איזה מצלמה לקנות?

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מחפש מצלמה לטיולים לבית {צילומי משפחכה}
יש לי מישהו בעבודה ששי לו 600d של קנון ממש המליץ לי .ניסתי לחפש אותה ואמרו שכבר אין אותה הציעו לי את 700d בזמן שאני קורא באתרים קראתי שיש מצלמה קטנה וטובה a6000
מה אתה ממליץ ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ברוך הבא מוטי,

הקנון 600D כמו גם 700D אלו מצלמות DSLR גדול ולא קלות, לא בטוח שזו הבחירה הקלה והנוחה עבור טיול.
הסוני A6000 בהחלט הופציה קטנה וקלה יותר ןעם איכות תמונה לא פחות טובה (לדעתי אפילו יותר טובה מהקנון), אבל זה סט קצת יותר יקר. אם יש לך את התקציב למצלמה כזו עם עדשת קיט - אני ממליץ בחום, בטוח שיתאים לך.

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז אני מבין שכדאי ללכת לכיון של a6000 הבנתי שבמצלמה הזאת אין ענית האם אני יצליח לצלם בשמש?
בנוסף מה דעתך על המצלמה של s7 ? אולי עדיף ללכת לכיון הזה .
אני ממש מתלבט ולא יודע מה לעשות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
למצמה הזו אין עינית אופטית אבל יש עינית אלקטרוית שמראה בדיוק את התמונה שאתה הולך לצלם.

אני לא יודע מה התקציב שלך אם אתה יכול לרכוש סוני A7 או A7S זא הן עדיפות על A6000, אבל גם יקרות יותר.
חושב להבין שתמיד אפשר למצוא מצלמה טובה יותר כאשר יש תקציב גבוהה יותר, השאלה האם זה באת מחוץ - במקרה שלך אני לא בטוח?

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוקר טוב כרמי
זה מצלמות ממש יקרות בשבילי .
האם אני יכול להסתדר עם עדשת הקיט של סוני
A6000 with 16-50mm
התמונות יצאו טובות?
האם אתה מכיר מקום שאפשר ללכת ליראות את המצלמה ולצלם איתם באזור המרכז?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
עדשת הקיט 16-50 של A6000 היא עדשה בסדר ומספקת תמונות לא רעות חבר לי רכש את העדשה הזאת עם מצלמה מתקדמת יותר הסוני A6500 והוא מרוצה מהעדשה - כן יש עדשות טובות יותר ויקרות יותר :) אבל אפשר לחיות עם העדשה הזאת.

אני לא מכיר מקום בארץ שנותן לצלם עם מצלמות לפני רכישה - אחרי הכל אתה לא היית מוכן לרכוש מצלמה חדשה שאחרים צילמו איתה לצורך בדיקה שלה. יותר מכל כדי לדעת עם התמונה טובה צריך לראות זאת על מחשב לאחר מכן, על המסך המצלמה זה בטוח יראה טוב.

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז אם אני לכיוון של a6000+עדשה קיט
אני רוצה בסהכ הכל לצלם את הילדים בטיולים .ורוצה תמונות שאוכל לפתח אותם באיכות טובה .
בהתחלה רציתי בכלל לקנות את 700d הבנתי שהיא גדולה
האם יש לך המצלמה למצלמה יותר טובה מa6000 עד לסכום של 2900.?
האם יצא ליראות תמונות על המחשב של המצלמה של a6000+הקיט ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אנחנו מוצאים את מצלמות ה dslr מהתמונה, אין סט שיספק איכות תמונה טובה יותר בתקציב הזה.

להסיר ספק אין מצלמות עם איכות תמונה טובה יותר מה a6000 בתקציב הזה. מצלמות dslr זולות כמו ניקון d3300 עם עדשת סיגמא או טמרון 17-50 עם צמצם f2.8 עבור ניקון יכול לספק יתרונות בגלל עדשה טובה יותר, אבל עדיין מדובר על dslr עם עדשה כבדה והיתרון כאן הוא רק עדשה טובה יותר, אבל כדי להכניס אותה לתקציב בחרתי דגם זול יותר של dslr.

לאחר שאמרתי כל זאת, לאור ההבנה שלי, השורה התחתונה היא שאני ממשיך להמליץ על סוני a6000 עם עדשת קיט

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקי אז כניראה אני הלך בכיוון של הסוני
ידוע לך אם יש זיהוי פרצופים סוני ?
בכל אופן תורה רבה העל העזרה

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
לפני שאתה הולך על הסוני שזו בחירה טובה, אבל לא הכי טובה לדעתי בתקציב הזה בסטילס, תשקול את הניקון 3400 ששוקלת כמעט אותו דבר ותצרף לה את הסיגמא 17-50 2.8 ששוקלת יותר אבל טובה יותר אופטית. אתה בתקציב שלך עם תוצאות יותר טובות. [אפשר לשקול, תרתי משמע, גם את ה 5300]
אגב, להחזיק את המצלמות והעדשות יוכלו לתת לך בחנות כדי להתרשם.

מוטי35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
עמי שלום
הבעיה שאני לא רוצה ליסחב את מצלמה גדולה לטיולים .בהתחלה בכלל רציתי ללכת לקנות את 700d של קנון
שראיתי אותה פיזית היא ממש גדולה בשבילי .מה אתה חושב שהסוני לא משהו?

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
אוקי אז כניראה אני הלך בכיוון של הסוני
ידוע לך אם יש זיהוי פרצופים סוני ?
בכל אופן תורה רבה העל העזרה

שלום לך
יש ברשותי SONY A6000
עם עדשת קיט המצויינת + מספר עדשות SONY נוספות לצרכים שונים .
מצלמה למחירה יוצאת מן הכלל . וזוהי בכלל המצלמה הראשונה שלי ה"PRO" יחסית לקודמת .
צילום וידאו מעולה בכמה פורמטים אבל מוגבל עד 21 דקות וקצת יותר, תלוי בפורמט וחום חיצוני.
יש לה זיהוי פרצופים . רשום אותם . ומיד עם הכנס הפרצוף הרשום תעקוב אחריו - יש הפעלת הפונקציה .
זיהוי חיוך . וצילום אוטומטי אם תרצה .
פוקוס מושלם על העין
הגדרות רבות יש למצלמה .
ומצבי צילום רבים ISO ענק
חיישן APS-C
תמונות יוצאות מן הכלל בFIN אפילו וכמבן בRAW שאומנם לא עושה שימוש בפיתוח התמונה אך אוגר פעמים לארכיון שלי .

פנה אלי בפרטי אפנה אותך לצילומים שלי לאתר מסויים
המשך יום מעולה .

עמי חסון - בלוג עמי

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
עמי שלום
הבעיה שאני לא רוצה ליסחב את מצלמה גדולה לטיולים .בהתחלה בכלל רציתי ללכת לקנות את 700d של קנון
שראיתי אותה פיזית היא ממש גדולה בשבילי .מה אתה חושב שהסוני לא משהו?
שלום מוטי,
הקנון 700 שוקלת 580 גרם הניקון 5500 שוקלת 420 גרם וה-3400 פחות מ-400 גרם. באחוזים אלו הבדלים משמעותיים.
לגבי הסוני 6000 זוהי מצלמה טובה מאוד יחסית למחירה [בסוני יש קצת אי סדר בתפריטים ואישית אני לא אוהב עינית שאינה אופטית בתנאי אור לקויים] בלי קשר לכך, אם הנושא הוא איכות הסטילס אז הצמד שהוצע לך רפלקס של ניקון [אישית מעדיף את סדרת ה5300 ומעלה אבל גם ה3400 ראויה מאוד] ועדשת סיגמא 17-50 2.8 ייתנו תוצאות טובות יותר מהסוני ועדשת הקיט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור