נגן DVD אופו מפסיקים לייצר מכשירים

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
https://www.oppodigital.com/farewell.aspx

Though OPPO Digital will gradually stop manufacturing new products, existing products will continue to be supported, warranties will still be valid, and both in-warranty and out-of-warranty repair services will continue to be available.]

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מות מכשירי הבלו ריי וה DVD למינהם, רוב צרכני ק"ב עברו לסטרימינג.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
עוד מעט יתחילו לייצא וידאודיסק ממילא

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
מצער אותי מאוד לשמוע.:בכי:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

גיא

צפייה בתכנים דרך נטפליקס או שאר המקורות ברשת מציגים איכות אודיו ירודה בכל הקשור לשמע רב ערוצי. ואינם מהווים תחליף למדיה הפיזית, ולתכנים המלאים המוצעים ברשת.

מבחינתי נגני אופו הציעו שלמות ביכולות הוידיאו והאודיו, סטרימר אודיו ווידיאו המובנה בנגן הינו מהשורה הראשונה, לזה נוסיף ותמיכה בכל פורמטי האודיו וידיאו הקימים בשוק והרי לנו מכשיר משולב מושלם.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113

גיא

צפייה בתכנים דרך נטפליקס או שאר המקורות ברשת מציגים איכות אודיו ירודה בכל הקשור לשמע רב ערוצי. ואינם מהווים תחליף למדיה הפיזית, ולתכנים המלאים המוצעים ברשת.

מבחינתי נגני אופו הציעו שלמות ביכולות הוידיאו והאודיו, סטרימר אודיו ווידיאו המובנה בנגן הינו מהשורה הראשונה, לזה נוסיף ותמיכה בכל פורמטי האודיו וידיאו הקימים בשוק והרי לנו מכשיר משולב מושלם.

לא מכיר מכשיר שיוכל להוות תחליף לנגני האופו, בעיקר לדגם UDP-203 המתומחר ב-550$

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
מצחיק....אנשים קונים מסכים בעשרות אלפי ובאלפי שקלים ומחברים אותם לסטרימינג ירוד באיכותו.
בקיצור 95% מהשוק לא מבין כלום מהחיים שלו בנושא הזה.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מצחיק....אנשים קונים מסכים בעשרות אלפי ובאלפי שקלים ומחברים אותם לסטרימינג ירוד באיכותו.
בקיצור 95% מהשוק לא מבין כלום מהחיים שלו בנושא הזה.

:בעד::בעד::בעד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא

לא מכיר מכשיר שיוכל להוות תחליף לנגני האופו, בעיקר לדגם UDP-203 המתומחר ב-550$

איציק, לא התכוונתי לשרותים כמו Netflix, במילה סטריימינג אני מתכוון שסטרימיינג ביתי, רוצה לומר ניגון קובצי Remux וזאת עושה כל סטרימר בצורה שבעיני המשתמש לא נופלת מהאופו.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, לא התכוונתי לשרותים כמו Netflix, במילה סטריימינג אני מתכוון שסטרימיינג ביתי, רוצה לומר ניגון קובצי Remux וכו..אתזה עושה כל סטרימר בצורה שבעיני המשתמש לא נופלת מהאופו.

גיא
עברו אצלי סטרימרים מהשורה הראשונה. אני יכול לבשר לך שעיבוד התמונה שמציגים נגני אופו 103. 105. 203.205 טובים יותר מכל סטרימר שהיה ברשותי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא
עברו אצלי סטרימרים מהשורה הראשונה. אני יכול לבשר לך שעיבוד התמונה שמציגים נגני אופו 103. 105. 203.205 טובים יותר מכל סטרימר שהיה ברשותי.

אני לא מטיל ספק שהאופו יהיה טוב יותר, אבל השוק החליט לנטוש את אופציית המדייה הפיזית בכל הקשור בסרטים, ההבדל בין האופו לסטרימר טוב המוזן בקובץ remux לא תהומי, רוב הציבור יתקשה להבחין בהבדלים.
הרבה מעבר לגורם טכני הדברים קשורים למדיה הפיזית עצמה, זה פחות נוח, תופס מקום (הרבה מקום) ובסופו של יום להבדיל ממוזיקה אנשים לא רואים את אותו סרט בלי הרף, העלמותם של סיפריות ה DVD בלוריי מחייב אותך לרכוש מדיות וזה עבור הרוב שייך לעבר.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני לא מטיל ספקשהאופו יהיה טוב יותר, אבל השוק החליט לנטוש את אופציית המדייה הפיזית בכל הקשור בסרטים, ההבדל בין האופו לסטרימר טוב המוזן בקובץ remux לא תהומי, רוב הציבור יתקשה להבחין בהבדלים.

גיא

רוב הציבור אינו מבחין בין מסך איכותי לבין מסך מדבקה הנמכר בסופר. אך עדין החברות המובילות ממשיכות להתקיים.
לדעתי אופו תמחרו את הנגנים בצורה לא נכונה. ראה נגן 205 המתומחר ב-1300$ עומד בגאון מול נגנים ייעודים יוקרתיים שעולים יקר ממנו משמעותית. ברמת תמחור כזאת חברה אינה יכולה לשרוד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה בטוח איציק? החברות שהתמקדו באיכות תמונה מובילה כמו פיוניר ופנסוניק לא גמרו טוב...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא

רוב הציבור אינו מבחין בין מסך איכותי לבין מסך מדבקה הנמכר בסופר. אך עדין החברות המובילות ממשיכות להתקיים.
לדעתי אופו תמחרו את הנגנים בצורה לא נכונה. ראה נגן 205 המתומחר ב-1300$ עומד בגאון מול נגנים ייעודים יוקרתיים שעולים יקר ממנו משמעותית. ברמת תמחור כזאת חברה אינה יכולה לשרוד.

לא נראה לי שמלבד חברות בוטיק אזטוריות מישהו מוכר נגנים במחיר כזה כיום או בשנתיים האחרונות, שוק הנגנים עבר את אותה המהפכה שה DVD עבר, מנגני ווידאו בסכומים גבוהים לנגנים זולים שמקנים 90% ומעלה של אותם נגני עלית, אלה אולי הנגנים היחידים שנרכשים כיום.

בעידן של קבצים אין הצדקה לנגן יקר (1000$ +יקר מרוב הנגנים הנמכרים), השוק עבר מהפך בשנים האחרונות ודיסקים של בלו ריי מעניינים נישה מאוד קטנה של צרכנים.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לא נראה לי שמלבד חברות בוטיק אזטוריות מישהו מוכר נגנים במחיר כזה כיום או בשנתיים האחרונות, שוק הנגנים עבר את אותה המהפכה שה DVD עבר, מנגני ווידאו בסכומים גבוהים לנגנים זולים שמקנים 90% ומעלה של אותם נגני עלית, אלה אולי הנגנים היחידים שנרכשים כיום.

בעידן של קבצים אין הצדקה לנגן יקר (1000$ +יקר מרוב הנגנים הנמכרים), השוק עבר מהפך בשנים האחרונות ודיסקים של בלו ריי מעניינים נישה מאוד קטנה של צרכנים.

גיא

יש לקחת בחשבון שדגם ה-205 הוא נגן אודיופילי עם הממירים החדישים ביותר ES9038PRO SABRE, לזה נוסיף שלל תכונות מרשימות והרי לנו מכשיר מושלם במחיר סופר משתלם.

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
זה נכון גם באגף מכשירי הCD?
אפשר לרכוש היום נגן ב1000-1500 דולר שיהיה דומה לנגנים במחיר גבוה בהרבה לפני עשור או שניים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני חושב שהמחיר הנמוך יחסית של אופו נבע מכך שהם לא החזיקו מערך שיווק, הם מכרו דרך האינטרנט.
מערך שיווק מעלה את מחירו של מוצר במאות אחוזים.

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא

יש לקחת בחשבון שדגם ה-205 הוא נגן אודיופילי עם הממירים החדישים ביותר ES9038PRO SABRE, לזה נוסיף שלל תכונות מרשימות והרי לנו מכשיר מושלם במחיר סופר משתלם.

איציק, אף אחד לא רכש נגן של אופו בשל יכולותיו הסוניות, ה dvd וה בלו ריי מתו, או לפחות נמכרים במחיר רצפה, כיום אין שום הצדקה לנגן ווידאו במחיר יקר (למעט שוווקי נישה שלא יכלו לממן את החברה).

נערך לאחרונה ב:

שי.א

חבר אתר
מעורבות
21
נקודות
8
היי גיא,
אני לא חושב שאתה צודק. אם מישהו (כמוני למשל :), מחפש סטרימר/נגן, שיכול להחליף את נגן ה- CD שלי ולנגן מוזיקה בצורה איכותית, בחיבור אנלוגי למגבר, עם DAC איכותי, שכמו שאיציק כתב, הרבה יותר איכותי מדאקים חיצוניים שעולים הרבה יותר, ועל הדרך גם להציג סרטים וכו' = מושלם :), לא כך?! פותר לך את כל העולמות =- גם מוסיקה/סטריאו איכותי וגם סרטים/ קולנוע ביתי...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור