אחד על אחד עם חברת הכבלים AudioQuest

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תשמע
אני יכול לייצר לך בקלות כבל רמקול שאתה תשמע זוועות עולם - כאילו הסאונד יוצא דרך טלפון
במקרה של כבל דיגיטלי - אי אפשר
אין דבר כזה בכבל רשת או ב usb שיתלבשו על האודיו הפרעות
אם חבילה לא מגיעה בשלמות - היא נשלחת שוב
לא יכול להיות שביט יגיע שגוי ולא יזרק ולכן אין אפשרות שתהיה לזה השפעה על איכות הסאונד
בדיוק כמו שאם תוריד קובץ התקנה מהרשת מספיק ביט אחד שיתחלף כדי שזה לא יעבוד והעובדה שאנחנו מורידים תוכנות ומתקינים בלי סוף
אני לא אומר שאין השפעות אחרות - זה לא האיכות של הכבל מבחינת חומרים
ההשפעה יכולה להיות בצבע הכבל באותה מידה
אני ממש לא מבין במחשבים, ביטים, בייטים וכל הסלט הזה אבל מה שכן, אני מבין במוזיקה, מבין בסאונד, יודע להקשיב והאוזניים שלי טובות! מודיע לך חד משמעית שלמרות כל התיאוריות שאפילו לא טרחתי לקרוא בפוסט שלך, הבדלים בין כבלי רשת שמיעים! נזכיר בפעם ה100 את ההדגמה שהיתה אצל גבי מסאודקווסט לכבלי נורדוסט בה 20 אודיופילים ללא יוצא מן הכלל שמעו הבדלים, לדעתי ההבדלים היו מאוד משמעותיים ואחרי אמרו שזה היה רק בנקודות...

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
סתם שתדע
בבריטניה יש חוק שאוסר לפרסם כבל רשת עם המילה אודיופילי כי זו הונאה
אני לא אומר שאתם לא שומעים הבדלים אבל זה לא קשור לכבל

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני רק רוצה שמישהו יביא לי פעם אחת כבל רשת שנשמע ממש זוועה עם דיסטורשין מטורף
אם הם יודעים לייצר כבלים מעולים נראה אותם מייצרים כבל גרוע - כזה שיסגור את הויכוח הזה אחד ולתמיד
כנ״ל לגבי כבל usb וכבל hdmi
חלקם מייצרים בכוונה כבלים גרועים כדי שכאילו עם מערכות עקומות או טעם משונה בסאונד יקנו ויהנו.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
סתם שתדע
בבריטניה יש חוק שאוסר לפרסם כבל רשת עם המילה אודיופילי כי זו הונאה
אני לא אומר שאתם לא שומעים הבדלים אבל זה לא קשור לכבל
לאורך ההיסטוריה נחקקו המון חוקים חלקם סתם מטופשים, חלקם מרושעים, חלקם לטובת המקורבים וממש מעט מאוד חוקים לטובת האזרחים...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לאורך ההיסטוריה נחקקו המון חוקים חלקם סתם מטופשים, חלקם מרושעים, חלקם לטובת המקורבים וממש מעט מאוד חוקים לטובת האזרחים...

כתבה משעשעת על חוקים ו"היגיון"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4336717,00.html

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יש לדעתי בלבול מסויים בפורום, אני כותב כי זה חוזר על עצמו, בין חוקים של רשויות לחוקים עליהם מדברים הטכנוקראטים.
חוקי רשויות הומצאו על ידי בני אדם והתשתית שלהם היא פילוסופית.
התשתית של החוקים עליהם מדברים הטכנוקראטים היא הפיזיקה.
אין קשר בין הדברים למרות המילה המשותפת: חוקים.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור