים האלה?

אני חושב שמה שיש בישראל מספק בהחלט כל אודיופיל מדופלם ככל שיהיה.
אחרי הכל, כמה מערכות מסתובבות בישראל במחירים של מעל 200,000 דולר? אני יכול להגיד לך שהמספר הוא פחות מ-10 כאלה. ובלי קשר, אלה שיש להם מערכות במחיר הזה, אינם נוטים לשתף זאת בפורומים משום שכאן בישראל, להבדיל מארצות הברית ואירופה, אודיופילים שיש להם פחות לא אוהבים לשמוע שיש למישהו יותר.

אני חושב שהשוק שלנו, כפי שהוא, יציב מספיק בשביל שלא תנחת כאן עוד נציגות אולטרה היי אנד נוספת אחת (חוץ מאנלוג).

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני הייתי רוצה לראות בארץ נציגות לחברות הבאות:
Lyra
Avid
Bmc- שכרגע לפי מה שידוע לי כבר ללא נציגות.
Triplanar
Hanss acoustics

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
solution
vapor audio
hanss acoustics
Lanche
חברות שתמיד תמיד עניינו אותי. אלו מהן שהופיעו במינכן דאגתי לבקר אותם כל יום ופשוט נהנתי!

בתכלס, יש בארץ אחלה מבחר שבעולם. באמת.
הבעיה מבחינתי היא אחרת: אין מבחר של מלאי אצל מירב היבואנים.
המדפים בחדר האחורי (מחסן) דיי ריקים... וזה אותי מבאס טילים.
לא מוכן לרכוש עיוור ומצד שני הרבה דברים אין ברירה אחרת כי אין במלאי אז אין לשמוע בבית. וזה רבותי אותי ממש מבאס!

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
אייל. לפי הפריטים שאתה רוצה שיגיעו לכאן נקבל בהחלט הצגה ישראלית מרשימה בתערוכה. השאלה היא כמה באמת ישימו כסף ויקנו מוצרים במחירים האלה?

אני חושב שמה שיש בישראל מספק בהחלט כל אודיופיל מדופלם ככל שיהיה.
אחרי הכל, כמה מערכות מסתובבות בישראל במחירים של מעל 200,000 דולר? אני יכול להגיד לך שהמספר הוא פחות מ-10 כאלה. ובלי קשר, אלה שיש להם מערכות במחיר הזה, אינם נוטים לשתף זאת בפורומים משום שכאן בישראל, להבדיל מארצות הברית ואירופה, אודיופילים שיש להם פחות לא אוהבים לשמוע שיש למישהו יותר.

אני חושב שהשוק שלנו, כפי שהוא, יציב מספיק בשביל שלא תנחת כאן עוד נציגות אולטרה היי אנד נוספת אחת (חוץ מאנלוג).
מסכים לגמרי.. אבל ההגדרה היתה אילו נציגויות היית רוצה לראות בארץ..ללא תוספת האם זה בהלימה לשוק.
ובאותו העניין.
דעתי היא שלא חסר פה כלום ,נהפוך הוא, ההצע גדול פי כמה מהביקוש.
מגמתית השוק הזה התחרפן לגמרי .
כל אחד ששם נגד וקבל בקופסה מהודרת מבקש עלות של חדר בתל אביב .
השוק הזה הפך להיות לא ראלי .. וזו מגמה מאוד מוזרה .
שוק קטן גם ברמה עולמית ביחס לכוח הקניה .
רוב היצרנים עובדים על ווליומים נמוכים ומנפחים מחירים ללא פרופורציה .
מעטים היצרנים שמנסים לפחות בפא הכלכלי לשמור על איכות וכוח קניה רחב.
בשונה משווקים אחרים כגון יאכטות ..זה שוק מראש שהווליום שלו קטן ועליות מטורפות שמתאימות לבעלי ממון רב , שוק האודיו לטעמי צריך להיות פתוח לקהל רחב יותר עם עליות ראליות יותר .

נמר תגיד כמה דם חדש ניכנס לתחום הזה בחמש שנים האחרונות .
תן לי להזכיר לך שלא מזמן כשעוד היינו באתר הכחול כמות הדם החדש שניכנס כל חודש היה מטורף.
והיום אותה הלהקה , אותם המשדרגים .

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אתה יוצא מהנחה, כי המדד לכך הוא כמות גולשי פורומים.
על סמך מה?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
רוב חבריי האודיופילים והמשקיענים
אינם גולשים בשום אתר.

וגם כמות הגולשים פה באתר
שבאמת רציניים ומשקיעים אפשר לספור על שתי זוגות ידיים ואולי קצת מעבר...
בקיצר לא מדד לכלום.

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
תבדוק כמה חברות אודיו מגלגלות נניח מחזור של 20 מליון דולר.
ולמה בחרתי דווקא בהקיף מחזור כזה ..
תבדוק מה המחזור של ווילסון אודיו שנחשבת לאחת החברות היותר רציניות וותיקות בתחום.
אחרי זה תעבור לחברה כמו ניים שקהל היעד שלה הוא מהענקים בתחום , ואחר כך תבדוק מה המחזור של דווילה לפני ואחרי הפנטום.
פוקאל ולא חסר .

ואז תבין.

רוב החברות האיזוטריות עובדות על מחזורים נמוכים , הקפי מכירות נמוכים , ומכאן נגזרת עלות ההזויה של מוצר .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור