אחת החוויות האודיופיליות היותר מענגות שלי

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
יצא לי לקפוץ היום ליגאל סבו להאזין להרבת' 40.2, ספינת הדגל של החברה. בתור מישהו שהתחיל את דרכו בתחום עם רוג'רס והמשיך להרבת' 5, מאוד מאוד סקרן אותי לשמוע את הדגם הזה כבר תקופה מאוד ארוכה. לשמחתי אחרי תקופת המתנה עד שיתפנה הצלחנו לתאם להיום סשן.

את שאר הסטאפ אני מכיר ממש ממש טוב - יש לי את אותם רכיבים בבית - דאק - בל קנטו 3.7 והגברה M.C 701. הכבילה ברמה פחות גבוהה ממה שיש אצלי. יצא לנו להאזין לרדיוהד, אהוד בנאי, סטיבי ריי ואן, ברנפורד מרסליס, פינק פלויד, פטריסיה ברבר בין השאר.

הרמקול סיפק סאונד אוורירי, פתוח, טבעי מאוד (ווקאל מדהים, מדהים, מדהים!). הבמה הייתה ענקית (אבל לא ברמה של גודל מוגזם. כל כלי עם הפרופורציות הנכונות שלו - קונטרה באס עם הפריטה והנפח שמגיע איתה, גיטרות, תוף רגל - הכל עם הגדרה נכונה) - יצאה מגבולות הרמקולים לכל כיוון. הבאסים ירדו נמוך, אבל במקביל היו מאוד הדוקים. הופתעתי, כי הבאס ב-5 ממש לא כזה, אלא עם יותר אקסטנשן. הבמה הייתה פשוט מהממת. פרטים שהיו בחלק האחורי של ההקלטה (למשל, הילדים בקטע של another brick in the wall), ההליקופטר שירד - עם כל הנפח, הגודל והפירוט שכרוך בקטע הזה; הפריטות של סטיבי ריי, המשקל של כל כלי - פשוט מרשים. היכולת של הרמקול להתמודד עם ווקאל, אני מודה, לא הפתיעה אותי. הוא אחד הטובים בתחום הזה, אני חושב שגם השונאים שלו יודו בזה. היכולת של הרמקול להתמודד עם רדיוהד וסטיבי ריי בצורה *כזו* משכנעת הייתה הבשורה הכי גדולה מבחינתי. גם ההרבת' 5 עושה את זה יפה - האח הגדול שלו עושה את זה מדהים.
הרמקול לא זול, הריטייל שלו סביב ה-18 אלף דולר - אבל יצא לי לשמוע כמה וכמה רמקולים ברמות המחיר האלו (וצפונה), וזו אחת התוצאות הטובות ביותר ששמעתי.

המחשה ויזואלית:
IMG-20170413-WA0002.jpg

תמונות מצורפות

• IMG-20170413-WA0002.jpg
    IMG-20170413-WA0002.jpg
    KB 78.8 · צפיות: 569

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לא שמעתי את הדגם הזה, אבל שמעתי כמה אחרים קטנים יותר של הארבת' ואפשר לדמיין מה נפח התיבה עושה. בכלל, אחד הדברים שאני אוהב אצל הרבת' וספנדור (ובזמנו גם אצל רוג'רס ז"ל) זה העיצוב הפשוט, הכאילו מתריס בפשטות שלו. ה 40.2 נראה כמו ארגז לחם בחלק האחורי של משאית חלוקה משנות החמישים, והניגוד למה שיוצא ממנו פשוט מעיף את הראש אני מתאר לעמי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
המבנה של הרמקול הזה אינו אופנתי כיום... וחבל שכך.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
נכון המבנה אולי לא אופנתי אבל יש בזה גם יופי יחודי לטעמי.וגם נשמע טוב ...אחלה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
I'
איך כתבת לי נשמע בשמיים.
ועניתי במחיר הזה חסר שלא
icon_wink.gif

האזנה חטופה מאוד אצל יגאל נשמע לעילא
good.png

m

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יגאל יותר לבנות תמהילים מדהימים באודיו. ובכלל, הרמקולים הללו פשוט נהדרים.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אחלה פוסט. נשמע שמדובר ברמקול מדהים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור