אז מה חדש ב-Or Audio ? מוזמנים ל-"Cocktail" מפנק נוסף ....

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
אוקיי עכשיו השאלה היא איך זה מתבטא בסאונד.
ה 45 בטח לא ברמה של הדאק שלי ואולי ה pro מתקרב.
שווה לבחון?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שווה לבחון?

אתה מחפש חיזוקים, או רוצה ללמוד?
מציע לך לאמץ כלל ברזל: תמיד שווה לבחון.
אל תלמד רק מקריאה או מסיפורים של אחרים. נסה תמיד לשמוע בעצמך.
חג שמח.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
שווה לבחון?
על מה אתה מתבסס שאתה אומר ששלך טוב יותר? על הבדלי המחיר? רק אם תשמע תדע מה יותר טוב עבורך והדגש הוא על עבורך.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
תראה, כמי שכבר היגיע לרמה מסוימת פסיכולוגית קשה לו לחשוב על ירידה ממכשיר של 8000 אירו ל 5000.
אבל אחד מחברי בחן מכשיר של 30000 מול מכשיר של 70000 ולדעתו הזול היה יותר טוב אז הכל יכול להיות

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תראה, כמי שכבר היגיע לרמה מסוימת פסיכולוגית קשה לו לחשוב על ירידה ממכשיר של 8000 אירו ל 5000.
אבל אחד מחברי בחן מכשיר של 30000 מול מכשיר של 70000 ולדעתו הזול היה יותר טוב אז הכל יכול להיות
אל תשכח שזה גם עניין של התאמה ליתר רכיבי המערכת ולטעם אישי. ממליץ לך לשמוע, בכל אופן, שיהיה בהצלחה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אל תשכח שזה גם עניין של התאמה ליתר רכיבי המערכת ולטעם אישי. ממליץ לך לשמוע, בכל אופן, שיהיה בהצלחה

זה עניין של שכנוע עצמי לא פחות :)

or-audio

אוהב את התחום
מעורבות
322
נקודות
63
משלוח נוסף של Cocktail הגיע
x45pro x50pro x45 - black
חג שמח

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מה התימחור של הx45 x45pro

ostrer73

אוהב את התחום
מעורבות
37
נקודות
28
גם אני התחדשתי!!! קוקטייל :שתוי: מדהים x50 pro בצבע שחור (לדרישת המפקדת) תפס את מקומו (בעצם החליף את מקומו של cambridge audio cxu). מה אומר לכם? מדהים בלשון המעטה! כל החששות שלי לגבי ההתקנה היו מיותרים - הפשטות והיעילות של תפריטי ההתקנה גורמים לכל התהליך להיות מהיר וקל. והנה צלילי המוזיקה הראשונים מילאו את הסלון ו.... הרגשתי שעליתי כיתה, בעצם זינקתי מיסודי לאוניברסיטה :). אהבתי את ה-cambridge ששירת אותי נאמנה (ובעצם ימשיך לשרת אותי בתחום הווידאו) אבל מדובר בהבדל כל כך דרסתי!!! נעזוב את כל ה"מושגים האודיופיליים" ונגדיר את זה אחרת - עולם המוזיקה נפרש מולי מחדש :מנצח:.
תודה רבה למרק שתרם מהזמן ומהידע שלו, תודה על נכונות לעזור ולהסביר. הביקור אצל מרק משאיר טעם של עוד.
בנימה אופטימית זו אני מאחל לכל חברי הפורום חג שמח והגשמת חלומות:בעד::בעד::בעד:

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
689
נקודות
113
תתחדש.
אני כבר איתו כמעט חודש. נהנה מאוד. סוף סוף גם בעיית האינטרנט נפתרה אצלי (מעבר להוט) והתחלתי להאזין למדיה מהקובוז
תענוג

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
גם אני התחדשתי!!! קוקטייל :שתוי: מדהים x50 pro בצבע שחור (לדרישת המפקדת) תפס את מקומו (בעצם החליף את מקומו של cambridge audio cxu). מה אומר לכם? מדהים בלשון המעטה! כל החששות שלי לגבי ההתקנה היו מיותרים - הפשטות והיעילות של תפריטי ההתקנה גורמים לכל התהליך להיות מהיר וקל. והנה צלילי המוזיקה הראשונים מילאו את הסלון ו.... הרגשתי שעליתי כיתה, בעצם זינקתי מיסודי לאוניברסיטה :). אהבתי את ה-cambridge ששירת אותי נאמנה (ובעצם ימשיך לשרת אותי בתחום הווידאו) אבל מדובר בהבדל כל כך דרסתי!!! נעזוב את כל ה"מושגים האודיופיליים" ונגדיר את זה אחרת - עולם המוזיקה נפרש מולי מחדש :מנצח:.
תודה רבה למרק שתרם מהזמן ומהידע שלו, תודה על נכונות לעזור ולהסביר. הביקור אצל מרק משאיר טעם של עוד.
בנימה אופטימית זו אני מאחל לכל חברי הפורום חג שמח והגשמת חלומות:בעד::בעד::בעד:
תתחדש ותהנה ! :)

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תתחדש ותהנה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש ותהנה(ורד)
אם אני מבין נכון ה 50 זה סטרימר בלבד. עם איזה ממיר אתה עובד?
וגם, יכול לתאר את השיפור שבהחלפה? מה יותר טוב במכשיר החדש?

ostrer73

אוהב את התחום
מעורבות
37
נקודות
28
תתחדש ותהנה(ורד)
אם אני מבין נכון ה 50 זה סטרימר בלבד. עם איזה ממיר אתה עובד?
וגם, יכול לתאר את השיפור שבהחלפה? מה יותר טוב במכשיר החדש?
קודם כל תודה רבה. אכן 50pro הינו סטרימר בלבד. בסט אפ שלי עובד בצמד עם מגבר משולב דאק YBA PASSION IA350. ניתן לקרוא על המגבר בכתבה של נמר לוי http://www.dtown.co.il/articles/4317.html. לשאלתך - השיפור הינו מוחשי למדי. התחושה שכל רכיבי המערכת "קיבלו יותר אויר לנשימה". הסאונד נהיה מלא ובשרני, דינאמי ומלא חיים, ולא - ממש לא מדובר בצבע שהמכשיר מוסיף אלא להיפך - הכל נהיה אמיתי יותר,אנלוגי יותר ואנליטי יותר. הבמה הוסיפה עומק, פיזור כלי הנגינה הפך להיות מוחשי - ניתן לעצום עיניים ו"לראות" את המבצעים/ תזמורת כאשר כל אחד במקום המיועד לו. זה גורם לך לצלול לתוך היצירה ולהנות מפרטים קטנים. הסטרימר בשילוב עם המגבר הזה מצליחים לשחזר מציאות. אני לא מרבה להשתמש במושגים המקובלים בסביבת האודיופילים (כי לרוב אני בעצמי לא מבין אותם ;)) אבל את התחושה שלי אני יודע לבטא.

or-audio

אוהב את התחום
מעורבות
322
נקודות
63
Auris Audio Fortino 88
גם זמין בתצוגה

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
גם אני "שתיתי קוקטייל" x50pro ואני בעננים.
היום מרק הגיע אלי עם המכשיר הנפלא הזה ובסבלנות רבה התקין לי את הסטרימר.
אני מחובר לטידאל הייפיי. עד עכשיו היה אצלי סטרימר של ימאהה כי רציתי לנסות את עניין הסטרימינג וזה מצא חן בעיניי.
המכשיר הזה העלה לי את רמת איכות הסטרימינג מציון עבר לציון מעולה.
אני מתכוון להשתמש גם בנגן / ריפר דיסקים שיש לו.
ולמרק , תודה רבה על השירות והסבלנות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור