איזה נציגיות חסרות לנו בארץ?

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אבל גם היבואנים שלנו משלמים גנים והולכים למכולת ,גם להם יש משכנתא ,ראית יבואן עם מרצדס? למה לעזאזאל הם צריכים לממש גחמות של אודיופילים מזילי ריר שמביאים להם זוג נעלי בית ישנים כטרייד ?

(lol)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר לנציגויות שחסרות "ברקלי אודיו " היה נחמד אם היה זמין.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אח שלי רכש לפני כחודש מיבואן רמקולים (מתצוגה ובמחיר תואם), והחזיר כטרייד-אין רמקולים שרכש כמה שנים קודם לכן - כבר אז רכש אותם כמשומשים.
הוא קיבל עליהם זיכוי בסך 75% (!) מהמחיר ששילם בזמנו לאותו יבואן.
אם כל היבואנים היו נוקטים מדיניות דומה - זיכוי של 75% על ציוד שנרכש אצלם בעבר, חדש או משומש, בעת שדרוג, אולי היה ללקוחות יותר קל לשדרג?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כפי שאני מבין גם ברוך גליסקו מציע מחיר טרייד אין הוגן.
לא יודע אם 75 אחוז (לא נראה לי) אבל בהחלט מרשים למדי.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כפי שאני מבין גם ברוך גליסקו מציע מחיר טרייד אין הוגן.
לא יודע אם 75 אחוז (לא נראה לי) אבל בהחלט מרשים למדי.

גם אילן טמיר מניים נותן הנחות יפות ובנוסף לוקח בטרי יד ,במיוחד ציוד ניים. וכאשר אין צורך לשדרג הוא בכנות לא אופיינת למנטליות הישראליות מנסה לשכנע להשאר אם הציוד הקיים.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אלדר למה זוג נעלי בית ישנים????
לדוגמה יש לי TACT מילניום MK2 -ריטייל 10000$ כמה נראה לך שאקבל עליו אצל היבואנים ?כמה מתוכם יהיו מוכנים לזכות??
יש לי מונובלוקים של CARY 100W מנורות פר צד משודרגים ע"י CARY עם קבלי שמן בספק ,רכיבים ברמת איכות גבוהה
עם ריטייל של 5000$ -כמה יזכו אותי?יהיו מוכנים לקבל אותם?
היתה פה תגובה של אחד מהיבואנים שאני יודע במפורש שסירב לזכות על מוצרים שהוא עדיין מוכר,עדיף שלא היה מקיש על המקלדת. יש הרבה דוגמאות

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה אתם חושבים, שיבואן שמזכה גבוה בטרי יד אין יהיה גם גמיש במחיר של המוצר החדש.?
בסופו של יום היבואן צריך להרוויח את הסכום שהוא מצפה לו מהיכן שהוא.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מה אתם חושבים, שיבואן שמזכה גבוה בטרי יד אין יהיה גם גמיש במחיר של המוצר החדש.?
בסופו של יום היבואן צריך להרוויח את הסכום שהוא מצפה לו מהיכן שהוא.

תתפלא.
אפשר גם וגם - להיות הוגן בתמחור / להיות מאוד הוגן בטרייד אין -של מוצרים שנרכשו אצל אותו היבואן
הלוואי וירבו כאן עוד כאלה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תתפלא.
אפשר גם וגם - להיות הוגן בתמחור / להיות מאוד הוגן בטרייד אין -של מוצרים שנרכשו אצל אותו היבואן
הלוואי וירבו כאן עוד כאלה.
לא נראה לי שמישהו פה ירכוש מוצר (לא איזה מכשיר פלא) ביד שניה במחיר 75% ממחירו כחדש....
לכן אם מישהו מקבל 75% בטרייד אין על המכשיר שלו אז כנראה הוא לא קיבל את המחיר הנמוך ביותר שיכול היה לקבל על המוצר החדש.
הכל מסתכם במספרים, והשאר זאת רטוריקה שיווקית.

נקדי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
רוזי, לגמרי לא !

איל פור במדיניות מוצהרת רוכש ב-75% את המוצר הישן שנקנה אצלו ואילו על המוצר החדש הקונה משלם רגיל.
אני אומר זאת מניסיוני, קניתי אצלו כמה מוצרים ורק אחרי שקיבלתי ממנו מחיר על החדש, אמרתי לו שאני קונה ב'טרייד אין'.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
רוזי, לגמרי לא !

איל פור במדיניות מוצהרת רוכש ב-75% את המוצר הישן שנקנה אצלו ואילו על המוצר החדש הקונה משלם רגיל.
אני אומר זאת מניסיוני, קניתי אצלו כמה מוצרים ורק אחרי שקיבלתי ממנו מחיר על החדש, אמרתי לו שאני קונה ב'טרייד אין'.
סבאבה,
אני לעומת זאת מאמין שללא טרייד אין ב 75% ממחיר הישן, תוצאות המו"מ על מחיר החדש היו שונות.
(וזה מניסיון ספציפי)..

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
[SUB][SUB][/SUB][/SUB]בעקרון יש 2 נציגויות שהייתי שמח לראות מאחר שמדובר באמת במוצרים מעולים (מניסיון ארוך עם 2 החברות הללו):
1. Zu Audio
2. Wyred 4 Sound

בשני המקרים מדובר בחברות אמריקאיות שמוכרות direct לצרכן ולכן מייצגות ערך גבוה לכסף, מה שאולי גורם ליבואנים שיהיה פחות משתלם לייצג אותם (היה להם ייצוג בעבר שהתמסמס).

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
לא נראה לי שמישהו פה ירכוש מוצר (לא איזה מכשיר פלא) ביד שניה במחיר 75% ממחירו כחדש....
לכן אם מישהו מקבל 75% בטרייד אין על המכשיר שלו אז כנראה הוא לא קיבל את המחיר הנמוך ביותר שיכול היה לקבל על המוצר החדש.
הכל מסתכם במספרים, והשאר זאת רטוריקה שיווקית.

אפשר גם לקבל זיכוי של 110% ,מסרתי פטפון רגה פלנר 3 וזרוע rb 300 וקניתי לין lp 12 חדש וזרוע aro בפחות מהיבואנים בזמנו ,סטראוטיפ ושרות דהלוקס.
כאשר אתה מחליף מוצר בינוני למוצר יקר הזיכוי יכול להיות בקלות 75%. הרווח על המוצר היקר כולל הנחה הוא מספיק גבוה שהמוצר הזול יבלע בתוכו.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
למה רוב אלה שעסוקים בלחפש את מה שאין כאן בארץ לא באים לראות את מה שיש?
מה שיש שם ורוד, מה שיש כאן שקוף.
אולי כי בדור האינסטנט המושג חדש מחזיק מעמד יומיים? מרגע שהגיע כבר נהיה ישן ולא מעניין?
בארץ לא חסר כלום. יש אפילו יותר מדי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אפשר גם לקבל זיכוי של 110% ,מסרתי פטפון רגה פלנר 3 וזרוע rb 300 וקניתי לין lp 12 חדש וזרוע aro בפחות מהיבואנים בזמנו ,סטראוטיפ ושרות דהלוקס.
כאשר אתה מחליף מוצר בינוני למוצר יקר הזיכוי יכול להיות בקלות 75%. הרווח על המוצר היקר כולל הנחה הוא מספיק גבוה שהמוצר הזול יבלע בתוכו.
ואני אומר לכל המילטון פרידמנים פה, שבכלכלה אין - יש מאין.
זה משחק סכום אפס בסופו של דבר, וההנחה תגיע מהמכירה או מהטרייד אין - בסוף יש עלות כוללת, שבתוכה יש את הרווח שלו מצפה הסוחר.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
אני מסכים עם עפר שחורי ואחרים שלא חסר כאן.
ובכל זאת הסיפור שלי על חברה שמאד חסרה לי בארץ לפני כשנה כשהתחלתי לחפש רכיבים למערכת.וזכרתי איך התפעלתי ממוצרים שלה לפני כ 10 שנים במיוחד ממערכת של חבר שאח"כ גנבו לו אותה. ושנים ידעתי שיום אחד כשאוכל להשקיע במערכת, ארצה מכשירים ובמיוחד נגן cd מהחברה הזאת. Linn. ולא מצאתי מישהו שמוכר אותה בארץ והם כבר כנראה לא מיצרים כלל נגני cd, ובכל זאת לא קניתי נגן cd עד שהשוואתי אותו לנגן ישן של linn ונחה דעתי שמה שקניתי עדיף. וחשבתי כבר שלא אזכה ללין במערכת עד שנפלה לידי האפשרות לקנות פטיפון משומש משנות ה 70 של לין.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אחלה דיון.
במקרה נתקלתי בו ותהיתי למה לא ממשיכים אותו הרי יש לא מעט נציגויות שחסרות לנו בארצנו :)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
יש בארץ יותר מותגים מלקוחות.
לא חסר פה כלום....(לדעתי)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור